• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 balkon zadnjih 14 dni n - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 balkon zadnjih 14 dni n - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 balkon zadnjih 14 dni najdražje do 1500 eur/m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 balkon zadnjih 14 dni najdražje do 1500 eur/m2" je bilo najdenih 34 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.112 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 1400 eur/m2 (malo cenejši)
    • 1500 eur/m2 (malo dražje)
    • do 110000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LJUBLJANA, Bežigrad, 390.000 €, 301,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-20 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše v prijetni soseski v Tomačevem v Ljubljani. Objekt ima po podatkih Geodetske uprave RS 300,9 m2 neto tlorisne površine, od tega 157,6 m2 uporabne površine. Pridobljeno je dovoljenje....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Koroška Vrata, 380.000 €, 283,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

283,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1961, 370 m2 zemljišča, K+P+1+M, Spoštovani,izjemna priložnost za nakup prostorne vrstne hiše na eni najlepših, na novo urejenih ulic - Medvedovi ulici v centru mesta Maribor, z urejenim zemljiščem, obrnjenim proti jugu, ter čudovitimi severnimi pogledi....

 
 
 
  Hiša, ŠKALE, 350.000 €, 287,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

287,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1989, adaptirana l. 2020, 637 m2 zemljišča, P+1+M, V naselju Škale pri Velenju je naprodaj prostorna samostojna stanovanjska hiša, zgrajena leta 1989, ki se nahaja na parceli velikosti 637 m2 v prijetnem in sončnem okolju, le približno 500 m od jezera....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 balkon zadnjih 14 dni najdražje do 1500 eur/m2'
335.000 €
299.500 €
299.000 €
  Hiša, RADOVLJICA, 348.000 €, 393,00 m2 cca 890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

393,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1977, 605 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 348.000,00 EUR Na prodaj je prostorna hiša v mirnem delu Zapuže, ki vas bo navdušila s svojo sončno lego, odprtim razgledom in številnimi možnostmi ureditve po vaših željah. Hiša obsega tri etaže: Klet:....

 
 
 
  Hiša, BISTRICA OB SOTLI, 330.000 €, 270,00 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

270,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 8.306 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR V Trebčah, v osrčju neokrnjene narave, posredujemo pri prodaji svetle in skrbno vzdrževane nepremičnine, ki obsega enostanovanjsko stavbo, pomožni kmetijski objekt in stavbo za spravilo....

 
 
 
  Hiša, ŽETALE, 290.000 €, 193,00 m2 cca 1500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

193,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, 10.006 m2 zemljišča, V Čermožiših (občina Žetale) prodajamo skrbno vzdrževano, popolnoma opremljeno medetažno hišo s pomožnim objektom in garažo. Posestvo obsega kar 10.006 m2 zemljišča z lastnim gozdom, ki stanovalcem zagotavlja popolno zasebnost....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 279.900 €, 193,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

193,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1807, 4.387 m2 zemljišča, P+1+2+M, pravljična domačija, z dušo, popolnoma prenovljena hiša, trije apartmaji oz. 3 ločena stanovanja, 3 kopalnice, ločeni vhodi, tri kuhinje, mir, zasebnost, priložnost, Šentjur, estetika, sodobno udobje, prostorni balkoni,....

 
 
 
  Hiša, STUDENCE, 279.000 €, 181,00 m2 cca 1540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

181,6 m2, samostojna, zgrajena l. 2013, 1.464 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 279.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji novejše stanovanjske hiše z izjemno lokacijo in čudovitim razgledom, ki se razprostira nad celotno Savinjsko dolino. Nepremičnina se nahaja v naselju Studence nad....

 
 
 
  Hiša, LENART V SLOV. GORICAH, 269.000 €, 291,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

291,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1978, adaptirana l. 2017, 555 m2 zemljišča, Z veseljem vam predstavljamo samostojno hišo v Lenartu v Slovenskih goricah, ki s svojo prostornostjo, premišljeno razporeditvijo in prenovo iz leta 2017 nudi udobno, kakovostno in brezskrbno bivanje v mirnem....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 256.500 €, 156,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

156,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1979, adaptirana l. 2018, 873 m2 zemljišča, P+1, samostojna dvostanovanjska hiša, sončna lokacija, družinam prijazna ulica, prostorna hiša, urejena, vzdrževana, prodamo. Cena: 256.500,00 EUR SAMOSTOJNA HIŠA VITA - GORNJA RADGONA - OB PROGI V Gornji....

 
 
 
  Hiša, IŽAKOVCI, 255.000 €, 315,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

315 m2, dvojček, zgrajen l. 1950, adaptiran l. 2007, 751 m2 zemljišča, K+P+M, enota dvojčka, z gospodarskim poslopjem, prodamo. Cena: 255.000,00 EUR V manjši soseski hiš dvojčkov v Ižakovcih (občina Beltinci) prodamo starejšo, a dobro vzdrževano hišo – enoto dvojčka z letnico gradnje....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA, 240.000 €, 362,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

362 m2, samostojna, zgrajena l. 1920, 1.144 m2 zemljišča, prostorna hiša - za večje družine ali preureditev v več bivalnih enot, prodamo. Cena: 240.000,00 EUR V Biljah naprodaj večja hiša na lepem večjem, sončnem zemljišču. Nahaja se v zaželeni in mirni soseski novejših družinskih....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Melje, 230.000 €, 143,00 m2 cca 1610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

143,7 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1954, 2/2 nad., Tržno zanimivo, bližina infrastrukture, mirna lokacija, dovolj možnosti parkiranja, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR MARIBOR, Melje; Prodamo izredno prostorno 4-sobno stanovanje, ki je v celoti opremljeno, in sicer na naslovu Einspielerjeva....

 
 
 
  Hiša, STANEČKA VAS, 230.000 €, 339,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

339,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2015, 753 m2 zemljišča, P+1+M, V mirnem in urejenem naselju Stanečka Vas v občini Majšperk posredujemo pri prodaji prostorne samostojne stanovanjske hiše, ki ponuja prijetno bivanje v stiku z naravo, veliko mero zasebnosti ter....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 230.000 €, 346,00 m2 cca 670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

346,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1981, adaptirana l. 2010, 923 m2 zemljišča, Zgrajeno s kombinacijo različnih materialov. Industrijski tok posebej - starša sta imela gostinski lokal, prodamo. Cena: 230.000,00 EUR Hiša Sevnica, Blanca Na prodaj je večja hiša v bližini Sevnice, v kraju....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 220.000 €, 151,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

151,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, 3.096 m2 zemljišča, na koncu vasi, v neokrnjeni naravi, popolnoma opremljena, vseljiva takoj, brez investicijskih vlaganj, možna je ureditev dveh ločenih stanovanj, urejena gradbena dokumentacija, prodamo. Cena: 220.000,00 EUR Lokacija: v čistem,....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 200.000 €, 208,00 m2 cca 960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

208,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 233 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 200.000,00 EUR V Idriji posredujemo pri prodaji samostojne hiše. Gre za enostanovanjsko hišo, osnova objekta je iz leta 1952, dodatno je bilo nadzidano v 80-tih. Površina zemljišča je v izmeri 233 m2.....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 195.000 €, 167,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 187.700 €, 309,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-127 Ogled oglasa na strani ponudnika Za ljudi, ki cenijo odmik od mestnega vrveža in mir v naravi, vendar le 4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja, imamo za vas popolnoma prenovljeno dvodružinsko hišo. Hiša je letnik 1994, leta 2009 se je dogradil prizidek,....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 180.000 €, 177,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.215 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji prostorne in svetle družinske hiše v Radizelu, ki se nahaja na mirnem robu naselja ob gozdu. Hiša stoji na 1.215 m2 veliki sončni parceli, ki omogoča čudovit razgled na okoliške hribe. Hiša....

 
 
 
  Hiša, MARKOVCI, 169.900 €, 140,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-139 Ogled oglasa na strani ponudnika Samostojna hiša v Zabovcih je na prodaj! Hiška se nahaja v prijetni, mirni okolici, v slepi ulici s prijaznimi sosedi. Hiša, grajena 1978 ima tri etaže, je v celoti podkletena, mansarda pa popolnoma obnovljena. V pritličju,....

 
 
 
  Hiša, KRČEVINA PRI VURBERGU, 165.000 €, 114,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.indomio.si

114,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2000, 2.220 m2 zemljišča, P+1, mirna lokacija, parkiranje pred objektom ali v garaži, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR PRODAMO samostojno hišo; Krčevina pri Vurbergu 149a: Hiša je vzdrževana in se nahaja na mirni lokaciji. Glavne prednosti so funkcionalna....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 159.900 €, 105,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

105,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1943, adaptirana l. 2015, 334 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 159.900,00 EUR MURSKA SOBOTA – UGODNO PRODAMO SAMOSTOJNO PRITLIČNO HIŠO V Murski Soboti prodamo lepo vzdrževano samostojno pritlično hišo na....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 149.000 €, 131,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, adaptirana l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo stanovanjski objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen dejansko zgrajen leta 2007 na....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, vikend, zgrajen l. 2007, adaptiran l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo počitniški objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen letza 2007 na mestu prvotnega iz leta....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 144.800 €, 108,70 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-73 Ogled oglasa na strani ponudnika NAPRODAJ je starejša hiša z dvoriščem v Rodiku, le 5 km stran od Kozine. Hiša je zgrajena leta 1800, delno adaptirana 2005. Neto tlorisna površina hiše znaša 108,7 m2, neto tlorisna površina garaže pa znaša 51 m2. Velikost zemljišča....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 135.000 €, 206,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1911, adaptirana l. 1980, 2.097 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 206,90 m2 (uporabne površine 144,10 m2), zgrajene l. 1911, v celoti adaptirane l. 1980, ter zasnovane....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Hiša, METLIKA, 95.000 €, 131,00 m2 cca 730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 750 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 95.000,00 EUR METLIKA, Jerebova ulica, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, zgrajeno leta 1972, ki obsega 131,10 m2 skupne površine ter 60,70 m2 uporabne površine (stanovanje v nadstropju). Parcela v skupni....

 
 
 
  Hiša, RADNA VAS, 65.000 €, 43,00 m2 cca 1510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

43,8 m2, zidanica, zgrajena l. 1974, 2.700 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR TREBELNO, Radna vas, prodamo zidanico, velikosti 43,80 m2, zgrajene l. 1974, ter zasnovane v treh etažah, K + P+M. Zemljišče obsega 2.700,00 m2 površine, v naravi gre za del stavbnega zemljišča,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!