• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur najdražje prvo nadstropje cena zrasla

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 180000 eur najdražje prvo nadstropje cena zrasla" je bilo najdenih 4 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.708 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+5%

Spremembe cen iz 180.000 € na 189.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, ŠMARTNO OB PAKI, 189.000 €, 230,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.04.2026 - 180.000 €
05.05.2026 - 189.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.04.2026.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, 1.450 m2 zemljišča, K+P+M, Kombinacija mirnega podeželskega okolja in lepe razgledne lege, ki je zelo privlačna za vse, ki iščete stik z naravo, a hkrati dostopnost do osnovne infrastrukture, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Hiša s skupno površino....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 183.724 € na 187.718 € z dne 20.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 187.718 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2025 - 162.574 €
25.04.2025 - 172.809 €
11.12.2025 - 183.724 €
20.05.2026 - 187.718 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 187.718,59 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 170.000 € na 180.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, CELJE, 180.000 €, 117,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.10.2025 - 155.000 €
03.12.2025 - 170.000 €
19.05.2026 - 180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
 
+3%

Spremembe cen iz 140.000 € na 144.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, BERTOKI, 144.000 €, 72,00 m2 cca 2000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 140.000 €
07.05.2026 - 144.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

72,2 m2, vrstna, zgrajena l. 1995, 47 m2 zemljišča, P+M, Hiša za obnovo na mirni lokaciji, prodamo. Cena: 144.000,00 EUR Prodamo hišo za obnovo v Bertokih V Bertokih mirni lokaciji na naslovu Cesta med vinogradi se nahaja hiša v dveh etažah, namenjena prenovi. Zgrajena je bila leta....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled