• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 obnovljena najdražje ad - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 320 m2 obnovljena najdražje ad - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 obnovljena najdražje adaptirano zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 obnovljena najdražje adaptirano zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 3.727 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 290000 eur
    • do 360000 eur (povprečna cena)
    • do 440000 eur
    • do 3600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 375.000 €, 102,00 m2 cca 3680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1902, adaptirano l. 1995, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR V Ljubljani, v priljubljeni soseski Spodnja Šiška, na Lepodvorski ulici, prodamo atraktivno mansardno stanovanje v poslovno-stanovanjski stavbi iz leta 1902. Streha stavbe je bila obnovljena leta....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 350.000 €, 71,00 m2 cca 4930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1979, adaptirano l. 2020, 7/9 nad., sončno lepo, prostorno in urejeno stanovanje, prodamo. Cena: 350.000,00 EUR Na odlični lokaciji je naprodaj svetlo 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 7. nadstropju urejenega večstanovanjskega objekta. Stanovanje odlikuje....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 285.000 €, 62,00 m2 cca 4600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

62,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, V Duplici pri Kamniku prodamo urejeno trisobno stanovanje v 2. nadstropju, skupne površine 62,8 m2. Stanovanje obsega hodnik, dnevno sobo z jedilnico in kuhinjo z izhodom na balkon, dve spalnici, kopalnico z WC in shrambo. Okna....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 320 m2 obnovljena najdražje adaptirano zadnjih 7 dni'
268.000 €
220.000 €
160.000 €
  Stanovanje, KOPER, 279.000 €, 55,00 m2 cca 5070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

55 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2016, P/1 nad., V mestnem jedru Kopra prodamo 3-sobno stanovanje s kletjo in delom podstrešja. Pokličite 040 698 385, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR V mestnem jedru Kopra prodamo funkcionalno manjše 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 147.000 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1891, adaptirano l. 2023, P/1 nad., prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Na prijetni lokaciji v centru Ilirske Bistrice, natančenje na Levstikovi ulici, prodamo svetlo, prijetno in delno opremljeno stanovanje. Nahaja se v pritličju stavbe, zgrajene l. 1891.....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 143.000 €, 41,00 m2 cca 3490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

41,4 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1961, adaptirano l. 2019, PK/2 nad., prodamo. Cena: 143.000,00 EUR Stanovanje se nahaja na prijetni in mirni lokaciji v manjšem bloku v bližini šole, vrtca in Zdravstvenega doma. Obsega kuhinjo z jedilnico in dnevnim prostorom, spalnico ter kopalnico....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!