• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur do 1200 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur do 1200 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur do 1200 eur/m2 lekarna

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur do 1200 eur/m2 lekarna" je bilo najdenih 36 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 815 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 67000 eur
    • do 84000 eur (povprečna cena)
    • do 100000 eur
    • do 849 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ZGORNJA VELKA, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-317 Ogled oglasa na strani ponudnika Na sončni parceli na Zgornji Velki prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1957, ki po podatkih GURS meri 91,1 m2 neto tlorisne površine, ki je bila v letu 1989 v pretežnem delu prenovljena. Ob hiši je manjše gospodarsko....

 
 
 
  Hiša, GRADIŠČE, 198.000 €, 165,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

165,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, 53.730 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji enostanovanjske hiše, ki ji pripada tudi starejša domačija. Hiša stoji v mirnem podeželskem naselju Gradišče v Kozjanskem parku, v občini Kozje. Nepremičnini pripada izjemno velika parcela v skupni....

 
 
 
  Poslovni prostor, SLOVENSKE KONJICE, 109.000 €, 91,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2025.,

www.indomio.si

91 m2, pisarna, adaptirana l. 2024, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 95.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno površino cca. 91 m2 bruto površine.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 300 m2 do 190000 eur do 1200 eur/m2 lekarna'
110.000 €
139.000 €
150.000 €
 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, VRH PRI BOŠTANJU, 128.000 €, 112,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.04.2026.,

www.indomio.si

112,2 m2, bivalen, zgrajen l. 1990, 1.752 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Vrh pri Boštanju, zidanico- vikend, zgrajeno 1990 - po podatkih GURS-a, gradbeno dovoljenje je bilo izdano 1997 z garažo za katero je bilo gradbeno dovoljenje izdano 1997, z uporabno površino,....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, SLOVENSKE KONJICE, 196.900 €, 179,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

179 m2, večji poslovni kompleks, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 2023, P/2 nad., Poslovni prostori v centru Slovenskih Konjic, prodamo. Cena: cca 1.000,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji prijetnega večjega poslovnega prostora, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe s skupno....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 195.000 € na 190.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PUCONCI, 190.000 €, 176,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.11.2025 - 214.900 €
29.11.2025 - 205.000 €
06.01.2026 - 195.000 €
28.02.2026 - 190.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.11.2025.,

www.indomio.si

176,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1976, adaptirana l. 2020, 915 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: cca 190.000,00 EUR PUCONCI – Prostorna družinska hiša z gospodarskim poslopjem in dvema garažama Prodamo lepo, urejeno in delno obnovljeno družinsko hišo v mirnem in urejenem naselju....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 75.000 € na 80.000 € z dne 09.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, ROŠPOH, 80.000 €, 76,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.08.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 75.000 €
09.03.2026 - 80.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2025.,

www.indomio.si

76 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1960, 1.327 m2 zemljišča, V večstanovanjski hiši s 3 stanovanji prodamo 2,5-sobno stanovanje z dvema terasama, garažo in delom zemljišča. Stanovanje obsega dve spalnici, dnevno sobo, kuhinjo z jedilnico, koalnico z WC-jem in 2 shrambi. Ogrevanje je na....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 119.000 €, 125,00 m2 cca 950 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Vrstna hiša se nahaja na eni izmed najbolj zaželenih lokacij v Celju - Čopovi ulici, ki se nahaja na mirnem robu središča mesta ter v neposredni bližini mestnega gozda ter sprehajalne poti ob reki Savinji. V bližini se nahaja tudi vsa potrebna infrastruktura (trgovina, lekarna, pošta,....

 
 
 
  Stanovanje, ROGAŠKA SLATINA, 198.000 €, 211,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391005-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 3,5-stanovanja v Rogaški Slatini, ki se nahaja v pritličju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 2007. Stanovanje obsega 210,7 m2 bruto površine, od tega 78,9 m2 uporabne površine. Parkirno mesto....

 
 
 
 
-28%

Spremembe cen iz 125.000 € na 90.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GROBLJE PRI PREKOPI, 90.000 €, 96,00 m2 cca 940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.02.2026 - 145.000 €
12.03.2026 - 125.000 €
14.05.2026 - 90.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

96,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1910, adaptirana l. 1960, 4.769 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 90.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Groblje pri Prekopi, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 96,50 m2 (uporabne površine 66,50 m2), zgrajene l. 1910 in obnovljene l. 1960. Hiša je zasnovana....

 
 
 
  Hiša, DOBROVNIK, 150.000 €, 163,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.01.2026.,

www.indomio.si

163,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, 1.014 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR V naselju Dobrovnik prodamo stanovanjsko hišo s pripadajočim gospodarskim poslopjem in zemljiščem velikim 1014 m2. Hiša se nahaja na dobri lokaciji in sicer nedaleč vstran od samopostrežne trgovine,....

 
 
 
  Hiša, BORAČEVA, 124.000 €, 135,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.10.2025.,

www.indomio.si

135,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1993, 3.816 m2 zemljišča, Starejša hiša z gospodarskim poslopjem in garažo. Mirno naselje, par minut od Radencev, prodamo. Cena: 124.000,00 EUR Prodaja hiše z gospodarskim poslopjem in garažo – Boračeva, Občina Radenci V mirnem....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠOVCI, 148.500 €, 164,00 m2 cca 910 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

164,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 4.735 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 148.500,00 EUR V osrčju neokrnjene narave Krajinskega parka Goričko, v naselju Nuskova v občini Rogašovci, prodamo prostorno in vzdrževano stanovanjsko hišo, ki nudi umik od mestnega vrveža ter kakovostno bivanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 80,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam popolnoma obnovljeno 3 sobno stanovanje na Taboru. Od septembra 2007 pa do januarja 2008 je bilo stanovanje popolnoma prenovljeno vstavljena so bila nova PVC okna z roletami in notranjimi žaluzijami, pokrit je bil nov laminat, oplesk sten, video domofon, vrata, kopalnica in....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 110.000 €, 126,00 m2 cca 870 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

126 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.900 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 110.000,00 EUR ŠENTJERNEJ, Imenje, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, velikosti 126,00 m2 (uporabne površine 48,00 m2), zgrajena l. 1985. Hiša je zasnovana v dveh etažah, P + N. Na zemljišču stoji več dodatnih....

 
 
 
  Hiša, MAKOLE, 90.000 €, 109,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

109 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2007, 472 m2 zemljišča, V samem središču Makol je naprodaj poslovno-stanovanjska stavba z veliko potenciala. V pritličju se nahaja poslovni prostor, kjer je prej delovala lekarna - primeren za različne storitvene ali trgovske dejavnosti.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 150.000 € na 135.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 150.000 €
13.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Zasavska - Trbovlje, zgrajeno l. 1935, prenovljeno l. 2005, 2./2. nadstropje, neto tlorisna površina 165,70 m2. Cena: 135.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V neposredni bližini centra Trbovelj posredujemo pri prodaji....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Rudnik, 85.000 €, 110,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Neposredna bližina vrtca, šole, trgovine, avt. bus. postaje LPP, lekarne,... .

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 75.000 €, 99,00 m2 cca 760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.07.2025.,

www.indomio.si

99,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1948, 3.574 m2 zemljišča, P+M, Na mirni lokaciji v naselju Petišovci pri Lendavi prodamo zazidljivo, ravno zemljišče, na kateri stoji stara kmečka hiša, z vsemi komunalnimi priključki. V bližini se nahajajo šola, vrtec, trgovine, lekarna ter avtocesta....

 
 
 
  Hiša, TURNIŠČE, 150.000 €, 214,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.04.2026.,

www.indomio.si

214,3 m2, hiša, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1981, 1.011 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR V mirni soseski v središču Turnišč prodamo starejšo hišo z letnico gradnje 1965, ki ji pripada 1.011 m2 v celoti stavbnega zemljišča. Parcela je pravilne oblike, v celoti ograjena.....

 
 
 
  Hiša, CELJE, 125.000 €, 179,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Možnosti prodaje: V trenutni fazi izgradnje Sodelovanje pri dokončanju projekta po vaši zamisli Na ključ po našem projeku Lastnosti: Namembnost: samostojna/stanovanjska hiša Bivalna površina: 179 m2 Velikost zemljišča: 662 m2 Projekt v skladu z okolico in urbanističnim načrtom Moderna....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 135.000 €, 206,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1911, adaptirana l. 1980, 2.097 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 206,90 m2 (uporabne površine 144,10 m2), zgrajene l. 1911, v celoti adaptirane l. 1980, ter zasnovane....

 
 
 
  Hiša, ŠTAJNGROB, 25.000 €, 40,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

40,5 m2, zidanica, zgrajena l. 1800, 3.893 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 25.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posesti (zidanice z vinogradom) v naselju Štajngrob v občini Sevnica. OBJEKT: Zidanica je vertikalno zasnovana v eni etaži (klet) in pravokotne tlorisne zasnove z enim prostorom....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 149.300 €, 247,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-215 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj je hiša za osebe, ki cenijo mir v naravi, na podeželju, vendar je še vedno blizu centra mesta in vse potrebne infrastrukture (šola, vrtec, knjižnica, trgovine, lekarna, zdravstveni dom,..). Na posesti se poleg hiše,....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 43.000 €, 77,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

77,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1897, adaptirana l. 2002, 677 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 77,50 m2, zgrajene l. 1897, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 677,00 m2 površine....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 124.900 €, 228,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše z gospodarskim poslopjem (preša) v Ljutomeru (območje Spodnji Kamenščak), ki je bila zgrajena leta 1962 ter je potrebna obnove/adaptacije. Hiša stoji na zemljišču, ki je....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA KUNGOTA, 69.900 €, 146,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.11.2024.,

www.indomio.si

Hiša samostojna, Podravska – Zgornja Kungota, zgrajeno do tretje gradbene faze l. 2020, P+1, neto površina 146,58 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 2.860,00 m2. Cena: 69.900 EUR. Na mirni lokaciji v Zgornji Kungoti prodamo samostojno hišo v tretji gradbeni fazi. Zgornja Kungota....

 
 
 
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
  Hiša, LJUBNO OB SAVINJI, 79.900 €, 189,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepe dvostanovanjske hiše potrebne prenove Ljubno ob Savinji, ki je bila zgrajena leta 1958, ter stoji na 461 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 189 m2 skupne površine, od tega 112 m2 uporabne površine.....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Hiša, PODČETRTEK, 83.000 €, 250,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-72 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v občini Podčetrtek, natančneje v kraju Pristavi pri Mestinju, ki je bila po podatkih GURS-a zgrajena leta 1936, ter stoji na 3741 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 250 m2 skupne površine.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-35 (od skupaj 34)

<< <1> >>