• GoHome Professional
nepremicnine.net do 300 m2 najdražje do 750 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 300 m2 najdražje do 750 eur/m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 300 m2 najdražje do 750 eur/m2 banka

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 300 m2 najdražje do 750 eur/m2 banka" je bilo najdenih 9 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 583 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 280 m2 (malo manjši)
    • 320 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 712 eur/m2 (malo cenejši)
    • 787 eur/m2 (malo dražje)
    • do 62000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, BREŽICE, 220.000 €, 295,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.06.2024.,

www.indomio.si

295,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1949, adaptirana l. 2010, P+M, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Prodamo hišo, ki je urejena v stanovanjsko-poslovni del. Zgrajena je leta 1949 v dveh etažah. Hiša je redno vzdrževana. Na podstrešju je stanovanjski del, v pritličju so poslovni prostori. Hiša....

 
 
 
  Hiša, ŠEPULJE, 220.000 €, 323,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

323 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.575 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Šepulje, na odlični lokaciji na robu naselja prodamo starejšo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem v skupni izmeri 323,00 m2 (P+N), s pripadajočim zemljiščem velikosti 1.575 m2. Hiša je bila....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 155.990 €, 250,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Hiša je bila zgrajena leta 2002 in prvič vseljena 2005 Hiša zajema : 3 sobe, kabinet, wc, garaža, odprti koncept: kuhinja + jedilnica + dnevni prostor, velika glavna kopalnica, 2 večnamenska shramba, dodatna letna kuhinja, kurilnica plus še ena kopalnica z tus kabino. Dvorišče je....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 300 m2 najdražje do 750 eur/m2 banka'
124.900 €
125.000 €
89.000 €
  Poslovni prostor, JESENICE, 133.900 €, 180,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.02.2026.,

www.indomio.si

180,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1968, pritličje, Naprodaj je lokal oz. prodajalna v izmeri 180,90 m2 v centru Jesenic, na začetku Ceste Maršala Tita, prodamo. Cena: 133.900,00 EUR Naprodaj je poslovni prostor v izmeri dobrih 180 m2 v centru Jesenic. Nahaja se na izjemno....

 
 
 
  Hiša, DOLENJE LAKNICE, 80.000 €, 129,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2024.,

www.indomio.si

129 m2, samostojna, zgrajena l. 2004, 3.146 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR DOLENJE LAKNICE, Trščina , prodamo stanovanjski objekt v površini 129,00 m2, obnovljen leta 2004. Delno podkleten. V pritličju so urejeni prostori za prebivanje, mansarda je zgrajena do III. gradbene....

 
 
 
  Hiša, SVETA TROJICA, 59.000 €, 121,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: sv. trojica v slovenskih goricah ID oglasa: 490151007-326 Ogled oglasa na strani ponudnika V Oseku, razpršeni vasici na ravnem in gričevnatem področju občine Sveta Trojica v Slovenskih goricah, je na prijetnem mirnem osončenem griču naprodaj starejša hiša letnik 1930, delno....

 
 
 
  Hiša, GORNJA LOKVICA, 39.000 €, 113,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

113,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1970, 1.993 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v Gornji Lokvici pri Metliki, površina parcele 1.993 m. Cena: 39.000,00 €. Stanovanjska hiša je po podatkih Geodetske uprave....

 
 
 
  Hiša, VELIKI CIRNIK, 35.000 €, 73,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

73 m2, zidanica, zgrajena l. 1991, 1.068 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Veliki Cirnik, zidanico ( vrstno) zgrajeno 1991, z uporabno površino, ki je enaka neto tlorisni površini 73m2 in cca 1.068m2 zemljišča, prodamo. Zidanica obsega: kletni del, kjer se nahajajo klet,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-8 (od skupaj 8)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled