• GoHome Professional
nepremicnine.net do 380 m2 z atrijem do 130000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 380 m2 z atrijem do 130000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 380 m2 z atrijem do 130000 eur do 1300 eur/m2 Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 380 m2 z atrijem do 130000 eur do 1300 eur/m2 zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 360 m2 (malo manjši)
    • 400 m2 (malo večji)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, NOVA VAS NAD DRAGONJO, 123.000 €, 100,00 m2 cca 1230 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

100 m2, samostojna, zgrajena l. 1900, 147 m2 zemljišča, P+1, V centru Nove vasi nad Dragonjo je naprodaj stavba potrebna celovite prenove, z velikim potencialom za ureditev prijetnega doma ali počitniške nepremičnine v mirnem istrskem okolju.Objekt obsega približno 100 m2 površine....

 
 
 
  Stanovanje, PODBRDO, 55.000 €, 45,10 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodam prijetno in svetlo dvosobno stanovanje v Podbrdo, ki se nahaja v visokem pritličju objekta. Stanovanje je v celoti opremljeno ter lepo vzdrževano, v zadnjih letih pa je bilo tudi obnovljeno, zato omogoča prijetno in udobno bivanje brez dodatnih večjih vlaganj. Razporeditev....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 89.000 €, 106,00 m2 cca 840 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321063-48 Ogled oglasa na strani ponudnika V občini Destrnik, ob glavni cesti Svetinci prosredujemo pri prodaji manjše hiške na velikem zazidljivem zemljišču. Po GURSU stavba meri 105,7 m2 od tega 75,7 m2 uporabne površine. Stoji na zemljišču v izmerah 3.005 m2, ki je....

 
 
 
  Hiša, PTUJSKA GORA, 89.000 €, 128,00 m2 cca 700 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-159 Ogled oglasa na strani ponudnika Na Ptujski Gori se prodaja manjša, samostojna hiša, obdana s 4 ari zemljišča. Hiška stoji v neposredni bližini trga pred baziliko. Hiša je datirana v leto 1880, a je z vsemi obnovami preurejena v simpatično hiško, ki jo odlikuje....

 
 
 
  Hiša, STUDENEC, 135.000 €, 207,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

SEVNICA, Studenec, prodamo samostojno stanovanjsko hišo, površine stavbe 206,90 m2 (uporabne površine 144,10 m2), zgrajene l. 1911, v celoti adaptirane l. 1980, ter zasnovane v treh etažah, K + P + M. Zemljišče obsega 2.097,00 m2 površine okoli stavbe, parcela je hortikulturno urejena,....

 
 
 
  Hiša, PODLEHNIK, 49.000 €, 76,00 m2 cca 650 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151040-142 Ogled oglasa na strani ponudnika V zaselku Rodni vrh, na lepi legi, prodajamo manjši vikend (1995), ki je registriran kot stanovanjska hiša. K hiški pripada zemljišče, katerega večji del je se spušča v grabo. Celotna posest, v velikosti 35 arov, se nahaja....

 
 
 
  Hiša, DOLNJA LOKVICA, 21.000 €, 34,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1978, 1.334 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Beli krajini prodamo vikend – zidanico v dveh etažah. Objekt ni dokončan, ima pa gradbeno dovoljenje. Dostop je urejen po javni poti. Možen je priklop na vodovodno in....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Pobrežje, 92.000 €, 159,00 m2 cca 580 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

159 m2, hiša, zgrajena l. 1955, 196 m2 zemljišča, K+P+M, Hiška potrebna popolne obnove, prodamo. Cena: 92.000,00 EUR V naselju stanovanjskih hiš, v Pobrežju, predelu Maribora, je naprodaj manjša stanovanjska hiša, obdana le z 2 aroma zemljišča. Hiša je prazna ter potrebna popolne....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 380 m2 do 130000 eur do 1300 eur/m2 zadnjih 7 dni (21)
  • nepremicnine.net do 380 m2 z atrijem do 1300 eur/m2 zadnjih 7 dni (2)
  • nepremicnine.net do 380 m2 z atrijem do 130000 eur do 1300 eur/m2 (6)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>