• GoHome Professional
nepremicnine.net do 70000 eur čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 70000 eur čim večje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 70000 eur čim večje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 70000 eur čim večje" je bilo najdenih 1 102 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 343 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 730 m2
    • do 910 m2
    • 910 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 910 m2
    • 1100 m2
  •  Po ceni
    • 66000 eur (malo cenejši)
    • 73000 eur (malo dražje)
    • do 44 eur/m2 (povprečna cena)
    • padla cena
    • cena zrasla
  •  Po lastnostih
    • urejeno
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Stanovanje, GORICA, 69.000 €, 70,00 m2 cca 990 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371006-71 Ogled oglasa na strani ponudnika Pritlično 3-sobno stanovanje z lastnim vhodom v neposredni bližini Nove Gorice in 10 m od centra Gorizie na razpolago. Stanovanju pripada del skupnega dvorišča, na katerem je možno urediti 2 parkirni mesti ter prostori v kleti.....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 70.000 €, 68789,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

68.789 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, Prodamo zemljišče v Spodnjem Boču, velikosti 68.798 m2, ki ga predstavlja manjšem delu kmetijsko zemljišče, po večini pa gozdno zemljišče. Zemljišče ima južno lego in leži nad mestom Selnica ob Dravi. Na zemljišču se nahaja vodno zajetje in električni....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 68.093 €, 68093,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

k.o.2439 št.parcele 1148/16 (14.258 m2), k.o. 2440 št.parcele 1323/50 (13.309 m2), št. parcele 1474/0 (4.535), št.parcele 1876/0 (1.320 m2), parcela št. 306/0 (950 m2), parcela št. 384/0 (4.244 m2), parcela št. 385/0 (8.830 m2), parcela št. 565/18 ( 7.169m2), parcela št. 620/0 (2.500....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 70000 eur čim večje'
71.000 €
47.900 €
75.000 €
  Zemljišče, POSTOJNA, 63.271 €, 63271,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

63.271 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Bukovje se prodajata dva gozda, oba v deležu 1/12,(boste solastnik) Parcelne št. so: 700/425 in 695/4. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Zemljišče, RAKITOVEC, 53.939 €, 53939,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

53.939 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko zemljišče, 53.939 m2, prodamo, prodamo. Cena: cca 1,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji treh kmetijskih zemljišč,skupne velikosti 53.939 m2, ki v naravi predstavljajo travnike. Zemljišča se nahajajo v bližini naselja Rakitovec, v smeri HR meje....

 
 
 
  Zemljišče, DOBJE PRI PLANINI, 61.058 €, 40705,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490291001-393 Ogled oglasa na strani ponudnika V kraju Presečno v občini Dobje posredujemo pri prodaji nezazidljivega kmetijskega zemljišča, na katerem je pretežno gozd. Sestavljen pa je iz mešanega drevja. - Skupaj devet med seboj povezahih parcel, od tega je ena v drugi....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 40.000 €, 40091,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.09.2023.,

www.indomio.si

40.091 m2, kmetijsko zemljišče, v naravi je gozd, travnik in njiva, prodamo. Cena: 40.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 45.000 €, 39308,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

39.308 m2, kmetijsko zemljišče, Prodamo kmetijsko zemljišče z izvirom manjšega studenca in kmetijskih objektom - senik, prodamo. Cena: 45.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 39.308 m2. Na zemljišču je izvir manjšega studenca, poleg se nahaja manjši kmetijski objekt - senik....

 
 
 
  Zemljišče, PODSREDA, 48.000 €, 39167,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.01.2025.,

www.indomio.si

39.167 m2, nezazidljiva, gozd, gozd podsreda, prodamo. Cena: 48.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji nezazidljivega zemljišča, ki je po namenski rabi delno kmetijsko in delno gozdno zemljišče. Nahaja se v občini Kozje, natančneje v naselju Podsreda. Pogoj prodajalca je, da kupec prevzame....

 
 
 
  Zemljišče, ZAGORJE OB SAVI, 39.900 €, 39085,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.10.2025.,

www.indomio.si

39.085 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.900,00 EUR Prodamo lepo urejen gozd na JV legi v Podkumu. Sestoj gozda je pretežno listavci, po pridobljenih informacijah pregledovalnik ZGS bukev, hrast. Lastništvo je urejeno, brez bremen. Povezava do javne poti za enostavno spravilo....

 
 
 
  Zemljišče, ČRNI VRH, 65.000 €, 38807,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.04.2026.,

www.indomio.si

38.807 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče s kmetijskimi zemljišči, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Zazidljivo posestvo z obsežnimi kmetijskimi in gozdnimi zemljišči Tabor V slikovitem in mirnem naravnem okolju naselij Loke in Miklavž pri Taboru prodamo posestvo,....

 
 
 
  Zemljišče, BELSKI VRH, 49.000 €, 38065,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

38.065 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj čudovita posest - Belski in Gorenjski vrh, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Novo na trgu! Priložnost, da postanete lastnik izjemnega, v glavnem kmetijskega zemljišča, v idiličnem podeželskem okolju Slovenije, v občini Zavrč - Belski in Gorenjski....

 
 
 
  Zemljišče, KOMEN, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191069-143 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna zemljišča. Predmet prodaje so se vsa zemljišča skupaj. Številke....

 
 
 
  Zemljišče, TOMAČEVICA, 49.000 €, 35873,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2024.,

www.indomio.si

35.873 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijsko in gozdno zemljišče v Komnu (vas Tomačevica), prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji 28 parcel v skupni površini 35.873,00m2, ki se nahajajo v vasi Tomačevica v občini Komen na Krasu. V naravi predtsavljajo kmetijska in gozdna....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.01.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2 . .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 35.300 €, 35290,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2025.,

www.indomio.si

35.290 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 35.300,00 EUR URŠNA SELA, k. o. Dobindol, prodamo delno kmetijska in delno gozdna zemljišča v skupni površini 35.290,00 m2. Pravno stanje: Vpisano v ZK in bremen prosto. Pogoj prodaje: Kupec plača vse stroške, ki nastanejo pri prodaji....

 
 
 
  Zemljišče, RADLEK, 43.285 €, 33976,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2026.,

www.indomio.si

33.976 m2, kmetijsko zemljišče, RADLEK: 33.976 m2, kmetijsko zemljišče, V katastrski občini Radlek je na voljo več kmetijskih zemljišč, skupne velikosti 33.976 m2, prodamo. Cena: 43.472,00 EUR, prodamo. Cena: 43.285,00 EUR Prodajajo se kmetijska zemljišča v izmeri 33.976 m2, katera....

 
 
 
  Zemljišče, RAVNIK PRI HOTEDRŠICI, 67.022 €, 33511,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2025.,

www.indomio.si

33.511 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, prodamo. Cena: 3,00 EUR/m2 Logatec; Prodam gozdno zemljišče in gozdno jaso na mirni sončni lokaciji. Iščete svoj košček raja, kjer bi se lahko umaknili od vsakdanjega vrveža in uživali v neokrnjeni naravi? Ponujamo vam edinstveno priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 39.244 €, 32704,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.03.2024.,

www.indomio.si

32.704 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,20 EUR/m2 V Studenem prodamo kmetijska in gozdna zemljišča v skupni izmeri 32.704 m2. Od tega je 7.447 m2 kmetijskih zemljišč, 25.067,00 m2 pa gozda. Cena za kmetijska zemljišča znaša 1,20 €/m2, za gozdna pa 1,00 €/m2. K.O. 2473 STUDENO.....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, HRENOVICE, 45.670 €, 30447,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

30.447 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 V k.o. Hrenovice se prodajajo parcele v deležu 1/12 kmetijskih površin. Št. parcelo so: 357,358,426,427,461,513/1,569,570,571,572,573,709,718,1590/1,1590/2,1590/3,1591,1689/1,1689/2,1742,1777/1,1777/2,1791,2036,2037. Pogoj....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 45.000 €, 30000,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupimo kmetijo v okolici Ljubljane. Ni pomembno kje, je pa pricakovana ugodna lokacija z ustreznim dostopom. .

 
 
 
  Zemljišče, RIMSKE TOPLICE, 56.000 €, 27245,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.11.2025.,

www.indomio.si

27.245 m2, kmetija, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče Rimske Toplice, prodamo. Cena: 56.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 712,51 m2. Ostali del parcele predstavlja kmetijske in gozdne površine v velikosti 27245 m2.....

 
 
 
  Zemljišče, SEŽANA, 65.000 €, 26717,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2022.,

www.indomio.si

26.717 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR DOLINA RAŠE. 26.717,00 m2 kmetijskih in gozdnih zemljišč, dostop je urejen. Kupec ne plača provizije. Kupec plača davek na promet nepremičnin (DPN) v višini 2% od prodajne cene. .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 26.708 €, 26708,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.05.2024.,

www.indomio.si

26.708 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V vasi Studeno pri Postojni prodajamo več kmetijskih parcel v skupni izmeri 26.708 m2. Parcelne št. so: 347/3, 2217, 2320, 2860, 2863, 2879, 2880, 2925, 3191/12, 3191/21, 3622, vse k.o. Studeno. Pogoj prodajalca je, da kupce....

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.031 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

NOVO MESTO, Ratež , prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 61.030 €, 26535,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.indomio.si

26.535 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 61.030,50 EUR NOVO MESTO, Ratež, prodamo kmetijska zemljišča v skupni izmeri 26.535,00 m2. Po namenski rabi se parcele nahajajo na območju najboljših kmetijskih zemljišč. V naravi gre za travnike, njivo in manjši gozd. Pravno stanje Lastništvo....

 
 
 
  Zemljišče, JESENICE, 51.586 €, 25793,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2021.,

www.kumi.si

Gozd v izmeri 25.793 m² parc.št. 1196/4 k.o. 2167 Rateče. Kontakt Prodajalec: KU-MI nepremičnine d.o.o. Naslov: Tbilisijska 57, 1000 Ljubljana Telefon: 01/256-62-00 GSM: 041/257-623 GSM: 031/372-511 Email: info@kumi.si Vaše povpraševanje Uspešno poslano! Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, POSTOJNA, 25.400 €, 25400,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.01.2025.,

www.indomio.si

25.400 m2, posest, prodamo. Cena: 1,00 EUR/m2 V k.o. Postojna se prodaja gozd v deležu 1/12 (boste solastnik) Parcelne številke so 1/86 in 1/113. Pogoj prodajalca je, da kupec plača 2% davka na promet nepremičnin! .

 
 
 
  Kmetija, MALEČNIK, 59.500 €, 25086,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2020.,

www.salomon.si

Naselje: malečnik ID oglasa: 490321054-95 Ogled oglasa na strani ponudnika Na območju Malečnikam v Hrenci je prodajamo VEČJI VINOGRAD, v velikosti 25.086 m2. Vinograd je redno obdelovan in negovan. Priporočamo vinogradnikom in ljubiteljem obdelovanja zemlje. Pokličite za već informacij....

 
 
 
  Zemljišče, MALEČNIK, 59.500 €, 25086,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

25.086 m2, kmetijsko zemljišče, terasasto zemljišče, vinograd, prodamo. Cena: 59.500,00 EUR Na območju Malečnika, v Hrenci prodajamo VEČJI VINOGRAD, stoopničasto zemljišče v izmeri 25.086 m2, orinetirano proti jugu, s pogledom na Maribor. Vinograd sicer trenutno ni obdelovan oz.negovan,....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 55.000 €, 24434,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.06.2025.,

www.indomio.si

24.434 m2, zazidljiva, Večje kmetijsko zemljišče z gozdom in delom stavbnega zemljišča prodamo popolnoma na samem in kot celoto v kraju Kog v severovzhodni vinogradniški regiji Jeruzalemsko-ormoške gorice. Več kot 2 hektarja zemlje z urejenim dostopom, prodamo. Cena: 55.000,00 EUR....

 
 
 
  Zemljišče, ORMOŽ, 60.000 €, 24329,00 m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

24.966 m2, posest, prodamo. Cena: cca 60.000,00 EUR OBORA ZA DIVJE ŽIVALI V predelu Ljutomersko ormoških goric, v prelepem naravnem okolju, se nahaja, ujeta med gozdovi, travniki in vinogradi, obora za rejo divjih živali. Obora obsega skupno 24.329 m2 površine, od tega je cca. 3560....