• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje do 1100 eur/m2 ogrevanje na elektriko

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje do 1100 eur/m2 ogrevanje na elektriko" je bilo najdenih 5 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 717 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 61000 eur
    • do 77000 eur (povprečna cena)
    • do 92000 eur
    • do 774 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne Danes
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
  Hiša, MAKOLE, 90.000 €, 109,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

109 m2, samostojna, zgrajena l. 1907, adaptirana l. 2007, 472 m2 zemljišča, V samem središču Makol je naprodaj poslovno-stanovanjska stavba z veliko potenciala. V pritličju se nahaja poslovni prostor, kjer je prej delovala lekarna - primeren za različne storitvene ali trgovske dejavnosti.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje do 1100 eur/m2 ogrevanje na elektriko'
120.000 €
  Hiša, CANKOVA, 99.900 €, 177,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.11.2025.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1957, 3.327 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 99.900,00 EUR CANKOVA – PRODAJA SE HIŠA Z GOSPODARSKIM POSLOPJEM IN TREM GARAŽAMI Prodamo prostorno hišo skupne površine 177,20 m² z gospodarskim poslopjem in....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-4 (od skupaj 4)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled