• GoHome Professional
nepremicnine.net do 380 m2 gradbeno dovoljenje prv - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 380 m2 gradbeno dovoljenje prv - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 380 m2 gradbeno dovoljenje prvo nadstropje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 380 m2 gradbeno dovoljenje prvo nadstropje" je bilo najdenih 15 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 1.877 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • do 110000 eur
    • do 140000 eur (povprečna cena)
    • do 160000 eur
    • do 1400 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, KOPER, 687.000 €, 399,00 m2 cca 1720 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

Naselje: škofije ID oglasa: 490111024-53 Ogled oglasa na strani ponudnika Na prodaj je samostojna hiša na Zgornjih Škofijah, ki se ponaša z dvema ločenima stanovanjema. Nepremičnina na Zgornjih Škofijah vam ponuja priložnost za prijetno in prostorno bivanje v mirnem okolju, obdana....

 
 
 
  Hiša, LJUBLJANA, Polje, 1.500.000 €, 379,00 m2 cca 3960 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2024.,

www.indomio.si

379 m2, samostojna, zgrajena l. 1998, 1.489 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 1.500.000,00 EUR HIŠA S ČUDOVITIM VRTOM IN DELAVNICO - ZADOBROVA/LJUBLJANA OSNOVNE PREDNOSTI: izjemno lepa parcela na robu naselja zelo prostorna hiša in čudovit vrt delavnice in skladiščni prostorI mirna....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 110.000 €, 303,00 m2 cca 360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

303,73 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 303,73m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 380 m2 gradbeno dovoljenje prvo nadstropje'
449.000 €
990.000 €
115.000 €
  Poslovni prostor, BOHINJSKA BISTRICA, 890.000 €, 300,00 m2 cca 2970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.03.2026.,

www.indomio.si

Gostinski lokal - hotel, Gorenjska - Bohinjska Bistrica, zgrajeno l. 1980, prenovljeno l. 2024, PK+P+1+M, uporabna površina cca 300,00 m2, zemljišče 497,00 m2. Cena 890.000 EUR. Posredujemo pri prodaji gostinskega lokala s sobami na odlični lokaciji v Bohinjski Bistrici. V stavbi....

 
 
 
  Hiša, POSTOJNA, 380.000 €, 271,00 m2 cca 1400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

271,5 m2, vrstna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 2004, 265 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 380.000,00 EUR Enkratna priložnost v strogem centru POSTOJNE! Za tiste, ki ste čakali najboljšo lokacijo za poslovno dejavnost, turistično dejavnost, sobodajalstvo in za stanovanjsko rabo. Poslovno....

 
 
 
  Hiša, SENUŠE, 115.000 €, 211,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

211 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 4.251 m2 zemljišča, K+P+M, Družinska hiša v okolici Krškega. Sončna lega, umirjena lokacija, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Stanovanjska hiša se nahaja ob lokalni cesti, na lepo osončeni parceli. Dostop do hiše je po asfaltirani cesti, dovoz iz....

 
 
 
  Hiša, KRANJSKA GORA, 650.000 €, 192,00 m2 cca 3390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.07.2025.,

www.indomio.si

192,75 m2, samostojna, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2024, 151,5 m2 zemljišča, P+1+M, prodamo. Cena: 650.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji polovice hiše v Jasni, na čudoviti lokaciji, s pogledom na jezero Jasna. Predmet prodaje je polovica hiše oziroma tri stanovanja, ena ločena....

 
 
 
  Zemljišče, ROŠPOH, 155.000 €, 184,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2024.,

www.indomio.si

184,1 m2, kmetija, Prodamo hišo s kmetijskim zemljiščem na odlični lokaciji, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR V bližini hipodroma v Kamnici in le 10 minut vožnje iz centra Maribora prodamo hišo s kmetijskim zemljiščem.Hiša zgrajena l. 1980 (K+P+1) se nahaja na mirni lokaciji, na parceli....

 
 
 
 
-20%

Spremembe cen iz 249.000 € na 199.000 € z dne 06.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, LOKROVEC, 199.000 €, 174,00 m2 cca 1140 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.01.2026 - 249.000 €
06.03.2026 - 199.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

174,6 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1980, 531 m2 zemljišča, 1/2 nad., Stanovanje 5 sobno + 2 ZIDANI GARAŽI v hiši Lokrovec, PRODAMO. Lahko je za bivanje vas ali za investicijo - možnost bivanja takoj..Gradbeno dovoljenje, vpis v kataster stavb, dostop urejen, prodamo. Cena: 199.000,00....

 
 
 
  Hiša, DRAGOČAJNA, 588.000 €, 166,00 m2 cca 3540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

166 m2, dvojček, zgrajen l. 2016, 358 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 588.000,00 EUR SODOBNA DRUŽINSKA HIŠA S ČUDOVITIM RAZGLEDOM NA ALPE Lokacija: Dragočajna (blizu vseh potrebščin, a v mirnem okolju) Parcela:358 m² | Stanovanjska površina:166 m² | Leto izgradnje: 2016. NESKLADNA GRADNJA....

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 192.000 €, 140,00 m2 cca 1370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.03.2026.,

www.indomio.si

140 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, adaptirana l. 2018, 2.000 m2 zemljišča, P+1, Lepa hiška na idilični lokaciji, obdana z zelenjem in vinogradi, blizu avtobusna postaja, 5 km od AC priključka Brežice in Term Čatež, idealna za nekoga, ki si želi biti samooskrben z vrtom in nekaj....

 
 
 
  Hiša, KRANJ, 249.000 €, 124,30 m2 cca 2000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na obrobju Kranja v naselju Orehek ekskluzivno prodamo enoto vrstne hiše . Lokacija je izjemna, v neposredni bližini Kranja, pa kljub temu umaknjena z mestnega vrveža. V neposredni bližini je vsa potrebna infrastruktura. To območje pokriva tudi avtobusni mestni promet mesta Kranja.....

 
 
 
  Hiša, SODRAŽICA, 103.000 €, 102,00 m2 cca 1010 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

102,9 m2, samostojna, zgrajena l. 1983, 121 m2 zemljišča, P+1, razporeditev prostorov hiše: pritličje: ( hodnik, večja soba, kopalnica), prvo nadstropje: ( kopalnica, hodnik, kuhinja, dnevna soba, spalnica, večji balkon), garaža, eno manjše zunanje parkirišče, za hišo je nekoliko....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 229.000 € na 210.000 € z dne 24.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 210.000 €, 102,00 m2 cca 2060 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

20.02.2026 - 229.000 €
24.03.2026 - 210.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

102,5 m2, 2-sobno, "penthouse", zgrajeno l. 1939, adaptirano l. 2025, 10 m2 zemljišča, 3/3 nad., Tabor- 2S oprem. stan., 2 balkona, garaža, atrij, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji izredno zanimivega dvosobnega stanovanja. Stanovanje je kompletno obnovljeno,....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-14 (od skupaj 13)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti