• GoHome Professional
nepremicnine.net do 340 m2 obnovljena bazen čim ve - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 340 m2 obnovljena bazen čim ve - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 340 m2 obnovljena bazen čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 340 m2 obnovljena bazen čim večje" je bilo najdenih 10 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.760 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 210000 eur
    • do 260000 eur (povprečna cena)
    • do 310000 eur
    • do 2600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOPER, 1.480.000 €, 305,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111029-21 Ogled oglasa na strani ponudnika Na voljo je ekskluzivna priložnost za nakup popolnoma obnovljene vile v Marezigah (12 km iz Kopra) z izjemnim pogledom na ves Tržaški zaliv. Poleg prestižne nepremičnine, ki stoji na zazidalni parceli v velikosti 1.841 m2, posest....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 792.000 €, 369,00 m2 cca 2150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191094-107 Ogled oglasa na strani ponudnika Na čudoviti lokaciji, na grajskem griču v Laškem, posredujemo pri prodaji samostojne hiše, ki je bila po podatkih GURS zgrajena leta 1983, bruto tlorisne površine 369,20 m2, od tega je 293,50 m2 uporabne površine. Hiša je bila....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 850.000 €, 302,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Ljubljana okolica - Grosuplje, zgrajena l. 2000, K+P+M, neto tlorisna površina 302,00 m2 (bivalni prostor 183,00 m2, balkon 6,00 m2, klet 86,00 m2, garaža 27,00 m2), zemljišče 1002,00 m2. CENA: 850.000 EUR. V urejenem družinskem naselju Pod gozdom pri Grosuplju posredujemo....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 340 m2 obnovljena bazen čim večje'
570.000 €
370.000 €
850.000 €
  Hiša, GLEM, 1.150.000 €, 302,00 m2 cca 3810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

302,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 5.279 m2 zemljišča, izjemna priložnost zaradi nujne selitve v tujino, hišo sta sezidala arhitekta zase z najkakovostnejšimi materiali, funkcionalno in udobno, s savno, jacuzzijem in bazenom, sončna elektrarna zagotavlja dovolj elektrike vse....

 
 
 
  Hiša, BREZOVICA PRI GRADINU, 780.000 €, 270,00 m2 cca 2890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

270 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.144 m2 zemljišča, podeželje slovenske istre - stanovanjsko nastanitveni objekt, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR STANOVANJSKO – NASTANITVENI OBJEKT, se nahaja na podeželju, v osrčju slovenske Istre, v vasi Brezovica pri Gradinu,....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 545.000 € na 494.000 € z dne 21.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PEKRE, 494.000 €, 198,00 m2 cca 2500 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.07.2025 - 551.000 €
06.09.2025 - 515.000 €
24.02.2026 - 545.000 €
21.05.2026 - 494.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.07.2025.,

www.indomio.si

Samostojna hiša, Podravska – Maribor (Pekre), zgrajeno l. 2001, dokončano l. 2003, neto tlorisna površina 198,00 m2, pripadajoče zemljišče v velikosti 648,00 m2. Cena: 494.000 EUR. Posredujemo pri prodaji samostojne poslovno-stanovanjske hiše, ki se nahaja v mirnem naselju v Pekrah.....

 
 
 
  Hiša, MALA NEDELJA, 179.900 €, 162,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2024.,

www.indomio.si

162,9 m2, atrijska, zgrajena l. 1930, adaptirana l. 2023, 1.565 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR V Mali Nedelji, po sončnih gričih razpršenem naselju občine Ljutomer, na točki z izjemnim razgledom po dolini, prodamo starejšo pritlično hišo, letnik 1930, zadnja temeljita....

 
 
 
  Apartma, TOPOLŠICA, 252.000 €, 150,00 m2 cca 1680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-156 Ogled oglasa na strani ponudnika EKSKLUZIVNA PONUDBA - IZJEMNA PRILOŽNOST - APARTMAJSKA HIŠKA BRIN - PRENOVLJENA 2023 V mirnem okolju naselja Topolšica imamo v ponudbi adaptirano apartmajsko hiško, ki je pripravljena za nadaljno uporabo ali oddajanje v najem.....

 
 
 
  Hiša, VIPOLŽE, 349.000 €, 106,00 m2 cca 3290 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-60 Ogled oglasa na strani ponudnika Stanovanjska hiša je zgrajena leta1907, obnovljena 2010. Sedanja površina stavbe je 213 m2, od tega 42,5 m2 garaža. Hiša je v 2 etažah. Objekt ima do leta 2026 veljavno gradbeno dovoljenje za ureditev turističnih nastanitev....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-9 (od skupaj 8)

<< <1> >>