• GoHome Professional
nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje ekskluzivno pritličje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje ekskluzivno pritličje" je bilo najdenih 12 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.639 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 180000 eur (malo cenejši)
    • 190000 eur (malo dražje)
    • do 1500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, TRSTENIK, 143.000 €, 69,60 m2 cca 2060 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na lepi lokaciji Orlove glave nad Trstenikom ekskluzivno prodamo vikend v skupni izmeri 69 m2, ki leži na parceli velikosti 468m2. Vikend(delno zidan, delno brunarica) obsega: Klet Pritličje : dnevna soba, jedilnica, kuhinja, kopalnica, shramba. Mansarda : dve spalnici. Ima tudi večji....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 90.000 €, 48,00 m2 cca 1880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

Naselje: lenart v slovenskih goricah ID oglasa: 490321064-45 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji 1 - sobnega stanovanja v pritličju (objekt brez dvigala) večstanovanjske stavbe na iskani lokaciji na območju Lenarta v Slovenskih goricah (Partizanska....

 
 
 
  Hiša, ILIRSKA BISTRICA, 115.000 €, 70,00 m2 cca 1640 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.03.2026.,

www.indomio.si

70 m2, samostojna, zgrajena l. 2010, 600 m2 zemljišča, pritličje, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Prodamo samostojno pritlično hišo ki se nahaja v Novokračinah, v občini Ilirska Bistrica na skrajnem jugovzhodnem delu Brkinov. Objekt je letnik 2010, narejen je do prve plošče in je na....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 380 m2 do 190000 eur najceneje ekskluzivno pritličje'
193.000 €
135.000 €
150.000 €
  Hiša, LJUTOMER, 124.900 €, 228,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321064-17 Ogled oglasa na strani ponudnika Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše z gospodarskim poslopjem (preša) v Ljutomeru (območje Spodnji Kamenščak), ki je bila zgrajena leta 1962 ter je potrebna obnove/adaptacije. Hiša stoji na zemljišču, ki je....

 
 
 
  Hiša, GORNJA RADGONA, 134.000 €, 236,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

236,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1991, 2.398 m2 zemljišča, K+P+M, Družinska hiša z delavnico na umirjeni lokaciji, prodamo. Cena: 134.000,00 EUR Ekskluzivno posredujemo pri prodaji stanovanjske hiše (letnik 1991) z gospodarskim poslopjem in garažo/delavnico v bližini Gornje Radgone.....

 
 
 
  Stanovanje, VELENJE, 152.000 €, 56,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

56,4 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1968, visoko pritličje, prodamo. Cena: 152.000,00 EUR EKSKLUZIVNA PRILOŽNOST - 2 SOBNO STANOVANJE NA ISKANI LOKACIJI V CENTRU MESTA Novemu lastniku je na voljo prostorno 2 sobno stanovanje, ki se nahaja na Cesti Borisa Kraigherja v Velenju. Lokacija je....

 
 
 
 
-2%

Spremembe cen iz 156.606 € na 154.236 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, APAČE, 154.236 €, 56,00 m2 cca 2750 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

28.08.2025 - 140.584 €
11.12.2025 - 156.605 €
16.12.2025 - 148.303 €
08.01.2026 - 156.606 €
20.05.2026 - 154.236 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.08.2025.,

www.indomio.si

2 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. / 3. nad., neto bivalna površina 57,26 m2, od tega 6,03 m2 shramba. Cena: 154.236,23 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
  Poslovni prostor, ROGAŠKA SLATINA, 170.800 €, 154,00 m2 cca 1110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

154,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 1994, P/1 nad., Prodaja gostinskega lokala z ekskluzivno pokrito teraso - PC Sonce, Rogaška Slatina, prodamo. Cena: 170.800,00 EUR Tip nepremičnine: Gostinski lokal z zunanjo teraso Velikost: 34,6 m² (notranji lokal) + 120 m² (zunanja pokrita....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 182.855 € na 186.830 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 186.830 €, 75,00 m2 cca 2490 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2025 - 162.655 €
25.04.2025 - 170.400 €
11.12.2025 - 182.855 €
20.05.2026 - 186.830 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 2. nadstropje, neto bivalna površina 75,70 m2, od tega 5,81 m2 shramba. Cena: 186.830,82 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v drugem nadstropju....

 
 
 
 
+2%

Spremembe cen iz 183.724 € na 187.718 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Stanovanje, APAČE, 187.718 €, 76,00 m2 cca 2470 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

16.04.2025 - 162.574 €
25.04.2025 - 172.809 €
11.12.2025 - 183.724 €
20.05.2026 - 187.718 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.02.2025.,

www.indomio.si

3 sobno stanovanje, Pomurska - Apače, zgrajeno l. 2025, 1. nadstropje, neto bivalna površina 76,06 m2, od tega 5,78 m2 shramba. Cena: 187.718,59 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. Ekskluzivno predstavljamo sodobno stanovanje v prvem nadstropju....

 
 
 
  Poslovni prostor, POSTOJNA, 198.000 €, 155,00 m2 cca 1280 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.02.2025.,

www.indomio.si

155 m2, neživilska trgovina, zgrajena l. 1979, P/5 nad., Poslovni prostor v centru Postojne, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR RE/MAX Nova Gorica ekskluzivno posreduje pri prodaji poslovnega prostora na izjemno frekventni lokaciji, na naslovu Ljubljanska cesta 9, Postojna. Nahaja se v....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-11 (od skupaj 10)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled