• GoHome Professional
nepremicnine.net do 340 m2 do 90000 eur obnovljena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 340 m2 do 90000 eur obnovljena - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 340 m2 do 90000 eur obnovljena najdražje padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 340 m2 do 90000 eur obnovljena najdražje padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 85000 eur (malo cenejši)
    • 94000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 1.280.000 € na 1.180.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PORTOROŽ, 1.180.000 €, 267,00 m2 cca 4420 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.04.2026 - 1.280.000 €
19.05.2026 - 1.180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

267 m2, samostojna, zgrajena l. 1960, adaptirana l. 1980, 712 m2 zemljišča, K+P+1, Na odlični lokaciji, 3 min do Marine Portorož, 5 min peš hoje do plaže in obale, na sončni in mirni lokaciji prodajamo samostojno dvodružinsko hišo. Dostop do hiše je asfaltiran, z dvema garažama pred....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 545.000 € na 494.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PEKRE, 494.000 €, 198,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 551.000 €
06.09.2025 - 515.000 €
24.02.2026 - 545.000 €
21.05.2026 - 494.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2001, dokončano l. 2003, neto tlorisna površina 198,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 648,00 m2. Cena: 494.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne poslovno-stanovanjske hiše, ki se nahaja v mirnem naselju v Pekrah.....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 490.000 € na 449.000 € z dne 01.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MENGEŠ, 449.000 €, 286,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.03.2026 - 490.000 €
01.04.2026 - 449.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

286 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2000, 476 m2 zemljišča, V Mengšu se na odlični lokaciji prodaja stanovanjska hiša, kjer je bila bivša gostilna, torej je objekt poslovno stanovanjski- Hiša je bila obnovljena 4 leta nazaj in sicer je nova elektrika, voda, kanalizacija,....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 490.000 € na 419.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, RIMSKE TOPLICE, 419.000 €, 369,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.12.2025 - 490.000 €
24.03.2026 - 419.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.12.2025.,

www.indomio.si

369 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 5.055 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 419.000,00 EUR V naselju Globoko – Rimske Toplice se prodaja izjemno atraktiven in prostorsko velik večnamenski kompleks, ki obsega stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom (hala), ločen gospodarski objekt ter....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 300.000 € na 290.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MARIBOR, Center, 290.000 €, 185,00 m2 cca 1570 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 300.000 €
24.03.2026 - 290.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.08.2025.,

www.indomio.si

185,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2019, 625 m2 zemljišča, K+P+1+M, Družinska hiša za Kalvarijo, prodamo. Cena: 290.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji družinske hiše na dobri lokaciji - Za kalvarijo v Mariboru. Hiša se nahaja v osrčju narave in blizu centra Maribora.....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 299.900 € na 279.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 279.900 €, 173,00 m2 cca 1620 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

19.03.2026 - 299.900 €
21.03.2026 - 279.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.indomio.si

173,6 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2023, 969 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 279.900,00 EUR DOKLEŽOVJE – MIRNA LOKACIJA, HIŠA Z GARAŽO IN GOSPODARSKIM POSLOPJEM V naselju Dokležovje na lepi in mirni lokaciji prodamo stanovanjsko....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 285.000 € na 255.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, CELJE, 255.000 €, 163,00 m2 cca 1560 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.04.2026 - 285.000 €
21.05.2026 - 255.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

163,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 628 m2 zemljišča, K+P+1, Stanovanjska hiša Celje, prodamo. Cena: cca 255.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji prijetne stanovanjske hiše na iskani lokaciji v neposredni bližini centra mesta Celje. Hiša s skupno površino 163,9 m² neto tlorisnih....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 282.000 € na 250.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, LITIJA, 250.000 €, 329,00 m2 cca 760 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 282.000 €
15.05.2026 - 250.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

329,5 m2, kmetija, hiša je zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2008, 41.292 m2 zemljišča, K+P+1, litija, konjšica-del, posest - kmetija, 2 samostojni hiši, prodamo. Cena: 250.000,00 EUR IZJEMNA PRILOŽNOST! Nad Litijo, v naselju Konjšica - del, sredi neokrnjene narave in z lepim razgledom....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 235.000 € na 205.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBRNA, 205.000 €, 92,00 m2 cca 2230 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.10.2025 - 235.000 €
10.03.2026 - 205.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.10.2025.,

www.indomio.si

92,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, adaptirana l. 2017, 590 m2 zemljišča, P+M, Čudovita zgodovinska hiša v Dobrni na prodaj, prodamo. Cena: 205.000,00 EUR Na prodaj je očarljiva hiša, ki vabi k raziskovanju svojega pristnega zgodovinskega šarma in modernega udobja. Nahaja se v....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 189.900 € na 175.000 € z dne 28.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JUROVSKI DOL, 175.000 €, 220,00 m2 cca 800 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 189.900 €
28.03.2026 - 175.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2026.,

www.indomio.si

220 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 1972, 44.357 m2 zemljišča, K+P, predstavljamo vam čudovito staromeščansko hišo - kmetijo, ki se nahaja na izjemni, mirni in sončni lokaciji v Svetem Juriju v Slovenskih goricah, prodamo. Cena: 175.000,00 EUR Pozdravljeni, predstavljamo....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 340 m2 obnovljena najdražje padla cena (21)
  • nepremicnine.net do 340 m2 do 90000 eur najdražje padla cena (38)
  • nepremicnine.net do 340 m2 do 90000 eur obnovljena najdražje (34)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.