• GoHome Professional
nepremicnine.net do 71000 eur atraktivna lokacija - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 71000 eur atraktivna lokacija - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 71000 eur atraktivna lokacija vsaj 1910 m2 padla cena najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 71000 eur atraktivna lokacija vsaj 1910 m2 padla cena najdražje" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 1810 m2 (malo manjši)
    • 2000 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 67000 eur (malo cenejši)
    • 74000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-8%

Spremembe cen iz 81.570 € na 75.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KOSTANJEVICA, 75.000 €, 2719,00 m2 cca 30 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

08.10.2025 - 85.000 €
13.03.2026 - 81.570 €
09.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.10.2025.,

www.indomio.si

2.719 m2, za investicijo, stavbno zemljišče, Zemljišče v gospodarski coni, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na območju občine Miren - Kostanjevica na razpolago zemljišče za gospodarske dejavnosti - v neposredni bližini obrata za predelavo lesa.Zemljišče se nahaja ob dostopni cesti in....

 
 
 
 
-17%

Spremembe cen iz 90.000 € na 75.000 € z dne 12.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 75.000 €, 9865,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

13.11.2025 - 90.000 €
12.03.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.11.2025.,

www.indomio.si

9.865 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Prodaja se hektar zemljišča (9.865 m2) v k.o. BELA CERKEV (Občina Šmarješke Toplice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, urejen dostop. Na parceli stoji stavba - lesena gradnja. Površina Tlorisna površina stavbe je 48....

 
 
 
 
-42%

Spremembe cen iz 128.740 € na 74.375 € z dne 14.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, PRESERJE PRI LUKOVICI, 74.375 €, 14875,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.01.2026 - 128.740 €
14.03.2026 - 74.375 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.01.2026.,

www.indomio.si

14.875 m2, kmetijsko zemljišče, Posredujemo pri prodaji kmetijskega zemljišča, ki v naravi predstavlja travnik. Vse parcele se nahajajo v občini Lukovica. Pred sklenitvijo glavne kupoprodajne pogodbe mora ponudba za prodajo viseti na oglasni deski Upravne enote Domžale, prodamo. Cena:....

 
 
 
 
-4%

Spremembe cen iz 68.000 € na 65.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 65.000 €, 32594,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

04.10.2025 - 72.000 €
13.11.2025 - 68.000 €
27.02.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.10.2025.,

www.indomio.si

32.594 m2, kmetijsko zemljišče, Kmetijska in gozdna zemljišča v neposredni bližini naselja Strelac.Trenutno v naravi parcele predstavljajo pašnik, njivo in gozdna zemljišča. Vse parcele so urejene in obdelovane. Do vseh je urejen dostop po uradni javni poti. Njiva in gozdno zemljišče....

 
 
 
 
-15%

Spremembe cen iz 55.000 € na 47.000 € z dne 23.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 47.000 €, 3531,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.02.2025 - 55.000 €
23.04.2026 - 47.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Prodaja se kmetijska parcela (3.531 m2) v čudoviti vasici Korte, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji. Trenutno je na parceli 19 oljk. .

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 49.000 € na 44.900 € z dne 19.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, HRPELJE, 44.900 €, 5456,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

26.02.2026 - 49.000 €
19.03.2026 - 44.900 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.02.2026.,

www.ruj-meridoma.si

Vododovdni priključek omogoča ustrezno namakanje tudi ob sušnem obdobju. Grajen gospodarski objekt omogoča kvalitetno shranjevanje in obselavo sadja in zatočišče v slabših vremenskih pogojih. Ograja s katero je sadovnjak ograjen omogoča varnost pred živalmi. Preostali del parcele....

 
 
 
 
-11%

Spremembe cen iz 47.000 € na 42.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, VANEČA, 42.000 €, 1881,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

22.01.2026 - 47.000 €
14.05.2026 - 42.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.01.2026.,

www.halodom.com

Na sončni in razgledni legi v naselju Vaneča prodamo v celoti gradbeno parcelo v izmeri 1.881 m², ki zaradi južne orientacije nudi obilico naravne svetlobe skozi ves dan, na višjem delu zemljišča pa se odpira čudovit razgled na okoliško pokrajino. .

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 44.000 € na 38.000 € z dne 09.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, ŽALEC, 38.000 €, 1867,00 m2 cca 20 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 44.000 €
09.05.2026 - 38.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

1.867 m2, zazidljiva, V naselju Kale v občini Žalec prodamo stavbno zemljišče velikosti 1867 m2 (GURS). Po namenski rabi je zemljišče primerno za gradnjo stanovanjskega objekta. Lokacija je mirna, sončna ter z lepim razgledom. Teren je pod zmernim naklonom z dostopom iz javne ceste.....

 
 
 
 
-10%

Spremembe cen iz 39.000 € na 35.000 € z dne 27.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IMENJE, 35.000 €, 4735,00 m2 cca 10 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

25.03.2025 - 39.000 €
27.02.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.03.2025.,

www.indomio.si

4.735 m2, kmetijsko zemljišče, 4.735 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 39.000,00 EUR, prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče v izmeri 4735m². Nahaja se na sončni lokaciji v bližini vasi Imenje.Na zemljišču je nasad 48 oljk (starost 20 let) ter 1200 trt rebule....

 
 
 
 
-8%

Spremembe cen iz 38.000 € na 35.000 € z dne 13.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, KUŠTANOVCI, 35.000 €, 15356,00 m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

27.02.2025 - 38.000 €
13.04.2026 - 35.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

15.356 m2, kmetijsko zemljišče, stavbno zemljišče, Posredujemo pri prodaji zelo zanimive posesti v kraju Kuštanovci, ki ponuja izjemen razgled ter omogoča mir in odmik od mestnega vrveža. Vas Kuštanovci spada pod občino Puconci in je dokaj razvejana ter redko poseljena. Do Murske....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net do 71000 eur vsaj 1910 m2 padla cena najdražje (22)
  • nepremicnine.net do 71000 eur atraktivna lokacija vsaj 1910 m2 najdražje (1)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>