• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur padla cen - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur padla cen - GoHome nepremičnine - nakup prodaja vse na gohome
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 130000 eur padla cena" je bilo najdenih 54 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.183 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 120000 eur (malo cenejši)
    • 130000 eur (malo dražje)
    • do 920 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-18%

Spremembe cen iz 55.000 € na 45.000 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČUŽNJA VAS, 45.000 €, 75,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.12.2025 - 55.000 €
17.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.12.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

MOKRONOG-TREBELNO, Čužnja vas, na razgledni lokaciji prodamo, brunarico - zidanico v površini 75,00 m2 , zgrajeno leta 2011. Zasnovana v dveh etažah, K + P, delno podkletena. Kletni del je zidan, pritličje pa je zgrajeno iz 12 cm lesenih brun. Prostori v prizidku še niso finalizirani.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 50.000 € na 45.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, ŠMARJE PRI JELŠAH, 45.000 €, 62,00 m2 cca 730 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.12.2025 - 80.000 €
14.01.2026 - 65.000 €
11.02.2026 - 50.000 €
11.04.2026 - 45.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.12.2025.,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 2002, P/1 nad., Prodaja stanovanja z lastnim vhodom - Cerovec pri Šmarju, Šmarje pri Jelšah, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR V mirnem in zelenem naselju Cerovec pri Šmarju je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v vzdrževani vrstni stanovanjski....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 46.000 € na 44.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 44.000 €, 396,00 m2 cca 110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.03.2026 - 52.000 €
14.03.2026 - 47.000 €
18.03.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 44.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

396 m2, zazidljiva, V Konjiški vasi prodamo stavbno zemljišče v izmeri 396 m2 (GURS). Na zemljišču je starejši objekt, ki ni primeren za bivanje vendar ima hišno številko, elektriko in vodo. Parcela je ob gozdu in je pod zmernim naklonom. Dostop je urejen po javni cesti. Do centra....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 55.000 € na 43.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STOJANSKI VRH, 43.000 €, 15,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.09.2025 - 55.000 €
07.05.2026 - 43.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

15 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, 4.033 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 30 m2, velikost parcele znaša 4033....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 42.000 € na 37.000 € z dne 07.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČEPINCI, 37.000 €, 140,00 m2 cca 260 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.01.2026 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.01.2026.,

www.halodom.com

GORIČKO - V Čepincih (Občina Šalovci) prodamo starejšo hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni prostor 93,70 m2, shramba 4,10 m2, klet 36,60 m2 in odprti prostor 5,60 m2. .

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 37.000 € na 35.000 € z dne 13.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠALOVCI, 35.000 €, 140,00 m2 cca 250 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

31.12.2025 - 42.000 €
07.03.2026 - 37.000 €
13.05.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.12.2025.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1958, 42.930 m2 zemljišča, GORIČKO - prodamo starejšo hišo s kmetijskimi in gozdnimi zemljišči, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR GORIČKO - V Čepincih prodamo starejšo stanovajsko hišo, grajeno leta 1958, neto tlorisne površine 140,00 m2 - od tega bivalni....

 
 
 
 
-18%

Spremembe cen iz 39.000 € na 32.000 € z dne 15.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESTIKE, 32.000 €, 50,00 m2 cca 640 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.03.2025 - 39.000 €
15.04.2026 - 32.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

50 m2, zidan, zgrajen l. 1943, 2.323 m2 zemljišča, Idilični vikend z vinogradom v Zavrču, prodamo. Cena: 32.000,00 EUR Novo na trgu! Predstavljamo starejši vikend v idiličnem podeželskem okolju v Zavrču - Pestike. Stavba ima skupno 50 m2 površine in je l. izgradnje 1943. Vikend je....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.990 € na 26.990 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ORMOŽ, 26.990 €, 33,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.04.2026 - 29.990 €
05.05.2026 - 26.990 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.06.2023.,

www.indomio.si

33 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 4.315 m2 zemljišča, prodamo. Cena: cca 26.990,00 EUR Sredi idilične panonske pokrajine, obdane z vinogradi in sadovnjaki v občini Ormož, na rahlo dvignjeni in dostopni lokaciji z lepim razgledom, posredujemo pri prodaji stare panonske hiše v naselju....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 29.900 € na 26.900 € z dne 20.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, LENDAVA, 26.900 €, 58,00 m2 cca 460 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.02.2026 - 29.900 €
20.03.2026 - 26.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.02.2026.,

www.indomio.si

58,3 m2, zidan, zgrajen l. 1966, adaptiran l. 1980, 1.197,1 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 26.900,00 EUR ČENTIBA – prodamo zidanico z zemljiščem V Čentibi prodamo lepo vzdrževano zidanico s skupno neto površino 58,30 m², ki stoji na prostornem zemljišču velikosti 1.197,10 m².....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 25.000 € na 23.000 € z dne 21.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Garaža, AJDOVŠČINA, 23.000 €, 13,00 m2 cca 1770 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 25.000 €
21.04.2026 - 23.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 13 m2 zemljišča, Posredujemo pri prodaji štirih garaž/parkirnih mest/skladišč v garažni hiši na naslovu Ambrožev trg 4, Ljubljana, ki stoji v središču mesta Ljubljana. Garaže se nahajajo v stolpu A in B, v etaži št. 1. Garaže so primerne za....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 22.000 € na 19.000 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, NOVO MESTO, 19.000 €, 20,00 m2 cca 950 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2023 - 22.000 €
14.03.2026 - 19.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2023.,

www.indomio.si

20 m2, zidan, zgrajen l. 1890, 3.384 m2 zemljišča, Starejša zidanica v odmaknjenem zaselku Bukovče pri Dolžu. Mirna lokacija v objemu narave. Lega posesti je v smeri jugozahod. Približno 150 m zadnjega dela dostopne poti je po makadamskih kolesnicah. Objekt ima samo en prostor, ki....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 43-54 (od skupaj 54)

<< <1 2> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.