Nova stanovanja INSA
www.insa.si
Za iskalni niz "nepremicnine.net do 360 m2 z atrijem do 130000 eur najdražje dvorišče" je bilo najdenih 1 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.529 €/m2
Omeji iskanje
18.02.2026.,
www.indomio.si
85 m2, stanovanje, zgrajeno l. 1980, 120 m2 zemljišča, P/2 nad., atrijsko stanovanje v poslovno stanovanjskem objektu v mestnem jedru, potrebno komplet renovacije. Pripadajoče dvorišče v izmeri 120 m2, vsi priključki, možnost priklopa na mestni plin. Pogoj lastnika je da kupec poravna....
www.insa.siMontažne, varčne in pasivne hiše Rihter vas popeljejo v svet naravnega bivanja!
www.rihter.si