• GoHome Professional
nepremicnine.net do 360 m2 najdražje nazadnje obja - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 360 m2 najdražje nazadnje obja - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 360 m2 najdražje nazadnje objavljeni oglasi

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 najdražje nazadnje objavljeni oglasi" je bilo najdenih 30 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.926 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 340 m2 (malo manjši)
    • 380 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 180000 eur
    • do 220000 eur (povprečna cena)
    • do 270000 eur
    • do 2200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, AJDOVŠČINA, 983.000 €, 176,00 m2 cca 5590 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

176,41 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1850, adaptirano l. 2014, 2/4 nad., prodamo. Cena: 983.000,00 EUR Predstavljamo vam razkošno, popolnoma prenovljeno 5-sobno stanovanje v osrčju Ljubljane Lokacija: Center mesta – Slovenska cesta / Bavarski dvor Nadstropje: 2. / večstanovanjska....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Šentvid, 885.000 €, 223,00 m2 cca 3970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

223,6 m2, dvojček, zgrajen l. 1988, adaptiran l. 2025, 309 m2 zemljišča, K+P+M, v celoti prenovljen L. 2025, prodamo. Cena: 885.000,00 EUR Vrhunsko prenovljen dom za tiste, ki iščejo kakovost brez kompromisov. Na mirni in urejeni lokaciji v Šentvidu posredujemo pri prodaji popolnoma....

 
 
 
  Hiša, TRZIN, 820.000 €, 268,00 m2 cca 3060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

268,63 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 591,61 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 820.000,00 EUR Na prijetni in urejeni lokaciji je na voljo kakovostno grajena hiša, ki s svojo zasnovo ponuja tri samostojne bivalne enote in veliko fleksibilnosti za bivanje ali kombinacijo bivanja in oddajanja.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 360 m2 najdražje nazadnje objavljeni oglasi'
569.000 €
495.000 €
469.000 €
  Hiša, KOSEZE, 688.000 €, 309,00 m2 cca 2230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

309,7 m2, dvojček, zgrajen l. 1996, 238 m2 zemljišča, K+P+1+M, Posredujemo pri prodaji prostorne in urejene enote dvojčka v Šmartnem pod Šmarno Goro v občini Ljubljana. Nepremičnina ima 4 etaže (K+P+1+M) razporejene na 309,7 m2. Hiša je klasično grajena in stoji na prijetni in urejeni....

 
 
 
  Hiša, ŽEJE, 570.000 €, 110,90 m2 cca 5140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.inf-ing.si

V naselju Žeje - Dob pri Domžalah se prodaja moderna enostanovanjska hiša 110,9 m² na prostorni sončni parceli 622 m². V hiši sta 2 kopalnici - ena je v izdelavi. Kuhinja z jedilnico in dnevno sobo sta fukcionalno povezani. V hiši so sicer 3 spalnice + kabinet + tehnični prostor.....

 
 
 
  Stanovanje, KRANJSKA GORA, 390.000 €, 60,00 m2 cca 6500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

60 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1985, adaptirano l. 2010, 1. nad., EKSKLUZIVNO - V Kranjski Gori, 50 korakov od smučišča, posredujemo pri prodaji 1,5-sobnega stanovanja z balkonom, na eni izmed najbolj zaželenih lokacij. Peš do smučišča in centra, v mirni ulici, v odlično obnovljeni....

 
 
 
  Stanovanje, KAMNIK, 388.000 €, 71,00 m2 cca 5470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,34 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2004, 3/3 nad., Kamnik, Knafličev prehod, stanovanje in dve parkirni mesti, prodamo. Cena: 388.000,00 EUR Naprodaj je sončno 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 71 m². Stanovanju pripada še klet s površino 3,7 m² ter dve parkirni mesti v kletni....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 366.000 €, 93,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

93,8 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2004, adaptirano l. 2023, P/3 nad., KOPER-ŽUSTERNA: 4-SOBNO S POGLEDOM NA MORJELe 510 m od plaže, na koncu slepe ulice, prodamo 93,8 m2 veliko stanovanje z 20 m2 teraso. Zakaj kupiti?Popolnoma prenovljeno in opremljeno leta 2023.Vrhunska 20 cm izolacija....

 
 
 
  Hiša, RADOVLJICA, 359.000 €, 196,00 m2 cca 1830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

196,51 m2, samostojna, zgrajena l. 1971, 603,32 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 359.000,00 EUR Prodaja: Samostojna dvo stanovanska hiša z velikim vrtom v Radovljici- Vrbnje Prodamo samostojno hišo na izjemno mirni in iskani lokaciji v Radovljici. Nepremičnina predstavlja odlično priložnost....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Center, 355.000 €, 112,00 m2 cca 3170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

112 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1937, adaptirano l. 2007, 3/3 nad., V središču Maribora, na priljubljeni Slovenski ulici, posredujemo pri prodaji svetlega in prostorno zasnovanega 3-sobnega stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju lepo vzdrževane staromeščanske stavbe in omogoča prijetno....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 350.000 €, 188,00 m2 cca 1860 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Brod, prodamo stanovanjsko hišo - dvojček, površine stavbe 188,10 m2 (uporabne površine 102,40 m2), zgrajene l. 1995 , ter zasnovane v dveh etažah, P + M. Poleg stanovanjske hiše stoji nadstrešek za dva avtomobila. Na zelenici pa stoji lesena baraka, površine 13,30 m2,....

 
 
 
  Hiša, STARA CERKEV, 330.000 €, 192,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

192,31 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 1.767,31 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v Stari Cerkvi blizu Kočevja je na voljo samostojna hiša s skupno površino 362,4 m², ki stoji na prostorni parceli velikosti 1.766 m². Nepremičnina se....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Dolgi Most, 330.000 €, 95,00 m2 cca 3470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

95,47 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 1996, 2. nad., prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na prodaj je trisobno mansardno stanovanje površine 87,3 m2, ki se nahaja v drugem nadstropju večstanovanjskega objekta. Stanovanje obsega tri sobe, spalnico, veliko dnevno sobo z jedilnico....

 
 
 
  Stanovanje, BLED, 298.000 €, 206,00 m2 cca 1450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

206 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1991, 231 m2 zemljišča, 3/4 nad., prodamo. Cena: 298.000,00 EUR BLED – PRILOŽNOST ZA INVESTICIJO ALI BIVANJE V NEPOSREDNI BLIŽINI JEZERA Posredujemo pri prodaji prostornega stanovanja z vrtom, v stanovanjski hiši. Stanovanje se nahaja v urejenem in mirnem....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Vič, 294.000 €, 56,00 m2 cca 5250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

56,25 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1963, adaptirano l. 2020, 4. nad., prodamo. Cena: 294.000,00 EUR Prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje z balkonom na Tržaški cesti Na odlični lokaciji na Tržaški cesti je naprodaj prostorno in svetlo 2-sobno stanovanje, ki se nahaja v 4. nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, RADOMLJE, 287.000 €, 85,00 m2 cca 3380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

85,8 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1976, 4/4 nad., Stanovanje na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 287.000,00 EUR V Radomljah na odlični lokaciji posredujemo pri prodaji prijetnega, izredno svetlega 3 sobnega stanovanja, ki se nahaja v 4. nadstropju urejenega stanovanjskega bloka, zgrajenega....

 
 
 
  Hiša, IVANČNA GORICA, 275.000 €, 278,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

278,92 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 2.553,73 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 275.000,00 EUR Na mirni in urejeni lokaciji v Čagoščah pri Šentvidu pri Stični, 8 minut vožnje do Ivančne Gorice je na voljo samostojna hiša, ki stoji na prostorni parceli velikosti 2553 m². Nepremičnina....

 
 
 
  Stanovanje, MEKINJE, 269.000 €, 55,00 m2 cca 4890 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

55,51 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2013, 2/2 nad., Kamnik, Mekinje, dvosobno stanovanje na mirni lokaciji z lepim razgledmom, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Kamnika, v naselju Mekinje, je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v drugem nadstropju. Površina....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 267.000 €, 154,00 m2 cca 1730 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

154,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 597 m2 zemljišča, Družinska hiša, odlična lokacija, Šentjur, prodamo. Cena: 267.000,00 EUR DRUŽINSKA HIŠA, Goriška, ŠENTJUR DRUŽINSKA HIŠA, Goriška, ŠENTJUR, leto izdelave 1990, neto površina stavbe 154,40 m2, površina parcele 597 m2. LOKACIJA....

 
 
 
  Poslovno - stanovanjska zgradba, MARIBOR, 246.000 €, 307,00 m2 cca 800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

307,5 m2, večji poslovni kompleks, trgovski center, zgrajen l. 1992, 1. nad., prodamo. Cena: 246.000,00 EUR Na izjemni lokaciji v strogem centru Maribora, v poslovno-trgovskem objektu TPC City na Ulici Vita Kraigherja, prodamo prostoren poslovni prostor v skupni izmeri 307,5 m². Poslovni....

 
 
 
  Hiša, BEZENŠKOVO BUKOVJE, 235.000 €, 120,00 m2 cca 1960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

120,7 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, 1.011 m2 zemljišča, K+P+M, mirna lokacija, sončna lega, panoramski razgled, sadovnjak, vrt, garaža, bližina Vojnika in Frankolovega, prodamo. Cena: 235.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju naselja Bezenškovo Bukovje, ki se nahaja v bližini....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 195.000 €, 71,00 m2 cca 2750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

71,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2005, 1/4 nad., Ulica Staneta Bokala; delno prenovljeno, lepo ohranjeno, prostorno trisobno stanovanje na sončni lokaciji, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Trisobno stanovanje se nahaja v prvem nadstropju nizkega in mirnega bloka na Ulici....

 
 
 
  Hiša, KOŠNICA PRI CELJU, 179.000 €, 102,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

102,8 m2, samostojna, zgrajena l. 2008, 710 m2 zemljišča, K+P+M, hiša z razgledom, prodamo. Cena: cca 179.000,00 EUR To ni samo hiša. To je priložnost, da si ustvarite dom po svojih merilih. Objekt obsega približno 102 m² neto tlorisne površine in stoji na zemljišču velikosti 710....

 
 
 
  Hiša, DOBRIŠA VAS, 147.000 €, 67,00 m2 cca 2190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

67 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, 467 m2 zemljišča, Starejša hiša, potrebna prenove, Petrovče, prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Starejša hiša, Dobriša vas, PETROVČE Petrovče – DOBRIŠA VAS, naprodaj je starejša stanovanjska hiša (uporabna površina stavbe skupaj 67,00 m2, letnik 1966)....

 
 
 
  Stanovanje, ILIRSKA BISTRICA, 147.000 €, 64,00 m2 cca 2300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1891, adaptirano l. 2023, P/1 nad., prodamo. Cena: 147.000,00 EUR Na prijetni lokaciji v centru Ilirske Bistrice, natančenje na Levstikovi ulici, prodamo svetlo, prijetno in delno opremljeno stanovanje. Nahaja se v pritličju stavbe, zgrajene l. 1891.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTRUPERT, 140.000 €, 177,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

ŠENTRUPERT, Hrastno, prodamo vikend, zgrajen leta 1900, obnovljen leta 2002 (fasada) in leta 2000 (streha), ki obsega 176,60 m2 skupne površine ter 132,40 m2 uporabne površine. Parcela v skupni površini 1.638,00 m2, je locirana v mirnem naselju podeženskih hiš in vinogradniških kmetijskih....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 98.000 €, 20,00 m2 cca 4900 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

20,4 m2, garsonjera, zgrajena l. 1806, adaptirana l. 2014, 2. nad., prodamo. Cena: 98.000,00 EUR PRODAMO GARSONJERO - odlična priložnost za bivanje ali investicijo. Prodamo funkcionalno garsonjero s pripadajočo kletjo, ki se nahaja v 2. nadstropju večstanovanjske stavbe. Stanovanje....

 
 
 
  Hiša, DRGANJA SELA, 95.000 €, 138,00 m2 cca 690 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

STRAŽA, Drganja sela, prodamo vikend v skupni površini 137,60 m2 , zgrajen 1995 in obnovljen. Zasnovan je v dveh etažah, klet in mansarda. V vsaki etaži je samostojno stanovanje z ločenim vhodom. Kletni del je bil obnovljen leta 2010 , stanovanje v mansardi pa leta 2020. Leta 2019....

 
 
 
  Hiša, CEROVEC PRI ČREŠNJEVCU, 85.000 €, 150,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

150 m2, zidan, zgrajen l. 1992, 838 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 85.000,00 EUR Vikend hiša v mirnem okolju na robu vasi cerovec pri Črešnjevcu. Primerno za občasno bivanje in piknik prostor v lepi naravi. Objeklt obsega klet, pritličje in neurejeno mansardo. Objekt je prikljujčen....

 
 
 
  Hiša, BORŠT PRI DVORU, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Borštu pri Dvoru (občina Žužemberk), prodamo manjšo stanovanjsko hišo na zemljišču v skupni površini 2.117,0 m 2 . .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-30 (od skupaj 30)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

• stanovanje ljubljana 140000 eur
  • stanovanje ljubljana do 60 m2
  • nepremičnine maribor
  • nepremičnine v ljubljani okoli 60 kvadratov

Vsi mali oglasi za prodajo nepremičnin na slovenskem webu na enem mestu.

Sledite nam