• GoHome Professional
nepremicnine.net do 380 m2 do 180000 eur balkon za - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 380 m2 do 180000 eur balkon za - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 380 m2 do 180000 eur balkon zadnjih 14 dni najceneje Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 380 m2 do 180000 eur balkon zadnjih 14 dni najceneje zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.765 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 170000 eur (malo cenejši)
    • 180000 eur (malo dražje)
    • do 1200 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, ZGORNJA VELKA, 129.000 €, 250,00 m2 cca 520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321042-333 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prijetni sončni lokaciji na Zgornji Velki, v manjšem naselju stanovanjskih hiš, vam je na voljo hiša etažnosti K+P+1N. Zemljišče je velikosti 2.188 m2, na sončni legi, delno ravno in delno pod naklonom, v celoti gradbeno,....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBNO, 95.000 €, 23,00 m2 cca 4130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

23,7 m2, garsonjera, adaptirana l. 2024, 1/1 nad., Prodamo popolnoma na novo adaptirano opremljeno garsonjero, nepremičnina je zemljiško knjižno urejena, je prosta vseh bremen in ima uporabno dovoljenje, k garsonjeri spada tudi balkon pri vhodnih vratih, svetlo, urejeno, prodamo.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 380 m2 do 180000 eur balkon zadnjih 14 dni najceneje zadnjih 7 dni'
144.800 €
114.000 €
125.000 €
 
+2%

Spremembe cen iz 103.900 € na 105.600 € z dne 20.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 105.600 €, 58,00 m2 cca 1820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

15.05.2026 - 103.900 €
20.05.2026 - 105.600 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

58,7 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2014, 2/2 nad., prodamo. Cena: cca 105.600,00 EUR PRODAJA 2 SOBNEGA STANOVANJA – MURSKA SOBOTA Na lepi lokaciji v Murski Soboti prodamo dvosobno stanovanje z balkonom, ki je takoj vseljivo. Glavne prednosti: Stanovanje je prazno in....

 
 
 
  Stanovanje, ŠTORE, 110.000 €, 54,00 m2 cca 2040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281015-492 Ogled oglasa na strani ponudnika V Štorah v neposredni bližini šole in vrtca, je naprodaj stanovanje v predzadnjem nadstroju večstanovanjskega objekta z dvigalom. Streha bila obnovljena cca leta 2018, sredstva za obnovo fasade že zbrana v RS. Stanovanje orientirano....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, 139.000 €, 44,00 m2 cca 3160 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

44,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici - nizki stroški, odlična lokacija, prodamo. Cena: cca 139.000,00 EUR Svetlo in funkcionalno stanovanje na Brodarjevi ulici – nizki stroški, odlična lokacija Na odlični in mirni lokaciji na Brodarjevi....

 
 
 
  Hiša, LOVRENC NA POHORJU, 149.000 €, 131,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, adaptirana l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo stanovanjski objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen dejansko zgrajen leta 2007 na....

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.si

131,1 m2, vikend, zgrajen l. 2007, adaptiran l. 2019, 1.664 m2 zemljišča, V Recenjaku vsega 2 km iz Lovrenca na Pohorju v smeri Rogle na mirni lokaciji prodamo počitniški objekt etažnosti p+m na parceli velikosti 1.664 m2.Objekt je bil zgrajen letza 2007 na mestu prvotnega iz leta....

 
 
 
  Stanovanje, DOMŽALE, 159.000 €, 29,00 m2 cca 5480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

29,2 m2, garsonjera, zgrajena l. 1982, adaptirana l. 2019, 9/11 nad., prodamo. Cena: 159.000,00 EUR Na odlični lokaciji v centru Domžal, natančenje na Ljubljanski cesti, prodamo svetlo, prijetno in opremljeno stanovanje. Nahaja se v devetem nadstropju bloka, zgrajenega l. 1982. OSNOVNE....

 
 
 
  Hiša, MURSKA SOBOTA, 159.900 €, 105,00 m2 cca 1520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

105,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1943, adaptirana l. 2015, 334 m2 zemljišča, K+P, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 159.900,00 EUR MURSKA SOBOTA – UGODNO PRODAMO SAMOSTOJNO PRITLIČNO HIŠO V Murski Soboti prodamo lepo vzdrževano samostojno pritlično hišo na....

 
 
 
  Hiša, ZGORNJI GASTERAJ, 169.000 €, 165,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.si

165 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2024, 34.291 m2 zemljišča, K+P+M, V osrčju neokrnjene narave, na sončni in mirni lokaciji v Zgornjem Gasteraju pri Jurovskem Dolu, vas pričakuje čudovita samostojna hiša, ki ponuja popoln umik od mestnega vrveža in življenje v objemu....

 
 
 
  Hiša, MARKOVCI, 169.900 €, 140,00 m2 cca 1210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-139 Ogled oglasa na strani ponudnika Samostojna hiša v Zabovcih je na prodaj! Hiška se nahaja v prijetni, mirni okolici, v slepi ulici s prijaznimi sosedi. Hiša, grajena 1978 ima tri etaže, je v celoti podkletena, mansarda pa popolnoma obnovljena. V pritličju,....

 
 
 
  Hiša, RADIZEL, 180.000 €, 177,00 m2 cca 1020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

177,2 m2, samostojna, zgrajena l. 1988, 1.215 m2 zemljišča, K+P+M, Posredujemo pri prodaji prostorne in svetle družinske hiše v Radizelu, ki se nahaja na mirnem robu naselja ob gozdu. Hiša stoji na 1.215 m2 veliki sončni parceli, ki omogoča čudovit razgled na okoliške hribe. Hiša....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJUR, 187.700 €, 309,00 m2 cca 610 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281027-127 Ogled oglasa na strani ponudnika Za ljudi, ki cenijo odmik od mestnega vrveža in mir v naravi, vendar le 4 km iz Gorice pri Slivnici in 9 km iz Šentjurja, imamo za vas popolnoma prenovljeno dvodružinsko hišo. Hiša je letnik 1994, leta 2009 se je dogradil prizidek,....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 195.000 €, 167,00 m2 cca 1170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

20.05.2026.,

www.indomio.si

167 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, 1.000 m2 zemljišča, P+1, prostorna hiša, v čudovitem mirnem zaselku, v bližini Krškega, z velikim ravnim zemljiščem in gradbenim dovoljenjem, prodamo. Cena: 195.000,00 EUR Lokacija: na obrobju manjšega, mirnega zaselka, v zelenem okolju s čudovitim....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 14)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled