• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur ogrevanje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur ogrevanje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur ogrevanje na plin najceneje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur ogrevanje na plin najceneje" je bilo najdenih 14 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.685 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1300 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Poslovni prostor, ŠKOFJA LOKA, 42.000 €, 23,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

23,6 m2, pisarna, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 2020, P/2 nad., prodamo delno opremljen poslovni prostor v pritličju (predprostor in osrednji prostor s čajno kuhinjo), namenjeno za poslovno, trgovsko, storitveno ali pisarniško dejavnost, centralno ogrevanje - radiatorji in možnost....

 
 
 
  Stanovanje, RADEČE, 55.000 €, 71,00 m2 cca 780 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1935, adaptirano l. 2010, 303 m2 zemljišča, 2/2 nad., V centru Radeč je v poslovno stanovanjskem objektu na voljo za nakup 3 sobno stanovanje v 4 podaljšani gradbeni fazi. Stanovanje je praktično skoraj dokončano, popolnoma obnovljeno, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 90.000 € na 84.000 € z dne 22.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, LOGATEC, 84.000 €, 116,00 m2 cca 720 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

24.05.2024 - 110.000 €
06.09.2024 - 100.000 €
22.11.2024 - 90.000 €
22.04.2026 - 84.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2024.,

www.indomio.si

116 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1895, adaptiran l. 2020, P/2 nad., javno dostop, vodovod, elektrika, mestni plin, kanalizacija, plinsko ogrevanje, radiatorji, prodamo. Cena: 84.000,00 EUR Nepremičnine Logatec; Poslovni prostor se nahaja v pritlični etaži poslovno stanovanjske....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur ogrevanje na plin najceneje'
97.000 €
109.000 €
115.000 €
  Stanovanje, RADEČE, 90.000 €, 67,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281030-88 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetnega dvoinpolsobnega stanovanja v Radečah, ki se nahaja v petem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1987. Stanovanje obsega 67,1 m2 bruto površine. Parkiranje je urejeno v okolici objekta.....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 120.000 €, 82,00 m2 cca 1460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.indomio.si

82,2 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1880, P/2 nad., V centru Ptuja tik pod gradom je naprodaj staromeščansko stanovanje. Po Gursu obsega 82,2 m2 neto tlorisne površine in se nahaja v pritličju. Obsega kuhinjo z jedilnico, dnevno sobo, kopalnico ter dve prehodni sobi. Stanovanju pripada....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 128.000 €, 62,00 m2 cca 2070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2026.,

www.indomio.si

62 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1890, adaptirano l. 2020, pritličje, Pritlično stanovanje z lastnim izhodom na ulico, center Celje, prodamo. Cena: 128.000,00 EUR Pritlično stanovanje, Celje center V centru Celja, na Gosposki ulici, v staromeščanski stavbi, prodamo stanovanje z lastnim....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 130.000 €, 234,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

V pritličju hiše se nahaja garaža, kotlovnica in delavnica. V etaži so bivalne površine - 4 sobe, kuhinja in sanitarije. Hiša ima vrt in dvorišče. Ogrevanje je na plin. .

 
 
 
  Hiša, CELJE, 135.000 €, 100,00 m2 cca 1350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Posestvo obsega 84 arov travnikov in 20 arov pašnikov. Hiša je v celoti podkletena - vinska klet, shramba, v pritličju je stanovanjski del: kuhinja, dnevna - kmečka soba, tri sobe, kopalnica z wc-jem. Ogrevanje na plin, telefon. Dostop je v zadnjih 500 m hribovit. Iz Celja je oddaljena....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 139.000 €, 81,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.11.2025.,

www.indomio.si

81,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1960, adaptirano l. 2020, menjava, prodamo. Cena: 139.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo svetlo stanovanje oziroma je možna menjava za stanovanje manjše kvadrature v Savinjski regiji. Streha in fasada obnovljeni 2008, na podstrešju je izolacijska steklena....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 140.000 €, 194,00 m2 cca 720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.02.2026.,

www.indomio.si

194,2 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1730, 1/1 nad., Izredna priložnost, na prodaj je celotna etaža v staro meščanski hiši, v Prešernovi ulici, na Ptuju, prodamo. Cena: 140.000,00 EUR Na odlični lokaciji v središču Ptuja, na Prešernovi ulici, prodajamo eno etažo v prostorni staro....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 149.000 €, 43,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.08.2025.,

www.indomio.si

43,6 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1986, adaptirano l. 2009, 2. nad., prodamo. Cena: 149.000,00 EUR CELJE - MUZEJSKI TRG Idealno za tiste, ki želijo živeti blizu centra, a v mirnem okolju. Stavba zgrajena leta 1986, s prenovljeno streho leta 2009, združuje čar preteklosti s sodobnimi standardi.....

 
 
 
  Hiša, JURŠINCI, 189.000 €, 224,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.04.2026.,

www.indomio.si

224 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1937, adaptirana l. 2008, 1.200 m2 zemljišča, naprodaj urejena in vzdrževana hiša, prodamo. Cena: 189.000,00 EUR V Sakušaku, na mirni in sončni lokaciji, posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše skupne izmere 224,2, m, od tega 143,7 m2 uporabne....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

56,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, adaptirano l. 2023, 5/5 nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR V 5. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe (brez dvigala) se nahaja popolnoma obnovljeno stanovanje, ki preseneti takoj, ko vstopite. Kaj vas čaka: - funkcionalen tloris brez izgubljenih....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 209.900 € na 197.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BELTINCI, 197.900 €, 265,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 209.900 €
08.05.2026 - 197.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

265 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2015, 918 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 197.900,00 EUR BELTINCI – TOP INVESTICIJA! HIŠA + POSLOVNI PROSTORI + TAKOJŠEN DONOS Iščete nepremičnino, ki vam lahko prinese prihodke....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.