• GoHome Professional
nepremicnine.net do 340 m2 do 170000 eur novogradn - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 340 m2 do 170000 eur novogradn - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 340 m2 do 170000 eur novogradnja čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 340 m2 do 170000 eur novogradnja čim manjše" je bilo najdenih 10 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.263 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 160000 eur (malo cenejši)
    • 170000 eur (malo dražje)
    • do 2300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, RADENCI, 174.842 €, 43,00 m2 cca 4070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

2-sobno stanovanje, Pomurska – Radenci, novogradnja, P./6. nad., v stanovanjski soseski treh blokov, skupna površina 77,90 m2, površina stanovanja 43,80 m2, balkon 29,10 m2, shramba 5,00 m2 in parkirno mesto v kletni garaži. Cena: 174.842,62 EUR z DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA....

 
 
 
  Poslovni prostor, ČREŠNJEVEC OB BISTRICI, 155.000 €, 53,00 m2 cca 2930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

53,9 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1958, 10.200 m2 zemljišča, bistrica ob sotli, trebče, pomožni kmetijski del stavbe z gradbenim dovoljenjem, zemljišče zazidljivo + kmetijsko, prodamo. Cena: 155.000,00 EUR V neposredni bližini naselja Trebče - BISTRICA OB SOTLI, 150 m od glavne....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 156.606 € na 154.236 € z dne 20.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, APAČE, 154.236 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 140.584 €
11.12.2025 - 156.605 €
16.12.2025 - 148.303 €
08.01.2026 - 156.606 €
20.05.2026 - 154.236 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 154.236,23 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 340 m2 do 170000 eur novogradnja čim manjše'
155.000 €
149.000 €
161.659 €
  Hiša, LENDAVA, 155.000 €, 58,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

Hiša dvojček (novogradnja), Pomurska – Lendava, začetek gradnje oktober 2025, bivalna površina 57,70 m2, terasa 15,00 m2, zemljišče 431,00 m2, predvidena vselitev v drugi polovici leta 2026. Cena: 155.000 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 87.000 €, 72,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam hiško koncana novogradnja 2023. Cena 87000,00 €.Za ljudi ki imajo radi naravo in mir.Dokumentacija je še v teku.Za ostale informacije na tel.041890090 .

 
 
 
  Hiša, LENDAVA, 175.000 €, 73,00 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

Hiša dvojček (novogradnja), Pomurska – Lendava, začetek gradnje oktober 2025, bivalna površina 73,40 m2, terasa 15,00 m2, zemljišče 433 m2. Cena: 175.000 EUR + DDV. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Predstavljamo vam drugo fazo....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 182.855 € na 186.830 € z dne 20.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 186.830 €, 75,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2025 - 162.655 €
25.04.2025 - 170.400 €
11.12.2025 - 182.855 €
20.05.2026 - 186.830 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 75,70 m2, od tega 5,81 m2 shramba. Cena: 186.830,82 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Hiša, ČRETA, 159.000 €, 100,00 m2 cca 1590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

100,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 1.519 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Na mirni in prijetni lokaciji v naselju Čreta, Hoče - Slivnica je na voljo samostojni gospodarski objekt s skupno površino 100,3 m². Ta nepremičnina je odlična priložnost za tiste, ki iščejo....

 
 
 
  Hiša, KOČEVJE, 185.000 €, 154,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2024.,

www.indomio.si

154 m2, samostojna, adaptirana l. 2023, 817 m2 zemljišča, Unikatna gozdna koča na Stojni pod Gradom Fridrihštajn, prodamo. Cena: 225.000,00 EUR Ponujamo vam priložnost, da postanete lastnik te čudovite gozdne koče, ki se nahaja v neposredni bližini mogočnega Gradu Fridrihštajn. Ta....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 130.000 €, 174,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.08.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Novogradnja. Neposredna bližina vrtca, šole, PTT, avt. bus. postaje LPP,... Objekt je v III. podaljšani gradbeni fazi, notranjost uredimo po vaših željah,... .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-10 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled