• GoHome Professional
nepremicnine.net do 340 m2 zadnjih 7 dni prvo nads - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 340 m2 zadnjih 7 dni prvo nads - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 340 m2 zadnjih 7 dni prvo nadstropje zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 340 m2 zadnjih 7 dni prvo nadstropje zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.696 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 320 m2 (malo manjši)
    • 360 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 270000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, MEDVODE, 537.000 €, 265,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191136-3 Oglejte si oglas na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dobro vzdrževane stanovanjske hiše v Preski. Hiša je zasnovana tako, da je primerna za večgeneracijsko bivanje treh skupin. Objekt je bil zgrajen poleti 1966. Po podatkih GURS-a je skupna površina....

 
 
 
  Hiša, RIBNIŠKO SELO, 1.000.000 €, 336,00 m2 cca 2980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

336,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 1995, 5,07 m2 zemljišča, Izjemno zaželena lokacija v Ribniškem selu, za Tremi ribniki, le nekaj minut od centra mesta, ter samo 350m od mestnega parka. Velika parcela s povsem opremljeno hišo, ter ločen objekt, ki je lahko tudi....

 
 
 
  Hiša, IHAN, 549.000 €, 295,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

295,01 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, 918 m2 zemljišča, prostorna družinska hiša, prodamo. Cena: 549.000,00 EUR V mirnem in urejenem naselju v Ihanu posredujemo pri prodaji prostorne samostojne hiše, ki ponuja prijetno bivanje in veliko mero zasebnosti. Odlična razporeditev prostorov,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 340 m2 zadnjih 7 dni prvo nadstropje zadnjih 14 dni'
115.000 €
616.026 €
239.000 €
  Hiša, PODPLANINA, 85.000 €, 279,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

279 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.363 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Podplanini prodamo večjo nedokončano stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom, ki ponuja izjemen potencial za ureditev po lastnih željah. Hiša v skupni velikosti....

 
 
 
  Hiša, ŠALARA, 499.000 €, 248,00 m2 cca 2010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

248 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 24.527 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 499.000,00 EUR Na mirni lokaciji v Šalari, obdani z naravo in popolno zasebnostjo, se nahaja samostojna hiša z dvema ločenima stanovanjskima enotama, gospodarskimi prostori ter več kot 24.000 m² zemljišča, ki....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 540.000 €, 230,00 m2 cca 2350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

230,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, adaptirana l. 2000, 211 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 540.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo v Kranju V Stražišču prodamo samostojno hišo (K+P+1+2), ki nudi udobno bivanje za eno ali več družin. Razporeditev: Hiša je razdeljena v 4 etaže: klet,....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V centru Tržiča prodamo veliko 5 sobno meščansko stanovanje s 163 m2 stanovanjske površine, ki se nahaja v prvem nadstropju štiri stanovanjske stavbe. Vse sobe so prostorne z nekoliko višjimi in velbanimi stropi. Po tleh je položen klasičen masiven parket. .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 415.000 €, 189,00 m2 cca 2200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

189 m2, samostojna, zgrajena l. 2015, 524 m2 zemljišča, P+1+M, novejša hiša, iskana lokacija Zagrad, toplotna črpalka, talno ogrevanje, opremljena hiša, južna lega, tlakovana dvorišče, garaža za dva avtomobila, prodamo. Cena: 415.000,00 EUR Prodamo novejšo samostojno hišo na odlični....

 
 
 
  Hiša, STUDENCE, 279.000 €, 181,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

181,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2013, 1.464 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji novejše stanovanjske hiše z izjemno lokacijo in čudovitim razgledom, ki se razprostira nad celotno Savinjsko dolino. Nepremičnina se nahaja v naselju Studence nad....

 
 
 
  Stanovanje, IZOLA, 650.000 €, 122,00 m2 cca 5330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

122,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1912, adaptirano l. 2016, P+1+2+M/P+1+2+M, Meščansko stanovanje v centru Izole, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR 4-SOBNO STANOVANJE V OSRČJU IZOLE Vabimo vas v Smrekarjevo ulico v Izoli, kjer se tradicija iz leta 1912 sreča z vrhunsko prenovo. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA KUNGOTA, 272.999 €, 118,00 m2 cca 2310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191084-176 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodamo 3-sobno stanovanje v leseni, nizkoenergijski večstanovanjski stavbi v Zgornji Kungoti. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju in obsega 118 m2 bruto površine, od tega je 99,5 m2 uporabne površine, 15,32 m2 zavzema balkon....

 
 
 
  Hiša, GALICIJA, 204.000 €, 115,00 m2 cca 1770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281025-72 Ogled oglasa na strani ponudnika DRUŽINSKA hiša GALICIJA, Celje / Žalec Celje / Žalec - GALICIJA, naprodaj je družinska hiša (površina stavbe (GURS) 115,40 m2, velikost parcele 778m2), leto izdelave 1993. Hiša GALICIJA in pripadajoča posest (vrt, sadno drevje)....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Rudnik, 399.000 €, 103,60 m2 cca 3850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191115-12 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 3,5-sobnega stanovanja na Viču, v neposredni bližini centra Ljubljane. Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju izjemne stanovanjske stavbe. Po podatkih Geodetske uprave RS stanovanje obsega 103,6 m2 neto....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 156.000 €, 75,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1809, adaptirano l. 2004, 1/2 nad., prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo opremljeno in adaptirano 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1.nadstropju večstanovanjske hiše v neposredni bližini centra mesta Celje. Po podatkih....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 385.000 €, 75,00 m2 cca 5130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1900, adaptirano l. 2021, 1/3 nad., prodamo. Cena: 385.000,00 EUR V PRODAJI STA DVE LOČENI ENOTI – STANOVANJE IN GARSONJERA Prenovljeno stanovanje in ločena garsonjera – odlična priložnost za bivanje ali investicijo V Piranu, v neposredni bližini Trga....

 
 
 
  Stanovanje, PORTOROŽ, 268.000 €, 69,00 m2 cca 3880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-34 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega 2-sobnega stanovanja v Portorožu - Lucija, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe z dvigalom, zgrajene l. 2010. Stanovanje obsega 69,4 m2 bruto površine, od tega 48,5 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 60,00 m2 cca 5970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE.Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJ, 195.000 €, 57,00 m2 cca 3420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

57 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2007, 1/2 nad., kranj - center, tomšičeva ulica, 3 sobno stanovanje, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Na mirni lokaciji v centru Kranja, je naprodaj zelo prijetno, prostorno, 3 sobno stanovanje v 1. nadstropju stavbe s 6 stanovanji. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,30 m2 cca 4820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.inf-ing.si

V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje je popolnoma opremljeno. Pripada mu parkirno mesto pred vhodom v blok (primerno za 2 avtomobila),....

 
 
 
  Stanovanje, SPODNJE GORJE, 199.000 €, 41,00 m2 cca 4850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

41,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1978, adaptirano l. 2000, 1/3 nad., prodamo. Cena: 199.000,00 EUR V naselju Spodnje Gorje pri Bledu se prodaja manjše 2-sobno stanovanje, ki je bilo zgrajeno l. 1978 in obnavljano l.2000. Nahaja se v 1.nadstropju od 3-h v manjšem alpskem bloku. Stanovanje....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-21 (od skupaj 20)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled