• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 balkon ekskluzivno do 6 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 balkon ekskluzivno do 6 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 balkon ekskluzivno do 662 eur/m2 najceneje padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 balkon ekskluzivno do 662 eur/m2 najceneje padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 628 eur/m2 (malo cenejši)
    • 695 eur/m2 (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-10%

Spremembe cen iz 99.000 € na 89.000 € z dne 25.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 89.000 €, 269,00 m2 cca 330 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.11.2025 - 99.000 €
25.03.2026 - 89.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

269,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 1996, 543 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo hišo z gospodarskim poslopjem - dobrovnik, prodamo. Cena: 89.000,00 EUR V Dobrovniku prodamo stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem in dvoriščem v skupni izmeri 543 m². Hiša je bila grajena....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JAGOČE, 179.000 €, 259,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.12.2025 - 189.000 €
28.02.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

259 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 883 m2 zemljišča, Na izredno dobri lokaciji prodamo prostorno hišo potrebno obnove. Nepremičnina se nahaja v naselju Jagoče na sončni lokaciji z lepim razgledom na mesto Laško. Hiša ima 259 m2 neto tlorisne površine in je zagrajena na 883 m2 velikem....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 250.000 € na 233.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, SPODNJA IDRIJA, 233.000 €, 350,00 m2 cca 670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.03.2026 - 250.000 €
21.04.2026 - 233.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.01.2026.,

www.indomio.si

350,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1936, adaptirana l. 2022, 749 m2 zemljišča, P+1+2+M, prodamo. Cena: 233.000,00 EUR V okolici Spodnje Idrije v prodajo ponujamo enostanovanjsko hišo s pripadajočo parcelo in delavnico. Po podatkih Geodetske uprave Republike Slovenije bruto tlorisna....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 360 m2 balkon do 662 eur/m2 najceneje padla cena (4)
  • nepremicnine.net do 360 m2 balkon ekskluzivno najceneje padla cena (3)
  • nepremicnine.net do 360 m2 balkon ekskluzivno do 662 eur/m2 najceneje (3)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

MyGoHome - Piškotki so onemogočeni

www.finance.si

Rubrika nepremičnine na Finance.si