• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najceneje padla cena prvo nadstropje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najceneje padla cena prvo nadstropje" je bilo najdenih 5 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.619 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 691 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 170.000 € na 155.000 € z dne 11.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, PUCONCI, 155.000 €, 43,00 m2 cca 3610 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

23.05.2025 - 170.000 €
11.03.2026 - 155.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2025.,

www.indomio.si

Poslovni prostor – prostor za storitve, Pomurska – Puconci, zgrajeno l. 2002, 1. nadstropje v poslovni stavbi, skupna površina 43,80 m2. Cena: 155.000 EUR. V eni izmed večjih pomurskih občin, v vasi Puconci, prodamo poslovni prostor za storitve v poslovni stavbi, ki predstavlja center....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JAGOČE, 179.000 €, 259,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.12.2025 - 189.000 €
28.02.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

259 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 883 m2 zemljišča, Na izredno dobri lokaciji prodamo prostorno hišo potrebno obnove. Nepremičnina se nahaja v naselju Jagoče na sončni lokaciji z lepim razgledom na mesto Laško. Hiša ima 259 m2 neto tlorisne površine in je zagrajena na 883 m2 velikem....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.000 € na 196.000 € z dne 02.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, JESENICE, 196.000 €, 71,30 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.02.2026 - 209.000 €
02.05.2026 - 196.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2026.,

www.suvak.com

Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici Staneta Bokala na Jesenicah in obsega 71,3 m2. .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 5)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled