• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najdražje balkon prvo nadstropje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najdražje balkon prvo nadstropje" je bilo najdenih 39 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.757 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, PTUJ, 189.000 €, 156,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-163 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptuju, v bližini Ljudskega vrta, posredujemo pri prodaji večje enostanovanjske hiše, obdane z zelenico, v velikost 597 m2. Nepremičnina se nahaja v naselju stanovanjskih hiš, ki jih odlikuje bližina samega mesta ter mirna....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 60,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.indomio.si

60,2 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2021, 1. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Predstavljamo vam prijetno 2-sobno stanovanje v velikosti 40,8 m², ki se nahaja v Sežani, v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe. Nahaja se v neposredni bližini stadiona v Sežani in poslovnega....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur najdražje balkon prvo nadstropje'
185.000 €
189.000 €
187.718 €
  Stanovanje, MARIBOR, 195.000 €, 74,00 m2 cca 2640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

74,4 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1981, Prenovljeno 3-sobno stanovanje z balkonom - mirna lokacija Spodnje Radvanje, Maribor, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V mirnem in prijetnem delu Spodnjega Radvanja v Mariboru prodamo svetlo 3-sobno stanovanje velikosti 74,4 m², ki se nahaja v 1. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Ulica Staneta Bokala; delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici....

 
 
 
  Hiša, ŠEPULJE, 185.000 €, 174,00 m2 cca 1060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2024.,

www.indomio.si

174,1 m2, vrstna, zgrajena l. 1850, adaptirana l. 1972, 272 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Končna vrstna hiša na lepi odprti in cel dan osončeni lokaciji. Prehod do hiše je skozi kamnit portal mimo sosednje vrstne hiše, do lastnega dvorišča. Lastnik pravkar končuje nov....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 182.000 €, 82,00 m2 cca 2220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

82,8 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1955, 1/3 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 182.000,00 EUR Na Ptuju (CMD), v urejeni večstanovanjski stavbi (1955) je na prodaj večje, ohranjeno, prostorno 2 sobno stanovanje. Skupna površina tega svetlega stanovanja je 82,8 m². Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 180.000 €, 213,00 m2 cca 850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-216 Ogled oglasa na strani ponudnika V neposredni bližini centra v Rogaški Slatini posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše. Nahaja se na mirni lokaciji, primerni za družine. Hiša sestoji iz dveh etaž (P+1). V pritličju se nahaja kuhinja z jedilnico, dnevna soba,....

 
 
 
 
+6%

Spremembe cen iz 170.000 € na 180.000 € z dne 19.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, CELJE, 180.000 €, 117,00 m2 cca 1540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.10.2025 - 155.000 €
03.12.2025 - 170.000 €
19.05.2026 - 180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2024.,

www.indomio.si

117,2 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1870, adaptirano l. 2023, 1/3 nad., adaptirano stanovanje, prodaje se opremljeno stanovanje, velika terasa, takojšnja vselitev, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 3 – sobnega stanovanje, ki je drugačen, prostoren, svetel in barvit,....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 28.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, JAGOČE, 179.000 €, 259,00 m2 cca 690 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.12.2025 - 189.000 €
28.02.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.12.2025.,

www.indomio.si

259 m2, samostojna, zgrajena l. 1968, 883 m2 zemljišča, Na izredno dobri lokaciji prodamo prostorno hišo potrebno obnove. Nepremičnina se nahaja v naselju Jagoče na sončni lokaciji z lepim razgledom na mesto Laško. Hiša ima 259 m2 neto tlorisne površine in je zagrajena na 883 m2 velikem....

 
 
 
  Hiša, PTUJ, 178.000 €, 176,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-157 Ogled oglasa na strani ponudnika Na desnem bregu Drave, na Ptuju, v smeri Maribora, je na prodaj lepo ohranjena hiša. Stavba grajena 1976, je lepo vzdrževana ter obdana z vrtom. Stavba stoji na mirni lokaciji, obdana z nekaj sadnega drevja in zelenico. Zemljišče....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Polje, 175.000 €, 40,00 m2 cca 4380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191111-58 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega enosobnega stanovanja v Polju, ki se nahaja v prvem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1973. Stanovanje obsega 39,70 m2 bruto površine, od tega 35,5 m2 uporabne površine. Parkiranje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 173.424 €, 65,00 m2 cca 2670 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-135 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 172.992 €, 65,00 m2 cca 2660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-133 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji stanovanj-novogradenj, ki se nahajajo v Meljskem dolu, v stavbi grajeni med letoma 2021 in 2023. LOKACIJA: Meljski dol je od glavne avtobusne postaje Maribor oddaljen 4 minute vožnje....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 170.000 €, 168,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341002-614 Ogled oglasa na strani ponudnika KRŠKO, stanovanjsko hišo, zgrajeno 1975, obnovljeno 1989 ( streha), z uporabno površino 94,6m2, neto tlorisno površino 167,6m2 in cca 612m2 zemljišča, prodam za 170.000,00 EUR. Hiša obsega: kletni del, kjer se nahajajo: hodnik,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 116,00 m2 cca 1470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151007-495 Ogled oglasa na strani ponudnika V prvem nadstropju poslovno - stanovanjskega objekta mestnega jedra Ptuja, zgrajenem leta 1996, prodamo svetlo 4,5-sobno stanovanje, skupne kvadrature 116,3 m2, z balkonom in kletjo, zelo dobro funkcionalno efektivne razporeditve.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 165.000 €, 26,00 m2 cca 6350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111028-75 Ogled oglasa na strani ponudnika V SEMEDELI se prodaja enosobno stanovanje z balkonom. Stanovanje velikosti 26,6 m2 se nahaja v 1. nadstropju bloka, ki je bil zgrajen leta 1967. Na bloku je bila leta 2018 zamenjana streha, v načrtu je tudi obnova fasade, za....

 
 
 
  Hiša, LONČARJEV DOL, 160.000 €, 202,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

202,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2023, 540 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Hiša na podeželju v kraju Lončarjev Dol, Sevnica Ponujamo vam priložnost za nakup samostojne hiše, zgrajene v letu 1985 z neto tlorisno površino 202,1 m2 in z uporabno površino....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 160.000 €, 71,00 m2 cca 2250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.04.2026.,

www.indomio.si

71,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2012, 3.554 m2 zemljišča, K+P, Manjša hiša na samem ob gozdu, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane manjše stanovanjske hiše v Šmarju pri Jelšah, natančneje Jazbina, ki je bila zgrajena leta 1982,....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 159.900 €, 101,00 m2 cca 1580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.07.2025.,

www.indomio.si

101,3 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1943, adaptirano l. 2006, 1/1 nad., prodamo. Cena: 159.900,00 EUR Na Vičavi, strateško izjemno lepi, eni najbolj zaželenih lokacij v mestu Ptuj, prodamo 4-sobno stanovanje, v 1. nadstropju večstanovanjske stavbe, znane kot ene od vil z letnico gradnje....

 
 
 
  Hiša, GORENJA VAS, 159.000 €, 190,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371007-4 Ogled oglasa na strani ponudnika V Gorenji vasi pri Kanalu ob Soči je naprodaj samostojna hiša s 190 m2 bivalne površine. V osrednjem delu pritličja se nahajata hodnik in kopalnica (WC je ločen). V južnem krilu je svetla dnevna soba, ki je preko jedilnice povezana....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 154.000 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.05.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodaja, stanovanje: TEZNO, 55 m2 154.000,00 €Izračun kredita Posredovanje: Prodaja | Vrsta: Stanovanje | Regija: Podravska | Upravna enota: Maribor | Občina: Maribor TEZNO, 55 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2019, 1/2 nad., Prijetno 2-sobno stanovanje na Teznem s pogledom na Pohorje, prodamo.....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 150.000 €, 70,00 m2 cca 2140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na lokaciji KOPER, SEMEDELA, PRISOJE, OLMO ali MARKOVEC, kupimo 3-sobno prostorno, svetlo stanovanje z balkonom, CK, KTV. Lahko je VP, 1.nadstropje, ali višje z dvigalom. Cena: cca 150.000,00 EUR Kičite tel.: 041 549 171, Valter .

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
  Stanovanje, APAČE, 147.222 €, 56,00 m2 cca 2630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 56,60 m2, od tega 5,49 m2 shramba. Cena: 145.949,81 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV TER ZUNANJOSTI. Poslovno-stanovanjski objekt se nahaja na....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 145.000 €, 145,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.09.2024.,

www.indomio.si

90 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, adaptirana l. 2018, 2.607 m2 zemljišča, P+1, iša obnovljena leta 2018 (fasada, okna, streha, stavbno pohištvo, itd.), stojna višina mansarde, mirna lokacija, hiša obdana z gozdom, prodamo. Cena: 145.000,00 EUR Prodamo samostojno hišo na mirni in....

 
 
 
  Stanovanje, MEJE, 140.000 €, 82,00 m2 cca 1710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V večstanovanjski hiši se prodajata dve stanovanji. Obe sta v 1. nadstropju večstanovanjske hiše. Vsakemu pripadata po dve parkirni mesti pred hišo. Imata ločene vhode, števce, skratka, sta popolnoma ločeni. Prvo stanovanje:....

 
 
 
 
-1%

Spremembe cen iz 139.900 € na 139.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRŽIČ, 139.000 €, 125,00 m2 cca 1110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

01.04.2026 - 149.000 €
14.04.2026 - 139.900 €
15.05.2026 - 139.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

125 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1929, adaptirano l. 1996, 1/1 nad., prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Prodamo trisobno stanovanje (stanovanje 63,70 m2, balkon 7,10 m2, shramba 2,30 m2, klet 10,30 m2, pomožni prostori 42,00 m2), ki se nahaja v 1. nadstropju, v tristanovanjski hiši v Tržiču....

 
 
 
  Stanovanje, KIDRIČEVO, 129.000 €, 93,00 m2 cca 1390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.04.2026.,

www.indomio.si

93,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1951, naprodaj obnovljeno stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 129.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v 1. nadstropju večstanovanjskega objektu na Kidričevem. Objekt je l. izgradnje 1951, stanovanje pa je v celoti obnovljeno.Stanovanje je trisobno....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 126.000 €, 62,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

62,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2016, 1/4 nad., prodamo. Cena: 126.000,00 EUR V samem središču mesta Murska Sobota, na Ulici Štefana Kovača, prihaja v ponudbo 2-sobno stanovanje z balkonom, ki združuje udobje mestnega bivanja, premišljeno razporeditev prostorov in....

 
 
 
  Hiša, SEVNICA, 117.000 €, 184,00 m2 cca 640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281032-24 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji lepo vzdrževane ter takoj vseljive družinske hiše v velikost 183,9 m2 neto tlorisne površine, s pripadajočim stavbnim zemljiščem v izmeri 907 m2 ter 5000 m2 gozdnega zemljišča, ki se razprostira za hišo....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 114.000 €, 202,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391006-96 Ogled oglasa na strani ponudnika V Idriji v prodajo ponujamo polovico dvojčka. Kvadratura nepremičnine znaša 202,2m2, same bivalne površine je 76m2. Hiša je etažnosti P+1+2+M. Pritličje: - garaža s kletjo in kurilnico 1. nadstropje: - predsoba - kuhinjska niša....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Stanovanje, MORAVSKE TOPLICE, 109.940 €, 31,00 m2 cca 3550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.08.2025.,

www.indomio.si

31,8 m2, garsonjera, zgrajena l. 2003, pritličje, prodamo. Cena: 109.940,00 EUR PRODAMO, POLNO OPREMLJENE APARTMAJE V MORAVSKIH TOPLICAH Moravske Toplice so odlično izhodišče za številne aktivnosti. V le nekaj minutah hoje, imate na voljo: dva največja spa centra z edinstveno ter....

 
 
 
  Stanovanje, ZGORNJA SORICA, 108.000 €, 86,00 m2 cca 1260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 2-sobno, dupleks, v stavbi zgrajeni l. 1920, adaptirano l. 2004, 150 m2 zemljišča, P/P+1, prodamo. Cena: 112.000,00 EUR V Zgornji Sorici, občina Železniki; v prodajo ponujamo stanovanje v polovici dvojčka. Gre za dupleks stanovanje v izmeri 86m2 neto tlorisne površine od tega....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
  Hiša, TRBOVLJE, 93.000 €, 83,00 m2 cca 1120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391002-106 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prelepi lokaciji v krajinskem narodnem parku Kum, le streljaj od vasi Dobovec posredujemo pri prodaji vikenda. Objekt je bil zgrajen pred letom 1967, popolnoma obnovljen pa je bil leta 2014. Obsega 83 m2 neto tlorisne površine....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 85.000 €, 37,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.05.2026.,

www.indomio.si

37,2 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1939, 1/2 nad., na območju tabor v mestni četrti maribor je naprodaj 1-sobno stanovanje v večstanovanjski stavbi. stanovanje obsega 37,2 m2 neto površine, od tega 34,3 m2 uporabne površine. objekt je bil zgrajen leta 1939 in je bil skozi leta delno obnovljen,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-38 (od skupaj 37)

<< <1> >>