• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur do 1100 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur do 1100 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur do 1100 eur/m2 ekskluzivno najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur do 1100 eur/m2 ekskluzivno najceneje" je bilo najdenih 17 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 730 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 54000 eur
    • do 67000 eur (povprečna cena)
    • do 81000 eur
    • do 676 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, CELJE, 79.000 €, 100,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-501 Ogled oglasa na strani ponudnika Kmetija streljaj iz Celja Nasproti Hohcrauta -OBČINA LAŠKO Novemu kupcu je na voljo Hiša z gospodarskim poslopjem- kmetija. Po podatkih gursa 100,2 m2 NTP v hiši, 50 m2 NTP hleva. Hiša je starejšega tipa, centralno ogrevanje....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 55.000 €, 230,00 m2 cca 240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2023.,

www.indomio.si

230 m2, samostojna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1985, 435 m2 zemljišča, P+1, Ekskluzivna ponudba. Samostojna hiša z gospodarskim poslopjem v vasi Zarečje čaka na novega lastnika. Parcela v velikosti 435 m2 ter nepremičnine v izmeri 230 m2. Hiša ima obnovljeno streho iz leta 1985....

 
 
 
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M/3 nad., prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmerijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur do 1100 eur/m2 ekskluzivno najceneje'
199.000 €
88.000 €
98.000 €
  Hiša, PILŠTANJ, 59.000 €, 170,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.12.2025.,

www.indomio.si

170 m2, samostojna, zgrajena l. 1946, adaptirana l. 2007, 16.091 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 59.000,00 EUR Prodamo delno stavbna in pretežno kmetijska zemljišča, vse skupaj 11 parcel v skupni površini 16.091m2. Prodaja je objavljena na portalu UE https://e-uprava.gov.si/si/e-uprava/oglasnadeska/podrobnosti-objave.html?id=9619563&lang=si....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 83.000 €, 147,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: ilirska bistrica ID oglasa: 490281015-533 Ogled oglasa na strani ponudnika Novemu kupcu je na voljo hiša v Knežaku, ki je v fazi renovacije, streha je že nova, v treh etažah, v prvi etaži se nahajajo graža in kletni prostori s kurilnico in kolesarnico v izmeri cca 50 m2,....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 108.000 €, 100,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

100,9 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1994, PK/2 nad., prodamo. Cena: 108.000,00 EUR V Rogaški Slatini, v priljubljenem Poslovnem centru Sonce, je na voljo urejen poslovni prostor – ambulanta oziroma ordinacija, ki je zaradi svoje zasnove in mirnega okolja izjemno primeren tudi za....

 
 
 
  Hiša, FRANKOLOVO, 110.000 €, 156,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-531 Ogled oglasa na strani ponudnika V Frankolovem je novemu kupcu na voljo hiša v treh etažah z dodatno stavbo za spravilo pridelka, zazidljiva parcela je v celoti stavbno zemljišče 1003 m2, preverjamo možnost gradnje še ene stanovanjske hiše poleg. Uporabno....

 
 
 
  Hiša, LJUTOMER, 124.900 €, 228,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše z gospodarskim poslopjem (preša) v Ljutomeru (območje Spodnji Kamenščak), ki je bila zgrajena leta 1962 ter je potrebna obnove/adaptacije. Hiša stoji na zemljišču, ki je....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 134.000 €, 236,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

236,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 2.398 m2 zemljišča, K+P+M, Družinska hiša z delavnico na umirjeni lokaciji, prodamo. Cena: 134.000,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (letnik 1991) z gospodarskim poslopjem in garažo/delavnico v bližini Gornje Radgone.....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 112,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

112,7 m2, 3,5-sobno, zgrajeno l. 1893, adaptirano l. 2020, stanovanje v bližini hofra, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR Ekskluzivna priložnost – popolnoma prenovljeno 4-sobno stanovanje v Trbovljah Na odlični in lahko dostopni lokaciji v Trbovljah, v neposredni bližini vseh pomembnih....

 
 
 
  Hiša, SLOVENSKE KONJICE, 150.000 €, 190,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

190 m2, samostojna, zgrajena l. 1670, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR Na edinstveni lokaciji, v centru Slovenskih Konjic, ekskluzivno prodamo v celoti zazidljivo parcelo, na kateri stoji, večja, starejša hiša, ki bi lahko bila primerna za različno uporabo (kot....

 
 
 
 
+7%

Spremembe cen iz 149.000 € na 159.000 € z dne 01.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, DOLENJE PRI JELŠANAH, 159.000 €, 230,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.06.2025 - 169.000 €
15.08.2025 - 149.000 €
01.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

230 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1984, 1.072 m2 zemljišča, P+1, Prodamo dvostanovanjsko hišo v naselju Dolenje pri Jelšanah. Hiša ima tlorisne površine 115 m2, na parceli 1072 m2. Na parceli je zgrajena kot samostojni objekt tudi garaža v izmeri 100 m2. Nepremičnine so locirane....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, skladišče, zgrajeno l. 1988, 1.216 m2 zemljišča, P+1/2 nad., prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Stavba je meri 17x12m, P+1, pritlična etaža ima višino....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBEČNA, 170.000 €, 329,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.02.2026.,

www.indomio.si

329 m2, kmetija, 18.444 m2 zemljišča, P+1/2 nad., prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Predmet prodaje je kmetijska stavba - hlev, ki stoji na parceli velikosti 1.217m2, pretežno kmetijsko in delno stavbno zemljišče. Dodatno se daje v najem kmetijsko zemljišče travnik oz. njiva v velikosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 170.800 €, 154,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

154,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, P/1 nad., Prodaja gostinskega lokala z ekskluzivno pokrito teraso - PC Sonce, Rogaška Slatina, prodamo. Cena: 170.800,00 EUR Tip nepremičnine: Gostinski lokal z zunanjo teraso Velikost: 34,6 m² (notranji lokal) + 120 m² (zunanja pokrita....

 
 
 
  Poslovni prostor, PRADE, 185.000 €, 198,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.09.2025.,

www.indomio.si

198,6 m2, pisarna, zgrajena l. 2001, 76 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Prodamo poslovno stanovanjski prostor, ki je optimalno razporejen, zelo prostoren in se nahaja v kletni etaži samostojne hiše na mirni lokaciji v Pradah, 5 km oddaljeno od Kopra. Razporeditev: osrednji....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-16 (od skupaj 15)

<< <1> >>