• GoHome Professional
nepremicnine.net do 380 m2 do 200000 eur urejeno n - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 380 m2 do 200000 eur urejeno n - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 380 m2 do 200000 eur urejeno najceneje Zadnjih 7 dni padla cena

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 380 m2 do 200000 eur urejeno najceneje zadnjih 7 dni padla cena" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 210000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-14%

Spremembe cen iz 36.000 € na 31.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 31.000 €, 49,00 m2 cca 630 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €
21.05.2026 - 31.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 31.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 55.000 € na 43.000 € z dne 07.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, STOJANSKI VRH, 43.000 €, 15,00 m2 cca 2870 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

18.09.2025 - 55.000 €
07.05.2026 - 43.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.09.2025.,

www.indomio.si

15 m2, zidanica, zgrajena l. 1965, 4.033 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 43.000,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 30 m2, velikost parcele znaša 4033....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
 
-13%

Spremembe cen iz 79.900 € na 69.900 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, REČICA OB SAVINJI, 69.900 €, 51,00 m2 cca 1370 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

07.02.2026 - 79.900 €
14.05.2026 - 69.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2026.,

www.indomio.si

51 m2, 1-sobno, zgrajeno l. 1925, P/2 nad., 1 sobno / rečica, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAJA / 1-sobno stanovanje / 51 m² / Rečica ob Savinji Na mirni in prijetni lokaciji v Rečici ob Savinji posredujemo pri prodaji 1-sobnega stanovanja v skupni izmeri 51 m², ki se nahaja v....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 139.900 € na 133.900 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOKLEŽOVJE, 133.900 €, 127,00 m2 cca 1050 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

17.03.2026 - 143.900 €
09.04.2026 - 139.900 €
05.05.2026 - 133.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.indomio.si

127,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1975, adaptirana l. 2021, 352 m2 zemljišča, P+M, glede zadnje cene obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 133.900,00 EUR V Dokležovju prodamo stanovanjsko hišo z garažo in gospodarskim poslopjem, ki se nahaja na lepi, mirni in urejeni lokaciji. Skupna....

 
 
 
 
-16%

Spremembe cen iz 160.000 € na 135.000 € z dne 31.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, BRATONCI, 135.000 €, 81,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.03.2026 - 160.000 €
31.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

81 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, 1.236 m2 zemljišča, V Bratoncih (občina Beltinci) prodamo hišo na ravni parceli 1.238 m2 z dvema pomožnima kmetijskima poslopjema. Hiša (1964) obsega 81 m2 neto površine in nudi funkcionalno razporeditev prostorov. Ob vhodu je pokrita terasa z....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 150.000 € na 135.000 € z dne 13.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, TRBOVLJE, 135.000 €, 165,00 m2 cca 820 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

10.02.2026 - 150.000 €
13.03.2026 - 135.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.02.2026.,

www.indomio.si

5-sobno stanovanje, Zasavska - Trbovlje, zgrajeno l. 1935, prenovljeno l. 2005, 2./2. nadstropje, neto tlorisna površina 165,70 m2. Cena: 135.000 EUR. OGLASU JE PRILOŽENA VIZUALIZACIJA POTENCIALNE UREDITVE NOTRANJIH PROSTOROV. V neposredni bližini centra Trbovelj posredujemo pri prodaji....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 145.000 € na 140.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.11.2025 - 155.000 €
15.01.2026 - 145.000 €
30.04.2026 - 140.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

45,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, 29 m2 zemljišča, 3/3 nad., prodamo. Cena: 140.000,00 EUR NOVO MESTO, Trdinova ulica, prodamo 1,5-sobno stanovanje v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 45,70 m2. Stanovanju pripada tudi 29 m2 lastniškega....

 
 
 
 
-6%

Spremembe cen iz 159.000 € na 149.950 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MURSKA SOBOTA, 149.950 €, 94,00 m2 cca 1600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.03.2026 - 175.000 €
10.04.2026 - 159.000 €
08.05.2026 - 149.950 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2026.,

www.indomio.si

94,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1964, adaptirana l. 2021, K+P, Na mirni in hkrati zelo dostopni lokaciji v širšem središču Murske Sobote, na Partizanski ulici, je na voljo urejena in vzdrževana stanovanjska hiša, ki je bila v zadnjih letih postopno celovito posodobljena, prodamo.....

 
 
 
 
-9%

Spremembe cen iz 165.000 € na 150.000 € z dne 21.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŽALEC, 150.000 €, 136,00 m2 cca 1100 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

30.01.2026 - 165.000 €
21.03.2026 - 150.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.01.2026.,

www.indomio.si

136 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, hiša s tremi možnostmi. vi izberete svojo zgodbo, prodamo. Cena: 150.000,00 EUR 150.000 EUR = Vaš dom v centru Žalca (z bonusom) LOKACIJA: Šlandrov trg, center Žalca - srce mesta, vse storitve pred vrati CENA: 165.000 EUR VELIKOST: 136,4m² neto....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 380 m2 do 200000 eur urejeno najceneje padla cena (22)
  • nepremicnine.net do 380 m2 do 200000 eur urejeno najceneje zadnjih 7 dni (19)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled