• GoHome Professional
nepremicnine.net do 440 m2 prvo nadstropje do 949 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 440 m2 prvo nadstropje do 949 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 440 m2 prvo nadstropje do 949 eur/m2 najceneje urejeno

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 440 m2 prvo nadstropje do 949 eur/m2 najceneje urejeno" je bilo najdenih 16 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 641 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 420 m2 (malo manjši)
    • 460 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 901 eur/m2 (malo cenejši)
    • 996 eur/m2 (malo dražje)
    • do 57000 eur
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, GABROVKA, 49.000 €, 100,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1920, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje z....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 59.000 € na 54.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, GABROVKA, 54.000 €, 100,00 m2 cca 540 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.04.2026 - 59.000 €
14.05.2026 - 54.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2026.,

www.indomio.si

100 m2, dvojček, zgrajen l. 1600, adaptiran l. 1995, 620 m2 zemljišča, K+P+M, v manjši odprti vasici ob asfaltni cesti prodamo obnovljeni del večjega starodavnega objekta, objekt je troetažni, od tega so v pritličju kleti z obokanimi stropovi, v prvem nadstropju je dvosobno stanovanje....

 
 
 
  Hiša, KOZJE, 80.000 €, 156,00 m2 cca 510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-123 Ogled oglasa na strani ponudnika Na mirni lokaciji v Polju ob Sotli, Buče, je naprodaj stanovanjska hiša in kmetijski objekt. Hiša je velika 155,5 m2. Sestoji iz pritličja, kjer se nahaja letna kuhinja, soba za druženje več kleti z kurilnico. V prvem nadstropju....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 440 m2 prvo nadstropje do 949 eur/m2 najceneje urejeno'
180.000 €
110.000 €
115.000 €
  Hiša, PODČETRTEK, 99.000 €, 281,00 m2 cca 350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291003-2 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji samostojne stanovanjske hiše, ki se nahaja v kraju Sodna Vas, v neposredni bližini Podčetrka in term Olimia. Zgrajena leta 1977, opečne gradnje, priključena na elektriko in vodovodno omrežje. Hiša je zgrajena....

 
 
 
  Hiša, SENUŠE, 115.000 €, 211,00 m2 cca 550 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

211 m2, samostojna, zgrajena l. 1990, 4.251 m2 zemljišča, K+P+M, Družinska hiša v okolici Krškega. Sončna lega, umirjena lokacija, prodamo. Cena: 115.000,00 EUR Stanovanjska hiša se nahaja ob lokalni cesti, na lepo osončeni parceli. Dostop do hiše je po asfaltirani cesti, dovoz iz....

 
 
 
  Hiša, PETIŠOVCI, 115.000 €, 236,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321056-98 Ogled oglasa na strani ponudnika V mirnem okolju, v kraju Petišovci/Lendava prodamo veliko hišo, ki jo odlikuje kvalitetna gradnja, dokončni pečat pa ji daje ravna ter zelo velika parcela, ki nudi popolno zasebnost. Etažnost je P+1+M. Hiša obsega 236 m2 površine....

 
 
 
  Zemljišče, SLAVČE, 120.000 €, 480,00 m2 cca 250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.02.2025.,

www.indomio.si

480 m2, zazidljiva, SLAVČE-BRDA; v čudovitem zaselku Slavče, v občini Brda prodamo zemljišče v izmeri 480m2, s pridobljenim pravnomočnim gradbenim dovoljenjem za projekt lepo zasnovane hiše med naravnimi lepotami, vinogradi in v prijetnem podeželskem vzdušju.Projekt ima že izdelan....

 
 
 
  Hiša, ČRENŠOVCI, 124.900 €, 129,00 m2 cca 970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.02.2023.,

www.indomio.si

129 m2, samostojna, zgrajena l. 1969, adaptirana l. 2021, 927 m2 zemljišča, K+P+1, glede zadnje cenen obstaja še dogovor, prodamo. Cena: cca 124.900,00 EUR V ČRENŠOVCIH prodamo opremljeno samostojno hišo z gospodarskim poslopjem in z zazidljivim zemljiščem na lepi mirni lokaciji.....

 
 
 
  Hiša, LONČARJEV DOL, 160.000 €, 202,00 m2 cca 790 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

202,1 m2, samostojna, zgrajena l. 1985, adaptirana l. 2023, 540 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 160.000,00 EUR Hiša na podeželju v kraju Lončarjev Dol, Sevnica Ponujamo vam priložnost za nakup samostojne hiše, zgrajene v letu 1985 z neto tlorisno površino 202,1 m2 in z uporabno površino....

 
 
 
  Stanovanje, LAŠKO, 180.000 €, 300,00 m2 cca 600 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281026-287 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji čudovite hiše z tremi ločenimi stanovanji, bazenom, vrtom, prečudovito okolico in tremi garažami. Če iščete hišo za udobno bivanje na izjemni in sončni lokaciji je to hiša za vas! Hišo odlikuje kvalitetna....

 
 
 
  Hiša, BRESTOVICA PRI KOMNU, 198.000 €, 242,00 m2 cca 820 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

242,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, 457 m2 zemljišča, Večja hiša z lastnim zasebnim dvoriščem, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V Brestovici pri Komnu sodelujemo pri prodaji avtentične kraške hiše z velikim dvoriščem. V mirni kraški vasici, le približno 3 km od nekdanjega mejnega....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 269.000 €, 306,00 m2 cca 880 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.02.2026.,

www.indomio.si

306,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1992, adaptirana l. 2023, 1.073 m2 zemljišča, P+1+M, Prijetna družinska hiša s pokrito teraso z J lego in lepo urejeno okolico, naprodaj, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR Stanovanjska hiša na mirni lokaciji v Vegovi ulici v Šmarju pri Jelšah, zgrajena....

 
 
 
  Hiša, MATERIJA, 280.000 €, 377,00 m2 cca 740 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

377 m2, vrstna, zgrajena l. 1821, adaptirana l. 2000, 230 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR Čar podeželja, udobje sodobnega doma Na idilični lokaciji med Krasom in Istro, le kratek sprehod od narave in le 25 minut vožnje do morja, se nahaja izjemna dvostanovanjska vrstna....

 
 
 
  Poslovni prostor, ŠMARJE PRI JELŠAH, 280.000 €, 279,00 m2 cca 1000 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

279,8 m2, živilska trgovina, s prehrano, zgrajena l. 1965, adaptirana l. 2015, 1.617 m2 zemljišča, Poslovno-stanovanjski objekt na izjemni lokaciji, prodamo. Cena: 280.000,00 EUR V centru Šmarja pri Jelšah je naprodaj stanovanjska hiša s poslovnim prostorom. Če iščete poslovni prostor....

 
 
 
  Hiša, PONGRAC, 347.000 €, 465,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.03.2026.,

www.indomio.si

465,2 m2, samostojna, zgrajena l. 2007, 602 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 347.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji edinstvene hiše graščinskega tipa v Pongracu. Hiša je grajena leta 2007, ima tri etaže (K+P+1) v skupni velikosti 465,20 m2 bruto tlorisne površine (143,30 m2 bivalne površine).....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-15 (od skupaj 15)

<< <1> >>