• GoHome Professional
nepremicnine.net do 340 m2 do 90000 eur atraktivno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 340 m2 do 90000 eur atraktivno - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 340 m2 do 90000 eur atraktivno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 340 m2 do 90000 eur atraktivno" je bilo najdenih 6 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 894 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 85000 eur (malo cenejši)
    • 94000 eur (malo dražje)
    • do 693 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 75.000 €, 40,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

40,5 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1949, V centru Maribora, na frekventni Slovenski ulici, je naprodaj poslovni prostor velikosti 45,5 m2. Razporejen v dveh etažah, primeren za različne dejavnosti - od storitvene do pisarniške ali manjše gostinske. Odlična vidnost in lokacija....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 69.000 €, 123,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.02.2024.,

www.indomio.si

123,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 1970, 67 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 69.000,00 EUR V strogem centru mesta Idrija je na voljo hiša v velikosti 123,2m2. Bivalne površine je 72 m2 klet je v velikosti 31,1m2, shramba v velikosti 6,5 m2, pokrita terasa v velikosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 52.640 €, 56,00 m2 cca 940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec strankam zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Šiška, 52.000 €, 75,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

LJ. ŠIŠKA-Šmartno pod Šmarno goro, 75 m2, 2-sobno-izredna priložnost-še nedokončana mansarda, lepa, svetla, sončna, atraktivna lokacija, veliko zelenja, lep razgled, poleg osnovne šole, prodam.Mansarda je v fazi popolne adaptacije zato ima kupec še možnost vpliva na končno podobo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 27.880 €, 41,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 19.414 €, 34,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-6 (od skupaj 6)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled