• GoHome Professional
nepremicnine.net do 69000 eur najdražje Zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 69000 eur najdražje Zadnjih 7 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 69000 eur najdražje Zadnjih 7 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 69000 eur najdražje zadnjih 7 dni" je bilo najdenih 27 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 333 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 790 m2
    • do 980 m2
    • 980 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 980 m2
    • 1180 m2
  •  Po ceni
    • 65000 eur (malo cenejši)
    • 72000 eur (malo dražje)
    • do 38 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BIZELJSKO, 60.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

prodam dve gradbeni parceli, voda, elektrika je na parceli, dovoz je asfaltiran. Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. .

 
 
 
  Hiša, DOLGA VAS, 73.900 €, 167,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

167,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1961, adaptirana l. 1991, 1.138 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: cca 73.900,00 EUR V Dolgi Vasi pri Lendavi prodamo urejeno stanovanjsko hišo z gospodarskim poslopjem, garažo in zazidljivim zemljiščem v skupni izmeri 1.138 m². Nepremičnina se nahaja....

 
 
 
  Zemljišče, ČRETA, 72.780 €, 1213,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

1.213 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Čreta v občini Hoče-Slivnica leži pod Pohorjem in ponuja mirno bivanje v naravi, obdano z gozdovi in zelenimi površinami. Lokacija združuje zasebnost, sončno lego ter hiter dostop do Maribora, avtoceste in vse potrebne infrastrukture, prodamo.....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 69000 eur najdražje zadnjih 7 dni'
49.000 €
65.000 €
65.000 €
  Hiša, RIMSKE TOPLICE, 68.000 €, 156,00 m2 cca 440 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

156,5 m2, samostojna, zgrajena l. 1935, 6.213 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 68.000,00 EUR Na obetavni lokaciji pred naseljem Rimske Toplice, kjer se stikata narava in udobje vsakdanjega bivanja, imamo na voljo nepremičnino z izjemnim potencialom za gradnjo novega doma ali investicijski....

 
 
 
  Hiša, BORŠT PRI DVORU, 65.000 €, 60,00 m2 cca 1080 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.nepremicnine-novomesto.si

V Borštu pri Dvoru (občina Žužemberk), prodamo manjšo stanovanjsko hišo na zemljišču v skupni površini 2.117,0 m 2 . .

 
 
 
  Zemljišče, FRANKOLOVO, 58.000 €, 4116,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

4.116 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na izjemni sončni lokaciji v naselju Frankolovo prodamo čudovito parcelo z že pridobljenim gradbenim dovoljenjem in izdelano projektno dokumentacijo, kar omogoča takojšnji začetek gradnje brez dodatnega urejanja dokumentacije.....

 
 
 
  Stanovanje, PODBRDO, 55.000 €, 45,10 m2 cca 1220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Prodam prijetno in svetlo dvosobno stanovanje v Podbrdo, ki se nahaja v visokem pritličju objekta. Stanovanje je v celoti opremljeno ter lepo vzdrževano, v zadnjih letih pa je bilo tudi obnovljeno, zato omogoča prijetno in udobno bivanje brez dodatnih večjih vlaganj. Razporeditev....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI GASTERAJ, 49.000 €, 33702,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

Včeraj,

www.indomio.si

33.702 m2, kmetijsko zemljišče, sončno kmetijsko zemljišče z gozdom - odlična priložnost za rejo živali ali ureditev lastnega posestva, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR SONČNO KMETIJSKO ZEMLJIŠČE Z GOZDOM – ODLIČNA PRILOŽNOST ZA REJO ŽIVALI ALI UREDITEV LASTNEGA POSESTVA KJE: V Zgornjem....

 
 
 
  Zemljišče, SEVNICA, 48.650 €, 1946,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2026.,

www.indomio.si

1.946 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 25,00 EUR/m2 PRODAJA STAVBNEGA ZEMLJIŠČA – Sevnica, Ribniki Na mirni in prijetni lokaciji v Sevnici prodamo nezazidano stavbno zemljišče v skupni izmeri 1.946 m², namenjeno stanovanjski gradnji. Parcela se nahaja na lepo dostopni....

 
 
 
  Hiša, HRASTNIK, 46.000 €, 110,00 m2 cca 420 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1950, 290 m2 zemljišča, P+1, Hiša potrebna obnove, na lepi sončni lokaciji, prodamo. Cena: 46.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, SLATINA PRI PONIKVI, 43.900 €, 3205,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

3.205 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 43.900,00 EUR Šentjur, Dramlje, Slatina pri Ponikvi V ponudbi nepremičnin je odlična in edinstvena priložnost nakupa parcele v velikosti 3.205 m2 (po GURS-u), ki je sestavljena iz gradbenega in kmetijskega zemljišča, kjer je tudi zasajen vinograd....

 
 
 
  Hiša, POLJANE PRI ŽUŽEMBERKU, 41.000 €, 36,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

36,4 m2, zidanica, zgrajena l. 1880, adaptirana l. 1976, 2.627 m2 zemljišča, Stanovanjske stavba 38,60 m2 in 2.627,00 m2 pripadajočega zemljišče v naravi gozd in sadovnjak, prodamo. Cena: 41.000,00 EUR Kmetijsko zemljišče z stavbo zgrajeno leta 1880 potrebno osvežitve, na rahlem pobočju....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 40.500 €, 37,00 m2 cca 1100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

37,7 m2, kombiniran prostor, trgovski center, zgrajen l. 1992, adaptiran l. 2026, 2/4 nad., TPC City- poslovni lokal za nakup ali najem, prodamo. Cena: 40.500,00 EUR UGODNO - nakup ali najem lokala v trgovskem centru CIty Posredujemo pri prodaji ali oddaji urejenega poslovnega lokala....

 
 
 
  Hiša, HUM, 38.000 €, 200,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-209 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Lastine - Hum na Sutli in blizu hrvaško - slovenske meje, je na prodaj stanovanjska hiša. V pritličnem delu stavbe, ki je praktično popolnoma opremljen, se levo po hodniku pride v spalnico in zraven nje v veliko dnevno....

 
 
 
  Zemljišče, KORENITKA, 35.000 €, 810,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-152 Ogled oglasa na strani ponudnika V vasi Korenitka posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, velikosti 810m2. Priključki se nahajajo v neposredni bližini. Dostop do parcele je urejen. Parcela je ravna in primerno osončena. Nahaja se v neposredni bližini....

 
 
 
  Zemljišče, IDRIJA, 33.000 €, 1395,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

IDRIJA, ČOPIČEVA ULICA , 1.395 m2, zazidljiva, delno zazidljiva (1.186 m2) - površine razpršene gradnje in delno gozdno zemljišče (209 m2), nagnjen teren, izveden izkop in utrjeno zemljišče, komunalni priključki ob parceli (voda, elektrika, telekomunikacije, kanalizacija in telekomunikacije),....

 
 
 
  Zemljišče, TRNOVLJE PRI CELJU, 31.600 €, 2257,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

2.257 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 31.600,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s površino 2257m2 v Trnovljah pri Celju. Zemljišče v naravi predstavlja travnik. Dostop je urejen neposredno iz občinske ceste. Pogoj prodajalca za sklenitev pravnega posla je da kupec povrne del....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 28.000 €, 2985,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.05.2026.,

www.indomio.si

2.985 m2, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, zidan hlev, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 28.000,00 EUR Prodamo zemljišče s hlevom na mirni lokaciji v Dobležičah, med Kozjem in Podčetrtkom. Zemljišče je v skupni velikosti 2.985 m2, ki je....

 
 
 
  Zemljišče, ZVODNO, 27.500 €, 1160,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-162 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno neopremljenega zemljišča, v velikosti 1160 m2. Priključki se nahajajo na parceli. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne poti. Parcela je ravna in primerno osončena. Lokacijska....

 
 
 
  Zemljišče, PESNICA, 26.000 €, 1300,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Št. parcel 1312/2 in 1312/3, K.O. 563 Ceršak. Velikosti parcel 1.344 in 1.424 kv. metrov, od tega 60 % zazidljivo, ostalo kmetijsko zemljišče. Preko parcel potekajo vsi komunalni vodi, na katere se je možno priključiti. Oddaljenost od avtocestnega priključka v Šentilju 3 km. .

 
 
 
  Hiša, DESTRNIK, 24.900 €, 40,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

40,2 m2, zidan, zgrajen l. 2010, 4.337 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 24.900,00 EUR Čaroben vikend na idilični lokaciji v Drstelji: Vaš kotiček miru in sprostitve v objemu narave! Predstavljamo vam čudovit vikend na izjemni lokaciji v naselju Drstelja, ki je idealen za sproščujoče počitnice,....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1975, 316 m2 zemljišča, Tradicionalna knapovska hiša v Idriji. Potrebna celovite prenove. Zadnja obnova strehe 1956, obnova fasade 1975. Hiša je prava časovna kapsula. Primerna za ljudi z razumevanjem tradicije, pridnimi rokami in....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA NA KRKI, 20.000 €, 2044,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

2.044 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s kozolcem – odlična priložnost za investicijo ali oddih v naravi Prodamo lepo urejeno kmetijsko zemljišče, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in potenciala za razvoj. Na parceli....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, GRAČIŠČE, 13.000 €, 5111,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111019-164 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji večjega števila kmetijskih zemljišč, ki se večina držijo skupaj kot celota ter se nahajajo v naselju Dvori oz. natančneje v neposredni bližini ceste Movraž - Dvori. Skupna kvadratura vseh zemljišč znaša....