• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 do 190000 eur čim manjš - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 do 190000 eur čim manjše najnovejše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 do 190000 eur čim manjše najnovejše" je bilo najdenih 20 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.986 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 1700 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, SEŽANA, 98.000 €, 20,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

20,4 m2, garsonjera, zgrajena l. 1806, adaptirana l. 2014, 2. nad., prodamo. Cena: 98.000,00 EUR PRODAMO GARSONJERO - odlična priložnost za bivanje ali investicijo. Prodamo funkcionalno garsonjero s pripadajočo kletjo, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 93.000 €, 26,00 m2 cca 3580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

26 m2, garsonjera, zgrajena l. 1971, adaptirana l. 2018, 4/6 nad., Ljubljanska ulica, Magdalena, blok ima dvigalo, obnovljena streha in fasada leta 2018, menjano okno 2018, balkon, neposredna bližina center Maribor, vhod v UKC, prodamo. Cena: 93.000,00 EUR Prodamo garsonjero na odlični....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 108.000 €, 29,60 m2 cca 3650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.suvak.com

Garsonjera obsega 29,6 m2 in se nahaja v pritličju nizkega bloka. .

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 do 190000 eur čim manjše najnovejše'
24.900 €
143.000 €
65.000 €
  Stanovanje, IZOLA, 165.000 €, 39,00 m2 cca 4230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

39,1 m2, 1-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 1995, 3/3 nad., V centru Izole pri Velikem trgu prodamo 1-sobno duplex stanovanje za obnovo. 200 m od plaže Svetilnik. Možnost ureditve mansarde. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 165.000,00 EUR V centru Izole, neposredno....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Bežigrad, 199.000 €, 50,00 m2 cca 3980 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

50 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2004, prodamo. Cena: 199.000,00 EUR Podamo dvosobno stanovanje v Bežigradu (Ježica) Na priročni lokaciji v Ljubljani, na Ježici je za nakup na voljo dvosobno stanovanje v velikosti 50 m2. Stanovanje obsega: manjši hodnik kuhinjo z izhodom na teraso dnevni....

 
 
 
  Hiša, BORŠT PRI DVORU, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Borštu pri Dvoru (občina Žužemberk), prodamo manjšo stanovanjsko hišo na zemljišču v skupni površini 2.117,0 m 2 . .

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 147.000 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1891, adaptirano l. 2023, P/1 nad., prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Na prijetni lokaciji v centru Ilirske Bistrice, natančenje na Levstikovi ulici, prodamo svetlo, prijetno in delno opremljeno stanovanje. Nahaja se v pritličju stavbe, zgrajene l. 1891.....

 
 
 
  Hiša, DOBRIŠA VAS, 147.000 €, 67,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 467 m2 zemljišča, Starejša hiša, potrebna prenove, Petrovče, prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Starejša hiša, Dobriša vas, PETROVČE Petrovče – DOBRIŠA VAS, naprodaj je starejša stanovanjska hiša (uporabna površina stavbe skupaj 67,00 m2, letnik 1966)....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Ulica Staneta Bokala; delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 160.000 €, 73,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

73,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2026, P/3 nad., prodamo. Cena: 160.000,00 EUR ODLIČNA PRILOŽNOST! ZELO PRIMERNO STANOVANJE ZA DRUŽINE! Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo generalno obnovljeno 4-sobno stanovanje bivalne površine 73,4 m2 po podatkih GURS. Nahaja....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 156.000 €, 75,00 m2 cca 2080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

75,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1809, adaptirano l. 2004, 1/2 nad., prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Spoštovani, V nakup vam lahko ponudimo opremljeno in adaptirano 3-sobno stanovanje, ki se nahaja v 1.nadstropju večstanovanjske hiše v neposredni bližini centra mesta Celje. Po podatkih....

 
 
 
  Stanovanje, PTUJ, 170.000 €, 100,00 m2 cca 1700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

100,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1880, adaptirano l. 2007, VP/2 nad., Svetlo, prostorno trisobno stanovanje, prodamo. Cena: 170.000,00 EUR Na Ptuju, v starem delu mestu, v Raičevi ulici, je na prodaj obnovljeno, opremljeno meščansko stanovanje. Tri sobno stanovanje se nahaja v visokem....

 
 
 
  Hiša, KOŠNICA PRI CELJU, 179.000 €, 102,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

102,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 710 m2 zemljišča, K+P+M, hiša z razgledom, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR To ni samo hiša. To je priložnost, da si ustvarite dom po svojih merilih. Objekt obsega približno 102 m² neto tlorisne površine in stoji na zemljišču velikosti 710....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1975, 316 m2 zemljišča, Tradicionalna knapovska hiša v Idriji. Potrebna celovite prenove. Zadnja obnova strehe 1956, obnova fasade 1975. Hiša je prava časovna kapsula. Primerna za ljudi z razumevanjem tradicije, pridnimi rokami in....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 95.000 €, 138,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Drganja sela, prodamo vikend v skupni površini 137,60 m2 , zgrajen 1995 in obnovljen. Zasnovan je v dveh etažah, klet in mansarda. V vsaki etaži je samostojno stanovanje z ločenim vhodom. Kletni del je bil obnovljen leta 2010 , stanovanje v mansardi pa leta 2020. Leta 2019....

 
 
 
  Hiša, CEROVEC PRI ČREŠNJEVCU, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.indomio.si

150 m2, zidan, zgrajen l. 1992, 838 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Vikend hiša v mirnem okolju na robu vasi cerovec pri Črešnjevcu. Primerno za občasno bivanje in piknik prostor v lepi naravi. Objeklt obsega klet, pritličje in neurejeno mansardo. Objekt je prikljujčen....

 
 
 
  Hiša, ŠENTRUPERT, 140.000 €, 177,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Danes,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTRUPERT, Hrastno, prodamo vikend, zgrajen leta 1900, obnovljen leta 2002 (fasada) in leta 2000 (streha), ki obsega 176,60 m2 skupne površine ter 132,40 m2 uporabne površine. Parcela v skupni površini 1.638,00 m2, je locirana v mirnem naselju podeženskih hiš in vinogradniških kmetijskih....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 135.000 €, 206,00 m2 cca 660 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

206,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1911, adaptirana l. 1980, 2.097 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 135.000,00 EUR SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 206,90 m2 (uporabne površine 144,10 m2), zgrajene l. 1911, v celoti adaptirane l. 1980, ter zasnovane....

 
 
 
  Hiša, PODPLANINA, 85.000 €, 279,00 m2 cca 310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

279 m2, samostojna, zgrajena l. 1970, 1.363 m2 zemljišča, P+1+2, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Na mirni in zeleni lokaciji v Podplanini prodamo večjo nedokončano stanovanjsko hišo z gospodarskim objektom, ki ponuja izjemen potencial za ureditev po lastnih željah. Hiša v skupni velikosti....

 
 
 
  Zemljišče, HRPELJE, 160.000 €, 338,00 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.ruj-meridoma.si

Na prodaj je odlična razvojna priložnost v prijetni kraški vasici Ocizla – zazidljivo zemljišče z že začetim projektom za gradnjo dveh enostanovanjskih hiš . Projekt ima pridobljeno pravnomočno gradbeno dovoljenje , zato lahko novi lastnik z gradnjo nadaljuje takoj. .