• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 ambulanta - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 ambulanta - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 ambulanta

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 ambulanta" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.136 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 170000 eur
    • do 210000 eur (povprečna cena)
    • do 260000 eur
    • do 2100 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-5%

Spremembe cen iz 825.000 € na 780.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LJUBLJANA, Moste, 780.000 €, 343,00 m2 cca 2270 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

03.03.2026 - 825.000 €
21.05.2026 - 780.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.03.2026.,

www.indomio.si

343 m2, kombiniran prostor, adaptiran l. 1998, 785 m2 zemljišča, parkirišče, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR V Mostah, med Očesno kliniko in Zdravstvenim domom Moste, prodamo stavbo z dvema zemljiščema. Po podatkih geodetske uprave znaša bruto površina stavbe 343 m2, zemljišči skupaj....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.640 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 492.640,00 EUR VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 492.639 €, 307,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

307,9 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1975, pritličje, prodamo. Cena: 1.600,00 EUR/m2 VSELITEV TAKOJ – LEGENDARNA LOKACIJA V SRCU MARIBORA! Nekoč dom najbolj legendarnega radia v Sloveniji – Radia City – danes pa vaš novi poslovni prostor z dušo. V središču Maribora, na Slovenski....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 ambulanta'
690.000 €
150.000 €
131.904 €
  Hiša, ŠKOFLJICA, 780.000 €, 236,00 m2 cca 3310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

236,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1994, adaptirana l. 2016, 1.282 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 780.000,00 EUR Prostorna družinska hiša s pripadajočim zemljiščem in velikim vrtom Na izjemno mirni in zeleni lokaciji na obrobju Ljubljane v Škofljici prodamo prostorno samostojno hišo,....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 278.000 €, 131,00 m2 cca 2120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2026.,

www.indomio.si

131,5 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 2000, P/2 nad., Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora s parkirnim mestom v garažni hiši. Poslovni prostor v naravi predstavlja lokal-prodajalno v pritličju stavbe s pisarno in parkirnim mestom v kletnih prostorih. Nepremičnina se prodaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 108.000 €, 100,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

100,9 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1994, PK/2 nad., prodamo. Cena: 108.000,00 EUR V Rogaški Slatini, v priljubljenem Poslovnem centru Sonce, je na voljo urejen poslovni prostor – ambulanta oziroma ordinacija, ki je zaradi svoje zasnove in mirnega okolja izjemno primeren tudi za....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.10.2025.,

www.kvadratnimeter.si

95 m², ordinacija, zgrajena l. 1996, P/2 nad., prodaja se poslovni prostor v pritličju, neposredni dostop iz ulice, v 2 etažah, ki ima vsaka svoj WC, spodaj 58 m² + galerija 37 m² trenutno je notri gostinski lokal, prostor je namenjen za različne dejavnosti; trgovina, ambulanta, kozmetični....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Vič, 279.000 €, 95,00 m2 cca 2940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

95 m2, ordinacija, zgrajena l. 1996, P/2 nad., prodaja se poslovni prostor v pritličju, neposredni dostop iz ulice, v 2 etažah, ki ima vsaka svoj WC, spodaj 58 m2 + galerija 37 m2 trenutno je notri gostinski lokal, prostor je namenjen za različne dejavnosti; trgovina, ambulanta, kozmetični....

 
 
 
  Poslovni prostor, PTUJ, 180.000 €, 75,00 m2 cca 2400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.07.2022.,

www.indomio.si

75,6 m2, ordinacija, ambulanta, zgrajena l. 1993, 1/2 nad., Nudimo edinstveno priložnost nakupa ordinacije na prestižni lokaciji v zdraviliškem kompleksu Term Ptuj. Nahaja se v idiličnem okolju Termalnega parka, ki ponuja izjemno okolje za zdravljenje in sprostitev. V ordinaciji je....

 
 
 
  Poslovni prostor, ILIRSKA BISTRICA, 65.000 €, 50,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

50,7 m2, pisarna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2005, pritličje, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Lepo osvetljena, vzhodno orientirana pisarna se nahaja na odlični lokaciji v centru mesta, v neposredni bližini Občine, sodišča, pošte. Poslovni prostor ima 12 metrov izložbe in je tako....

 
 
 
  Poslovni prostor, CELJE, 95.000 €, 40,00 m2 cca 2380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

40 m2, prostor za storitve, ambulanta, zgrajen l. 1970, adaptiran l. 2020, P/1 nad., prodamo. Cena: 95.000,00 EUR V Celje prodamo vrhunsko opremljen in popolnoma adaptiran poslovni prostor, primeren za izvajanje kozmetičnih, wellness in lepotnih storitev. Salon je v velikosti 40 m²....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 11)

<< <1> >>