• GoHome Professional
nepremicnine.net do 340 m2 do 190000 eur do 1100 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 340 m2 do 190000 eur do 1100 e - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 340 m2 do 190000 eur do 1100 eur/m2 padla cena zadnjih 14 dni najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 340 m2 do 190000 eur do 1100 eur/m2 padla cena zadnjih 14 dni najdražje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LAŠKO, 169.700 €, 168,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-54 Ogled oglasa na strani ponudnika V bližini Laškega, TRNOV HRIB -SEDRAŽ je novemu lastniku na voljo novejša enodružinska hiša skupaj s pripadajočim kmetijskim posestvom v skupni izmeri 28.953 m2. Hiša je bila zgrajena leta 2003, ter zajema P+1+M, ter je priključena....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 195.000 €, 167,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 187.700 €, 309,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-127 Ogled oglasa na strani ponudnika Za ljudi, ki cenijo odmik od mestnega vrveža in mir v naravi, vendar le 4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja, imamo za vas popolnoma prenovljeno dvodružinsko hišo. Hiša je letnik 1994, leta 2009 se je dogradil prizidek,....

 
 
 
  Hiša, GORNJI GRAD, 168.000 €, 196,00 m2 cca 860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

196,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1831, 1.411 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji starejše enostanovanjske hiše v središču Gornjega Gradu. Hiša z bogato zgodovino stoji na zemljišču velikosti 1.411 m2, ki je v celoti stavbno in se nahaja v območju centralnih dejavnosti (CU) na območju....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 160.000 €, 338,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je odlična razvojna priložnost v prijetni kraški vasici Ocizla – zazidljivo zemljišče z že začetim projektom za gradnjo dveh enostanovanjskih hiš . Projekt ima pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje , zato lahko novi lastnik z gradnjo nadaljuje takoj. .

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 160.000 €, 338,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

338 m2, zazidljiva, V Ocizli prodamo zazidljivo parcelo s pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za dve enostanovanjski hiši. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Na obrobju vasi Ocizla prodamo zazidljivo parcelo z urejenim dostopom, za katero je pridobljeno pravnomočno....

 
 
 
  Stanovanje, ŽALEC, 149.500 €, 140,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-139 Ogled oglasa na strani ponudnika ŽALEC CENTER - ŠLANDROV TRG, 3,5 SOBNO PROSTORNO STANOVANJE 140 m2 Z LEPO TERASO 3,5 sobno prostorno stanovanje se nahaja v 1 ter 2 nadstropju (dupleks ) večstanovanjske zgradbe v strogem centru Žalca, - stavba je bila zgrajena....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 149.000 €, 131,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, adaptirana l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo stanovanjski objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen dejansko zgrajen leta 2007 na....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 340 m2 do 190000 eur do 1100 eur/m2 zadnjih 14 dni najdražje (47)
  • nepremicnine.net do 340 m2 do 190000 eur do 1100 eur/m2 padla cena najdražje (52)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>