• GoHome Professional
nepremicnine.net do 340 m2 do 80000 eur obnovljena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 340 m2 do 80000 eur obnovljena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 340 m2 do 80000 eur obnovljena cena zrasla nazadnje objavljeni oglasi najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 340 m2 do 80000 eur obnovljena cena zrasla nazadnje objavljeni oglasi najdražje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 76000 eur (malo cenejši)
    • 84000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
+11%

Spremembe cen iz 239.000 € na 265.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, PREBAČEVO, 265.000 €, 170,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.11.2024 - 449.000 €
07.01.2025 - 439.000 €
07.04.2025 - 429.000 €
11.04.2025 - 389.000 €
24.04.2025 - 379.000 €
25.04.2025 - 366.000 €
20.05.2025 - 239.000 €
01.11.2025 - 259.000 €
23.01.2026 - 239.000 €
22.05.2026 - 265.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2024.,

www.indomio.si

170 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2000, 350 m2 zemljišča, P/1 nad., V Prebačevem pri Kranju se prodaja veliko zelo dobro vzdrževano stanovanje v visokem pritličju v dvostanovanjski hiši, na sončni lokaciji, z odličnim dostopom in ločenim vhodom. Urejena je etažna lastnina,....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 340 m2 obnovljena cena zrasla nazadnje objavljeni oglasi najdražje (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.