• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 69000 eur gradbeno d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 69000 eur gradbeno d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 69000 eur gradbeno dovoljenje do 765 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 69000 eur gradbeno dovoljenje do 765 eur/m2" je bilo najdenih 7 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 552 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 50000 eur
    • do 62000 eur (povprečna cena)
    • do 75000 eur
    • do 625 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • pritličje
    • balkon
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, METLIKA, 49.000 €, 64,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.04.2025.,

www.indomio.si

64 m2, lesen, zgrajen l. 2012, 5.412 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR V Metliki se prodaja počitniški objekt, lesena brunarica velikosti 5 x 6 m. Izdelana je bila leta 2012. Ima pridobljeno gradbeno dovoljenje za nezahteven objekt in ima hišno številko. Priključki: Objekt....

 
 
 
  Hiša, MAJŠPERK, 72.000 €, 98,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

98,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 3.704 m2 zemljišča, P+1+M, Na mirni, sončni lokaciji v naselju Planjsko (Majšperk) se prodaja opremljena samostojna hiša s čudovitim razgledom na dolino in prostorno parcelo v izmeri 3.704 m2. Objekt obsega garažo z vinsko kletjo, bivalni prostor....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRKI, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2026.,

www.indomio.si

97 m2, zidanica, zgrajena l. 1985, 4.569 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo zidanico, velikosti 97,00 m2, zgrajene l. 1985, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M. Poleg zidanice stoji še dodatni kamniti objekt. Zemljišče obsega 4.569,00....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 300 m2 do 69000 eur gradbeno dovoljenje do 765 eur/m2'
31.000 €
21.000 €
63.000 €
  Hiša, OKROGLICE, 69.000 €, 103,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

103,6 m2, bivalen, zgrajen l. 1900, 5.040 m2 zemljišča, K+P, Vikend na prekrasni lokaciji, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR Na prelepi lokaciji, tik pod goro Lisco v kraju Okroglice, posredujemo pri prodaji hiše- vikenda s pripadajočim 5040 m2 velikim zemljiščem. Objekt je bil zgrajen....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 54.900 €, 157,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2025.,

www.indomio.si

157 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 9.420 m2 zemljišča, P+1, Izjemna priložnost za gradnjo sanjske hiše v naravi - z vso dokumentacijo in plačanimi prispevki. V mirni in slikoviti vasici Golac prodamo ruševino z vsemi dovoljenji za izgradnjo sodobne enostanovanjske hiše. Projekt....

 
 
 
  Hiša, DEČNO SELO, 69.000 €, 241,00 m2 cca 290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

241,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.017 m2 zemljišča, P+M, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V naselju Dečno selo prodamo samostoječo stavbo s pripadajočo parcelo v skupni izmeri 1017 m2. Od tega je 143 m2 zemljišča pod stavbo. Cela parcela spada pod stavbno zemljišče. Leto izgraditve:....

 
 
 
  Hiša, LITIJA, 27.500 €, 102,00 m2 cca 270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Gabrovka prodamo delno zgrajeno hišo leta 1990, na mirni lokaciji s čudovitim razgledom. Nahaja se v vasi Gabrovke, v bližini mesta Litija. Za objekt je bilo izdano pravnomočno gradbeno dovoljenje. Na objektu je urejena....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-7 (od skupaj 7)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled