• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur najdražje balkon zadnjih 14 dni do 1700 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur najdražje balkon zadnjih 14 dni do 1700 eur/m2" je bilo najdenih 19 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.134 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 90000 eur
    • do 110000 eur (povprečna cena)
    • do 130000 eur
    • do 1100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GALICIJA, 204.000 €, 115,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-72 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA hiša GALICIJA, Celje / Žalec Celje / Žalec - GALICIJA, naprodaj je družinska hiša (površina stavbe (GURS) 115,40 m2, velikost parcele 778m2), leto izdelave 1993. Hiša GALICIJA in pripadajoča posest (vrt, sadno drevje)....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 320 m2 do 190000 eur najdražje balkon zadnjih 14 dni do 1700 eur/m2'
169.900 €
180.000 €
169.000 €
  Hiša, KRŠKO, 195.000 €, 167,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 187.700 €, 309,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-127 Ogled oglasa na strani ponudnika Za ljudi, ki cenijo odmik od mestnega vrveža in mir v naravi, vendar le 4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja, imamo za vas popolnoma prenovljeno dvodružinsko hišo. Hiša je letnik 1994, leta 2009 se je dogradil prizidek,....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 159.900 €, 105,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

105,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1943, adaptirana l. 2015, 334 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 159.900,00 EUR MURSKA SOBOTA – UGODNO PRODAMO SAMOSTOJNO PRITLIČNO HIŠO V Murski Soboti prodamo lepo vzdrževano samostojno pritlično hišo na....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 149.000 €, 131,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, adaptirana l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo stanovanjski objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen dejansko zgrajen leta 2007 na....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, vikend, zgrajen l. 2007, adaptiran l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo počitniški objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen letza 2007 na mestu prvotnega iz leta....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 144.800 €, 108,70 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-73 Ogled oglasa na strani ponudnika NAPRODAJ je starejša hiša z dvoriščem v Rodiku, le 5 km stran od Kozine. Hiša je zgrajena leta 1800, delno adaptirana 2005. Neto tlorisna površina hiše znaša 108,7 m2, neto tlorisna površina garaže pa znaša 51 m2. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 135.000 €, 206,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1911, adaptirana l. 1980, 2.097 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 206,90 m2 (uporabne površine 144,10 m2), zgrajene l. 1911, v celoti adaptirane l. 1980, ter zasnovane....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 103.900 € na 105.600 € z dne 20.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 105.600 €, 58,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.05.2026 - 103.900 €
20.05.2026 - 105.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 105.600,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje je prazno in....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

43,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1974, 2.700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2, zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M. Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine, v naravi gre za del stavbnega zemljišča,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!