• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 do 99000 eur gradbeno d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 99000 eur gradbeno d - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 do 99000 eur gradbeno dovoljenje najnovejše čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 do 99000 eur gradbeno dovoljenje najnovejše čim manjše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 94000 eur (malo cenejši)
    • 100000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, KOPER, 366.000 €, 93,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

93,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2004, adaptirano l. 2023, P/3 nad., KOPER-ŽUSTERNA: 4-SOBNO S POGLEDOM NA MORJELe 510 m od plaže, na koncu slepe ulice, prodamo 93,8 m2 veliko stanovanje z 20 m2 teraso. Zakaj kupiti?Popolnoma prenovljeno in opremljeno leta 2023.Vrhunska 20 cm izolacija....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 298.000 €, 206,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

206 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1991, 231 m2 zemljišča, 3/4 nad., prodamo. Cena: 298.000,00 EUR BLED – PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO ALI BIVANJE V NEPOSREDNI BLIŽINI JEZERA Posredujemo pri prodaji prostornega stanovanja z vrtom, v stanovanjski hiši. Stanovanje se nahaja v urejenem in mirnem....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

278,92 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,73 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Hiša, KAMNIK, 469.000 €, 282,00 m2 cca 1660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

282,62 m2, samostojna, zgrajena l. 1865, adaptirana l. 1997, prodamo. Cena: 469.000,00 EUR Samostojna hiša s prostorno teraso na robu starega jedra Kamnika Na ekskluzivni lokaciji v neposredni bližini zgodovinske Šutne (Muzejska pot) posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Obnovljen....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 300 m2 gradbeno dovoljenje najnovejše čim manjše (4)
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 99000 eur najnovejše čim manjše (4)
  • nepremicnine.net do 300 m2 do 99000 eur gradbeno dovoljenje čim manjše (29)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>