• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje tretje nadstropje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje tretje nadstropje" je bilo najdenih 11 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.488 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 150000 eur (malo cenejši)
    • 160000 eur (malo dražje)
    • do 2400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, CELJE, Center, 59.500 €, 22,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-293 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetne garsonjere v centru Celja, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1949. Stanovanje obsega 21,50 m2 neto tlorisne površine. Stanovanje je bilo prenovljeno leta....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 97.000 €, 35,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-74 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji svetlega enosobnega stanovanja neto tlorisne površine 34,7 m2 in uporabne površine 29,4 m2. Objekt se nahaja na odlični lokaciji na desnem bregu reke Krke, Nad mlini. Cena: 97.000,00 EUR. Stanovanje je....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 do 160000 eur najceneje tretje nadstropje'
156.000 €
145.000 €
106.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., Opremljeno 2,5 sobno stanovanje v Trbovljah, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvoinpol sobnega stanovanja v naselju Šuštarjeva kolonija v Trbovljah. Nahaja se v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 145.000 € na 140.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.11.2025 - 155.000 €
15.01.2026 - 145.000 €
30.04.2026 - 140.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

45,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, 29 m2 zemljišča, 3/3 nad., prodamo. Cena: 140.000,00 EUR NOVO MESTO, Trdinova ulica, prodamo 1,5-sobno stanovanje v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 45,70 m2. Stanovanju pripada tudi 29 m2 lastniškega....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

77,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, 3/5 nad., Predstavljamo vam prostorno 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem okolju Lenarta. Stanovanje je odlična priložnost za različne profile kupcev, saj je primerno za mlade pare, samske zaposlene, manjše družine ali....

 
 
 

Ste opazili napako?

Dodatni komentar: