• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur do 1200 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur do 1200 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur do 1200 eur/m2 čim večje padla cena pritličje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur do 1200 eur/m2 čim večje padla cena pritličje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 809 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 60000 eur
    • do 75000 eur (povprečna cena)
    • do 90000 eur
    • do 758 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.900 € na 197.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BELTINCI, 197.900 €, 265,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 209.900 €
08.05.2026 - 197.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

265 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2015, 918 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 197.900,00 EUR BELTINCI – TOP INVESTICIJA! HIŠA + POSLOVNI PROSTORI + TAKOJŠEN DONOS Iščete nepremičnino, ki vam lahko prinese prihodke....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur do 1200 eur/m2 čim večje padla cena pritličje'
149.500 €
195.000 €
199.000 €
 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JAGOČE, 179.000 €, 259,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.12.2025 - 189.000 €
28.02.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

259 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 883 m2 zemljišča, Na izredno dobri lokaciji prodamo prostorno hišo potrebno obnove. Nepremičnina se nahaja v naselju Jagoče na sončni lokaciji z lepim razgledom na mesto Laško. Hiša ima 259 m2 neto tlorisne površine in je zagrajena na 883 m2 velikem....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 199.900 € na 159.000 € z dne 12.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESNICA, 159.000 €, 147,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.03.2026 - 199.900 €
12.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

147,55 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 27.976 m2 zemljišča, V občini Pesnica, v naselju Jelenče, s prelepim razgledom na okolico ter južno lego, samo 2,5 km iz centra Pesnice in 6,5 km od Šentilja prodamo stanovanjsko hiši z dvema gospodarskima poslopjema in zemljiščem primernim....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 120.000 € na 110.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, ROGAŠOVCI, 110.000 €, 143,00 m2 cca 770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.02.2026 - 120.000 €
24.03.2026 - 110.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 2002, 278 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR V Serdici (Rogašovci) ob gasilskem domu prodamo poslovne prostore, skupne površine 143,70 m2, stoječe na skupno 278 m2 stavbnega zemljišča, opredeljenega kot gospodarska cona. Ob objektu....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 165.000 € na 150.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 150.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.01.2026 - 165.000 €
21.03.2026 - 150.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

136 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, hiša s tremi možnostmi. vi izberete svojo zgodbo, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR 150.000 EUR = Vaš dom v centru Žalca (z bonusom) LOKACIJA: Šlandrov trg, center Žalca - srce mesta, vse storitve pred vrati CENA: 165.000 EUR VELIKOST: 136,4m² neto....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 139.900 € na 133.900 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 133.900 €, 127,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 143.900 €
09.04.2026 - 139.900 €
05.05.2026 - 133.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

127,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 352 m2 zemljišča, P+M, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 133.900,00 EUR V Dokležovju prodamo stanovanjsko hišo z garažo in gospodarskim poslopjem, ki se nahaja na lepi, mirni in urejeni lokaciji. Skupna....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 114.900 € na 96.000 € z dne 29.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, KAPELSKI VRH, 96.000 €, 99,00 m2 cca 970 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.06.2025 - 139.900 €
11.09.2025 - 129.900 €
17.10.2025 - 119.900 €
14.03.2026 - 114.900 €
29.03.2026 - 96.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.06.2025.,

www.indomio.si

99,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.450 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 96.000,00 EUR MANJŠA HIŠA V MIRNEM OKOLJU RADENCEV Prodaja se manjša hiša v okolici Radencev, Pomurje in čaka na svojega novega lastnika. Ta manjša hiška, zgrajena leta 1985, se nahaja v Kapelskem Vrhu in ponuja....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 55.000 € na 45.000 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČUŽNJA VAS, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.12.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MOKRONOG-TREBELNO, Čužnja vas, na razgledni lokaciji prodamo, brunarico - zidanico v površini 75,00 m2 , zgrajeno leta 2011. Zasnovana v dveh etažah, K + P, delno podkletena. Kletni del je zidan, pritličje pa je zgrajeno iz 12 cm lesenih brun. Prostori v prizidku še niso finalizirani.....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 95.000 € na 83.000 € z dne 14.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTRUPERT, 83.000 €, 72,00 m2 cca 1150 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.03.2026 - 95.000 €
14.04.2026 - 83.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.03.2026.,

www.indomio.si

72 m2, bivalen, zgrajen l. 2012, 576 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 83.000,00 EUR Mirna, zasebna in idilična lokacija – bivalni vikend Ravnik, Šentrupert, Mirna Na mirni in zasebni lokaciji, obdani z naravo in zelenjem, prodamo bivalni vikend novejše gradnje, ki ponuja prijetno....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled