• GoHome Professional
nepremicnine.net do 380 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • nepremicnine.net do 380 m2 - GoHome iskalnik - ponudba nepremičnin v Sloveniji
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 380 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 380 m2" je bilo najdenih 2 863 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.164 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 130000 eur
    • do 160000 eur (povprečna cena)
    • do 190000 eur
    • do 1600 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, STARA CERKEV, 330.000 €, 192,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

192,49 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 1.767,3 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 330.000,00 EUR Na izjemno mirni in sončni lokaciji v Stari Cerkvi blizu Kočevja je na voljo samostojna hiša s skupno površino 362,4 m², ki stoji na prostorni parceli velikosti 1.766 m². Nepremičnina se ponaša....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Studenci, 455.500 €, 192,00 m2 cca 2370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

192,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 2005, 4/4 nad., prodamo. Cena: 455.500,00 EUR Ekskluziven PENTHOUSE s teraso 100 m² in odprtim razgledom – Studenci, Maribor Na mirni in zaželeni lokaciji v Mariboru – Studenci, v neposredni bližini Pekrske gorce in Pohorja, vam predstavljamo izjemno....

 
 
 
  Hiša, DRAGUČOVA, 115.000 €, 192,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2026.,

www.indomio.si

192,3 m2, samostojna, zgrajena l. 1973, 5.056 m2 zemljišča, K+P+M, Za vas imamo v ponudbi hišo z manjšim gospodarskim poslopjem v kraju Dragučova (Pernica). Hiša obsega 192,3 m2 neto tlorisne površine in stoji na 5056 m2 velikem zemljišču (GURS). Ob hiši je manjše gospodarsko poslopje....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 650.000 €, 192,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2025.,

www.indomio.si

192,75 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2024, 151,5 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji polovice hiše v Jasni, na čudoviti lokaciji, s pogledom na jezero Jasna. Predmet prodaje je polovica hiše oziroma tri stanovanja, ena ločena....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 185.000 € na 180.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 180.000 €, 192,00 m2 cca 940 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 185.000 €
12.03.2026 - 180.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.12.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1952, 1.719 m2 zemljišča, K+P+1, Naprodaj stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR Prodaja se stanovanjska stavba na sončni legi v bližini cerkve v Zarečju. Stavba se nahaja na zemljišču velikem 1719....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA DRAVSKEM POLJU, 179.000 €, 192,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

192 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 1.930 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 179.000,00 EUR Na odprti, ravni sončni legi strnjenega dela kraja Lovrenc na Dravskem polju prodamo hišo etažnosti P+N, skupne površine 192,00 m2, zgrajene leta 1990. Hiša z ohišnico stoji na 1.930 m2 delno....

 
 
 
  Hiša, VAVTA VAS, 169.000 €, 192,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

192,8 m2, dvojček, zgrajen l. 1980, adaptiran l. 2012, 131 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 169.000,00 EUR Vavta vas 42 – prenovljena hiša, dvojček, z vrtom V Vavti vasi pri Straži posredujemo pri prodaji polovice hiše – dvojčka, zgrajenega leta 1980, ki je bil med letoma 2012 in 2014....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Center, 550.000 €, 191,20 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490391009-459 Ogled oglasa na strani ponudnika Na dobri lokaciji v centru mesta se prodaja poslovna stavba velikosti 191,2m2. Stavba obsega tri etaže in sicer klet, pritličje ter nadstropje. Etaže povezujejo stopnice. V vsakem nadstropju sta dva prostora. En manjši celikosti....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 345.000 €, 191,00 m2 cca 1810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2024.,

www.dfi.si

191 m², prostor za storitve, trgovski center, zgrajen l. 1999, P/5 nad., na odlični lokaciji z že utečeno trgovinsko dejavnostjo, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Dodaten opis Prodamo ali oddamo poslovni prostor ki je primeren za trgovino, prostor za storitve ali pisarne Poslovni....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.02.2025.,

www.dfi.si

191 m², neživilska trgovina, trgovski center, zgrajena l. 1999, P/5 nad., na odlični lokaciji idealen za trgovino, storitve ali pisarne, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Dodaten opis Prodamo poslovni prostor – idealen za trgovino, storitve ali pisarne Na voljo je odličen poslovni prostor,....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.nepremicnina.si

V centru Tržiča prodamo veliko 5 sobno meščansko stanovanje s 163 m2 stanovanjske površine, ki se nahaja v prvem nadstropju štiri stanovanjske stavbe. Vse sobe so prostorne z nekoliko višjimi in velbanimi stropi. Po tleh je položen klasičen masiven parket. .

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 229.200 €, 191,00 m2 cca 1200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.06.2025.,

www.indomio.si

191 m2, poslovni prostor, zgrajen l. 1960, pritličje, Poslovni prostor za pisarne ali storitve v centru mesta pod pošto v Novi Gorici. Več posameznih pisarn v sklopu s sanitarijami, čajno kuhinjo in skladiščem, prodamo. Cena: 229.200,00 EUR .

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.09.2025.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, adaptirano l. 1985, 1/2 nad., prodamo prostorno pet sobno meščansko stanovanje z balkonom in teraso, ki je v postopku etažiranja, prodamo. Cena: cca 285.000,00 EUR Stanovanje z uporabno površino 162,90 m2 ima naslednjo razporeditev: prostoren....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, 225.000 €, 191,00 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321050-54 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem delu naselja v bližini cerkve bl. Antona Matina Slomška s pogledom na Pohorje prodamo svetlo hišo zgrajeno leta 1971, ter pred kratkim obnovljeno z novo fasado in streho, stoječo na zemljišču velikosti....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.02.2025.,

www.indomio.si

191 m2, neživilska trgovina, trgovski center, zgrajena l. 1999, P/5 nad., na odlični lokaciji idealen za trgovino, storitve ali pisarne, prodamo. Cena: 345.000,00 EUR Prodamo poslovni prostor – idealen za trgovino, storitve ali pisarne Na voljo je odličen poslovni prostor, ki se nahaja....

 
 
 
  Poslovni prostor, AJDOVŠČINA, 550.000 €, 191,00 m2 cca 2880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

191,2 m2, prostor za storitve, zgrajen l. 1958, adaptiran l. 2021, 85 m2 zemljišča, K+P+1/K+P+1, Na dobri lokaciji v centru mesta se prodaja poslovna stavba velikosti 191,2 m2. Stavba obsega tri etaže in sicer klet, pritličje ter nadstropje. Etaže povezujejo stopnice. V vsakem nadstropju....

 
 
 
  Stanovanje, TRŽIČ, 285.000 €, 191,00 m2 cca 1490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2026.,

www.indomio.si

191,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1852, 1/2 nad., prodamo. Cena: 285.000,00 EUR V strogem centru Tržič, na Trgu svobode, prodamo prostorno in arhitekturno izjemno 5-sobno staromeščansko stanovanje, ki se nahaja v urejeni večstanovanjski stavbi. Stanovanje obsega 191,7 m² neto tlorisne....

 
 
 
  Poslovni prostor, VRANSKO, 239.000 €, 191,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

191,7 m2, pisarna, zgrajena l. 2007, 1. nad., Novejši poslovni prostori v trgovskem centru, prodamo. Cena: 239.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovnega prostora - pisarne, ki se nahaja v prvem nadstropju trgovskega centra Vransko zgrajenega leta 2007. Lociran je na znani in prometni....

 
 
 
  Hiša, LAŠKO, 156.000 €, 191,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.06.2024.,

www.indomio.si

191,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1966, adaptirana l. 2014, 695 m2 zemljišča, Hiša s pridihom domačnosti - Laško - Reka, prodamo. Cena: 156.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji hiše v naselju Reka, ki je od centra Laškega oddaljeno cca 6 km. Nepremičnina se nahaja na lepo osončeni legi,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona