• GoHome Professional
nepremicnine.net do 320 m2 zadnjih 7 dni prvo nads - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 320 m2 zadnjih 7 dni prvo nads - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 320 m2 zadnjih 7 dni prvo nadstropje do 58000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 320 m2 zadnjih 7 dni prvo nadstropje do 58000 eur" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 300 m2 (malo manjši)
    • 340 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 55000 eur (malo cenejši)
    • 60000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, SVETI TOMAŽ, 49.999 €, 49,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.08.2025.,

www.indomio.si

49 m2, samostojna, zgrajena l. 1925, adaptirana l. 2010, 390 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 49.999,00 EUR SVETI TOMAŽ - KORAČICE Prodamo hiško, ki je bila zgrajena leta 1925, ki po podatkih GURS meri 49 m2 brutto površine (41 m2 bivalne površine in 8 m2 klet). Hiška je bila delno obnovljena....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 49.000 €, 34,00 m2 cca 1440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

34,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1909, 1/3 nad., prodamo. Cena: 49.000,00 EUR V naselju na naslovu Novi dom ponujamo v prodajo delno opremljeno 1-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjskega objekta z upravnikom. Stanovanje ima zamenjana okna, sicer pa je potrebno prenove. Funkcionalen....

 
 
 
  Hiša, GABROVKA, 49.000 €, 100,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1920, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje z....

 
 
 
  Zemljišče, KOČEVJE, 34.000 €, 84,00 m2 cca 410 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

84 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, center Kočevja, zemljišče 84 m2, Pritličje lahko poslovni prostori, prvo nadstropje in mansarda pa sta lahko namenjena za stanovanje, strogi center Kočevja, vsa infrastruktura v okviru 10 minut hoje, prodamo. Cena: cca 34.000,00....

 
 
 
  Poslovni prostor, VELENJE, 28.000 €, 20,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.08.2025.,

www.indomio.si

20,3 m2, pisarna, trgovski center, zgrajena l. 1997, adaptirana l. 2000, 1/1 nad., poslovni prostor - pisarna, prodamo. Cena: cca 30.000,00 EUR V poslovno - trgovskem centru posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - pisarne. Prostor se nahaja v prvem nadstropju- možen dostop z....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 320 m2 prvo nadstropje do 58000 eur (11)
  • nepremicnine.net do 320 m2 zadnjih 7 dni do 58000 eur (8)
  • nepremicnine.net do 320 m2 zadnjih 7 dni prvo nadstropje (24)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>