• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur zadnjih 7 dni balkon padla cena najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur zadnjih 7 dni balkon padla cena najdražje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-6%

Spremembe cen iz 209.900 € na 197.900 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BELTINCI, 197.900 €, 265,00 m2 cca 750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.05.2026 - 209.900 €
08.05.2026 - 197.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.indomio.si

265 m2, dvostanovanjska, zgrajena l. 1948, adaptirana l. 2015, 918 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 197.900,00 EUR BELTINCI – TOP INVESTICIJA! HIŠA + POSLOVNI PROSTORI + TAKOJŠEN DONOS Iščete nepremičnino, ki vam lahko prinese prihodke....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 215.100 € na 195.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.10.2025 - 215.100 €
23.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2025.,

www.indomio.si

71,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1873, adaptirano l. 2025, 2. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR NOVO MESTO, Glavni trg, prodamo takoj vseljivo 3-sobno stanovanje, v izmeri 71,70 m2 v poslovno-stanovanjski stavbi na Glavnem trgu v II. nadstropju. Stanovanje obsega: hodnik, kuhinja z....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 205.000 € na 195.000 € z dne 17.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, SEŽANA, 195.000 €, 56,00 m2 cca 3480 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 205.000 €
17.04.2026 - 195.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

56,6 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1967, 5. nad., prodamo. Cena: 195.000,00 EUR PRODAMO SVETLO IN POPOLNOMA OBNOVLJENO STANOVANJE Z VELIKIM BALKONOM! Na izjemni lokaciji v bližini vse infrastrukture (trgovina, šola, vrtec, zdravstveni dom it.) prodamo čudovito, popolnoma obnovljeno in....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 189.000 € na 179.000 € z dne 15.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ROGAŠKA SLATINA, 179.000 €, 128,00 m2 cca 1400 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.04.2026 - 189.000 €
15.05.2026 - 179.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2026.,

www.indomio.si

128,62 m2, samostojna, zgrajena l. 1974, adaptirana l. 2001, 2.111 m2 zemljišča, K+P+M, Samostojna hiša v Podplatu pod Bočem (K+P+M, 128,6 m2) na zemljišču 2.111 m2. V pritličju dnevna soba, kuhinja z jedilnico in kopalnica, v mansardi spalni prostor z balkonom, v kleti shramba. Hiša....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 199.900 € na 159.000 € z dne 12.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, PESNICA, 159.000 €, 147,00 m2 cca 1080 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.03.2026 - 199.900 €
12.05.2026 - 159.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

147,55 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 27.976 m2 zemljišča, V občini Pesnica, v naselju Jelenče, s prelepim razgledom na okolico ter južno lego, samo 2,5 km iz centra Pesnice in 6,5 km od Šentilja prodamo stanovanjsko hiši z dvema gospodarskima poslopjema in zemljiščem primernim....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 156.606 € na 154.236 € z dne 20.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, APAČE, 154.236 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 140.584 €
11.12.2025 - 156.605 €
16.12.2025 - 148.303 €
08.01.2026 - 156.606 €
20.05.2026 - 154.236 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 154.236,23 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
 
-12%

Spremembe cen iz 169.900 € na 149.500 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GENTEROVCI, 149.500 €, 201,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.06.2025 - 169.900 €
08.05.2026 - 149.500 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.06.2025.,

www.indomio.si

201,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2008, 1.395 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.500,00 EUR PRODAMO STANOVANJSKO HIŠO V GENTEROVCIH – MIRNA LOKACIJA NA OBROBJU NASELJA Na prodaj stanovanjska hiša v naselju Genterovci, občina Lendava. Hiša se nahaja na mirni, zeleni....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.000 € z dne 10.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, AJDOVŠČINA, 149.000 €, 291,00 m2 cca 510 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

05.08.2025 - 169.000 €
15.01.2026 - 159.000 €
10.03.2026 - 149.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2025.,

www.indomio.si

291 m2, vrstna, zgrajena l. 1600, adaptirana l. 1970, 411 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 149.000,00 EUR Predmet prodaje je vmesna vrstna hiša, ki se nahaja na parceli v velikosti 411 m2. Prednost je lokacija saj se nahaja v zelo mirni okolici, blizu infrastrukture z prekrasnim pogledom....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 138.990 € na 134.900 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tezno, 134.900 €, 49,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.03.2026 - 138.990 €
21.03.2026 - 134.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

49,9 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1959, adaptirano l. 2015, VP/4 nad., prodamo. Cena: 134.900,00 EUR Na iskani lokaciji v Mariboru na Teznem, natančenje na Keleminovi ulici, prodamo svetlo, funkcionalno in opremljeno 2-sobno stanovanje. Nahaja se v visokem pritličju bloka, zgrajenega....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 139.900 € na 133.900 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 133.900 €, 127,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 143.900 €
09.04.2026 - 139.900 €
05.05.2026 - 133.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

127,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 352 m2 zemljišča, P+M, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 133.900,00 EUR V Dokležovju prodamo stanovanjsko hišo z garažo in gospodarskim poslopjem, ki se nahaja na lepi, mirni in urejeni lokaciji. Skupna....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur balkon padla cena najdražje (19)
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 180000 eur zadnjih 7 dni balkon najdražje (18)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>