• GoHome Professional
nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur najdražje tretje nadstropje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur najdražje tretje nadstropje" je bilo najdenih 22 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 2.615 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 380 m2 (malo manjši)
    • 420 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 190000 eur (malo cenejši)
    • 210000 eur (malo dražje)
    • do 2500 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, NOVA GORICA, 184.000 €, 85,00 m2 cca 2170 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-79 Ogled oglasa na strani ponudnika V centru Nove Gorice na razpolago 3-sobno stanovanje neto tlorisne površine 85,3 m2 Bivalni prostor 76,8 m2 klet 2,3 m2 balkon/loža 6,0 m2 nerazp.prostor 0,2 m2 Stanovanje je starejše, potrebno obnove. Objekt je opremljen z....

 
 
 
  Stanovanje, LJUBLJANA, Center, 216.700 €, 70,00 m2 cca 3100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191124-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični in iskani lokaciji, v centru Ljubljane, na Šmartinski ulici posredujemo pri prodaji prostornega 3-sobnega, dupleks stanovanja, ki po GURSu meri 45m2, zaradi predelave in izdelave mansardne spalnice pa meri veliko več....

 
 
 
  Stanovanje, LOGATEC, 210.000 €, 51,00 m2 cca 4120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2025.,

www.indomio.si

51 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1962, adaptirano l. 2022, 3. nad., garaža, pvc okna, novejša notranja vrata, laminat, izolirana fasada, prodamo. Cena: 210.000,00 EUR Prodamo prijetno stanovanja z balkonom v Logatcu. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju stanovanjskega bloka in obsega:....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 400 m2 do 200000 eur najdražje tretje nadstropje'
179.000 €
145.000 €
189.000 €
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 199.000 €, 100,00 m2 cca 1990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2026.,

www.indomio.si

100 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1936, adaptirano l. 2018, 3/3 nad., Na odlični lokaciji v Mariboru posredujemo pri prodaji svetlega in prostornega 3-sobnega dupleks stanovanja. Nahaja se v 3. nadstropju urejene večstanovanjske stavbe z osmimi stanovanji in nudi prijetno bivanje....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 193.000 €, 86,10 m2 cca 2240 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.05.2026.,

www.mp-projekt.si

Kandijska ulica, ekskluzivno prodamo 3-sobno stanovanje , z velikim balkonom in dvema kletnima prostoroma. Stanovanje je v celoti potrebno prenove (inštalacije, tlaki, kopalnica, kuhinja, vrata …). Idealno za kupce, ki želijo ustvariti dom po lastnih željah in potrebah. Skupno meri....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,50 m2 cca 2800 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.10.2025.,

www.inf-ing.si

Na Titovi cesti - za Gimnazijo, se prodaja 3-sobno stanovanje 67,5 m² v 3.nadstropju od 12-ih. Stanovanje je bilo zgrajeno l. 1968. Pred leti so bila menjana okna. Nova je tudi fasada. Stanovanje ima balkon. Je takoj vseljivo. .

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 189.000 €, 67,00 m2 cca 2820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.indomio.si

67,5 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1968, 3. nad., prodamo. Cena: 189.000,00 EUR Prodamo prostorno in opremljeno 3 - sobno stanovanje z 60,00 m2 uporabne površine. Nahaja se v 3. nadstropju večstanovanjskega objekta z dvigalom, ki je bil zgrajen l. 1968. Na objektu je bila obnovljena fasada,....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 185.000 €, 47,00 m2 cca 3940 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.04.2026.,

www.indomio.si

47,3 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1972, adaptirano l. 2024, 3. nad., prodamo. Cena: 185.000,00 EUR Stanovanje se nahaja v Postojni, v urejenem okolju z neposredno bližino centra mesta. Lokacija omogoča dostop do vse glavne infrastuktura, hkrati pa nudi prijetno bivanje zaradi odlične....

 
 
 
  Stanovanje, MURSKA SOBOTA, 180.000 €, 86,00 m2 cca 2090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.10.2025.,

www.indomio.si

86 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1928, adaptirano l. 2019, prodamo. Cena: 180.000,00 EUR PRODAJA SE: popolnoma prenovljeno 3-sobno stanovanje v Murski Soboti Če iščete svetlo, prijetno in vseljivo stanovanje, kjer se boste takoj počutili kot doma, potem je to prava priložnost za vas. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, LENART V SLOV. GORICAH, 175.000 €, 77,00 m2 cca 2270 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.10.2025.,

www.indomio.si

77,5 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1980, adaptirano l. 2021, 3/5 nad., Predstavljamo vam prostorno 4-sobno stanovanje, ki se nahaja v urejenem okolju Lenarta. Stanovanje je odlična priložnost za različne profile kupcev, saj je primerno za mlade pare, samske zaposlene, manjše družine ali....

 
 
 
  Stanovanje, BENEDIKT, 165.000 €, 89,00 m2 cca 1850 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

89,7 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2008, 3/3 nad., Sodobno 3-sobno mansardno stanovanje - Benedikt. V mirnem in zelenem okolju Benedikta posredujemo pri prodaji sodobnega in lepo vzdrževanega 3-sobnega mansardnega stanovanja. Stanovanje se nahaja v 3. nadstropju urejenega večstanovanjskega....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 156.000 €, 67,00 m2 cca 2330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-148 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji dvosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
 
-3%

Spremembe cen iz 145.000 € na 140.000 € z dne 30.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, NOVO MESTO, 140.000 €, 45,00 m2 cca 3110 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.11.2025 - 155.000 €
15.01.2026 - 145.000 €
30.04.2026 - 140.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.11.2025.,

www.indomio.si

45,7 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1965, adaptirano l. 2010, 29 m2 zemljišča, 3/3 nad., prodamo. Cena: 140.000,00 EUR NOVO MESTO, Trdinova ulica, prodamo 1,5-sobno stanovanje v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, skupne izmere 45,70 m2. Stanovanju pripada tudi 29 m2 lastniškega....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Tabor, 125.000 €, 29,00 m2 cca 4310 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

29 m2, garsonjera, zgrajena l. 1920, adaptirana l. 2007, 3/3 nad., prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Končno imamo garsonjero, po kateri veliko sprašujete. Vedno nas sprašujete, ali imamo kakšno opremljeno garsonjero na dobri lokaciji. Zdaj jo imamo. Na iskani lokaciji na Taboru prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, TRBOVLJE, 125.000 €, 62,00 m2 cca 2020 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

62,7 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1978, 3/4 nad., Opremljeno 2,5 sobno stanovanje v Trbovljah, prodamo. Cena: 125.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji dvoinpol sobnega stanovanja v naselju Šuštarjeva kolonija v Trbovljah. Nahaja se v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene....

 
 
 
  Stanovanje, POSTOJNA, 106.000 €, 42,00 m2 cca 2520 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: postojna ID oglasa: 490191069-149 Ogled oglasa na strani ponudnika Na odlični lokaciji, v samem centru Postojne, posredujemo pri prodaji enosobnega stanovanja na Tržaški cesti, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1967, brez dvigala. Stanovanje....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 100.000 €, 84,90 m2 cca 1180 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor - Tabor; Prodamo triinpolsobno stanovanje v 3. nadstropju stolpnice v bližini Splošne bolnišnice Maribor. Stanovanje je delno obnovljeno in takoj na voljo. Skupna bivalna površina znaša 84, 90 m2 in obsega: Desno od vhoda je kuhinja in jedilnica ter dnevna soba z balkonom,....

 
 
 
  Stanovanje, NOVO MESTO, 97.000 €, 35,00 m2 cca 2770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490341006-74 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji svetlega enosobnega stanovanja neto tlorisne površine 34,7 m2 in uporabne površine 29,4 m2. Objekt se nahaja na odlični lokaciji na desnem bregu reke Krke, Nad mlini. Cena: 97.000,00 EUR. Stanovanje je....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Stanovanje, CELJE, Center, 59.500 €, 22,00 m2 cca 2710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-293 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji prijetne garsonjere v centru Celja, ki se nahaja v tretjem nadstropju večstanovanjske stavbe, zgrajene l. 1949. Stanovanje obsega 21,50 m2 neto tlorisne površine. Stanovanje je bilo prenovljeno leta....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-20 (od skupaj 19)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

www.smart-invest.hr

TOP projekti

RIHTER MONTAŽNE GRADNJE D.O.O.