• GoHome Professional
nepremicnine.net do 72000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 72000 eur najdražje - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 72000 eur najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 72000 eur najdražje" je bilo najdenih 1 109 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 353 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 730 m2
    • do 910 m2
    • 910 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 910 m2
    • 1090 m2
  •  Po ceni
    • 68000 eur (malo cenejši)
    • 75000 eur (malo dražje)
    • do 45 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, BEZOVICA, 69.990 €, 554,00 m2 cca 130 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371007-2 Ogled oglasa na strani ponudnika V Bezovici, majhnem naselju pod Kraškim robom, je naprodaj več zazidljivih in kmetijskih parcel. Od Bezovice do odcepa za Črni Kal na primorski avtocesti je samo 8 minut (6 km) vožnje, do plaže v Kopru 17 minut (19 km), do nakupovalnih....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJI DUPLEK, 79.200 €, 1100,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.02.2026.,

www.indomio.si

1.100 m2, zazidljiva, V bližini osnovne šole v Spodnjem Dupleku, na koncu slepe ulice, prodamo zazidljivo gradbeno parcelo. Zemljišče ima urejen dostop. Vodovod, elektrika, kanalizacija in optika so v neposredni bližini. Idealno za gradnjo dvojčka ali samostojne individualne hiše,....

 
 
 
  Hiša, PRAPRETNO, 79.000 €, 260,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.03.2026.,

www.novdom.si

V kraju Prapretno je naprodaj nedokončana stanovanjska hiša pod katero je v celoti opredeljeno zazidljivo zemljišče, površine 903 m². Infrastruktura dostop po javni asfaltirani cesti vodovovod električni priključek priprava za optični priklop za internet in TV Lokacija-oddaljenost....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 72000 eur najdražje'
71.000 €
79.000 €
79.000 €
  Hiša, ŠENTRUPERT, 79.000 €, 95,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.04.2026.,

www.hisanepremicnine.si

ŠENTRUPERT – okolica , k.o. CIRNIK - 95,2o m2, zidanica l. 2012 , na zemljišču 4.608,oo m2 , na mirni, prisojni – sončni legi, na obrobju manjšega naselja, primerno za ljubitelje narave. Zidanica ima Gradbeno dovoljenje , hišno številko, elektro in vodovodni priključek, asvaltni dostop.....

 
 
 
  Hiša, NOVO MESTO, 79.000 €, 160,00 m2 cca 490 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

160 m2, samostojna, adaptirana l. 2004, 750 m2 zemljišča, mirna, sončna lokacija s pogledom na krko. tam kjer se ustavi čas. Hiša je delno obnovljena(centralna kurjava, okna, streha, okolica) Sestoji iz dveh etaž. Primerna za bivanje, vendar potrebna še delne obnove. .

 
 
 
  Stanovanje, DOLENJSKE TOPLICE, 79.000 €, 85,00 m2 cca 930 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.05.2026.,

www.salomon.si

v hiši, z enako veliko podstreho - možno preurediti v mansardo, 20 m do zdravilišča, potrebna adaptacija, vsi priključki Prodajalcu povejte da ste oglas videli na salomon.si. Prodajalec.

 
 
 
  Zemljišče, PIVKA, 79.000 €, 2162,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.05.2024.,

www.indomio.si

2.162 m2, zazidljiva, 2.162 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Na Krasu v vasi Čepno je naprodaj 5 zazidljivih zemljišč v skupni velikosti 2.162 m², ki se prodajajo v kosu. Zemljišča se nahajajo ob glavni cesti cca 20 min od Postojne, Divače....

 
 
 
  Stanovanje, ORMOŽ, 79.000 €, 142,00 m2 cca 560 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

142,7 m2, 5 in večsobno, zgrajeno l. 1849, 1. nad., naprodaj 3 stanovanjske enote v starejši stavbi, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Stanovanja se nahajajo v 1. nadstropju starejšega poslovno stanovanjskega objekta v centru Ormoža. Stanovanja so potrebna obnove. Trenutno so prazna, le....

 
 
 
  Zemljišče, KOZJE, 79.000 €, 7337,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.04.2026.,

www.indomio.si

7.337 m2, zazidljiva, mirna posest, Dobležiče, izdano gradbeno dovoljenje, plačan komunalni prispevek, cca. 10min do center Podčetrtek, cca. 10min do center Kozje, prodamo. Cena: 79.000,00 EUR Prodamo posest na mirni lokaciji v Dobležičah, med Kozjem in Podčetrtkom. Posest je v skupni....

 
 
 
  Poslovni prostor, MARIBOR, Center, 79.000 €
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

Naselje: maribor ID oglasa: 490321062-128 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji dveh povezanih pisarn z balkonom, ki se nahajata v prvem nadstropju poslovne stavbe na Partizanski cesti v Mariboru. Pisarni se nahajata v mirnem nadstropju novejše poslovne stavbe in....

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 78.900 €, 59,00 m2 cca 1340 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 8,36m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 78.900 €, 1052,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Omogočen dostop z javne ceste, komunalna, energetska, telekomunikacijska infrastruktura so v neposredni bližini parcele, prav tako kabelsko razdelilno omrežje. .

 
 
 
  Zemljišče, NOVO MESTO, 78.330 €, 1119,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

1.119 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 78.330,00 EUR NOVO MESTO, Regrča vas, prodamo zazidljivo zemljišče, velikost 1.119,00 m2. Po namenski rabi gre v celoti za območje stanovanjske površine (SSs - urbana prostostoječa stanovanjska pozidava). V naravi zemljišče predstavlja travnik....

 
 
 
  Stanovanje, JESENICE, 78.000 €, 34,50 m2 cca 2260 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.08.2022.,

www.mp-projekt.si

Na Jesenicah , na Ulici Staneta Bokala , prodamo opremljeno 1-sobno stanovanje , v skupni izmeri 34,5m2. Stanovanje se nahaja v visokem pritličju bloka, zgrajenega l.1962. Stanovanje ima J lego. Razporeditev: predprostor, manjša bivalna kuhinja, soba, kopalnica z WC. Pripada mu tudi....

 
 
 
  Stanovanje, GORICA, 78.000 €, 124,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.12.2023.,

www.salomon.si

- ID oglasa: 490371004-78 Ogled oglasa na strani ponudnika V zgodovinskem središču Gorice prodamo stanovanje v 3. nadstropju, ki obsega: vhod, dnevno sobo, kuhinjo, 2 spalnici, 2 shrambi, hodnik, kopalnico in podstrešje v skupni izmeri 124 m2. Ogrevanje je avtonomno. Stanovanje potrebuje....

 
 
 
  Hiša, SOVODENJ, 78.000 €, 168,00 m2 cca 460 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.11.2025.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490371004-64 Ogled oglasa na strani ponudnika Na področju Sovodenj (Savogna d'Isonzo) v vasi Rupa, je naprodaj manjša dvostanovanjska hiša, potrebna popolne prenove. Pritlično stanovanje in stanovanje v nadstropju sta ločeni, vsako ima svoj vhod. Velikost vsakega stanovanja....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 78.000 €, 205,00 m2 cca 380 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

nepremičnina je vpisana v zemljiški knjigi, je v dveh nadstropjih, spodnje nadstropje je 205m2, zgornje nadstropje( podest) 80 m2. .

 
 
 
  Stanovanje, TREBNJE, 78.000 €, 33,00 m2 cca 2360 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Tloris in ostale podatke si lahko ogledate na naši spletni strani www.betonal.si .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 78.000 €, 780,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

780 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na Blatu v Slovenskih Konjicah prodamo zazidljivo parcelo za gradnjo stanovanjske hiše. Na parceli je voda in elektrika, ter cesta do parcele, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR Na obeh straneh so že pozidani hiši. Pokličite za več informacij. .

 
 
 
  Zemljišče, GALICIJA, 78.000 €, 2348,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

2.348 m2, nezazidljiva, V naselju Galicija prodamo posest s stavbo- stanovanje in kmetijskim zemljiščem, prodamo. Cena: 78.000,00 EUR V naselju Galicija prodamo zemljišče na katerem stoji stavba-vikend s hišno številko in vso infrastrukturo (voda, elektrika, čistilna naprava). Zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, RAZDRTO, 78.000 €, 960,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 77.900 €, 60,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Dvosobno stanovanje ima poleg udobne prostorske razporeditve še velik balkon (9,12m2). Stanovanje je razdeljena na predsobo, kopalnico z banjo, kuhinjo, jedilnico in dnevno sobo ter spalnico. K temu stanovanju pripada še kletna soba v velikosti 11,35m2 ter eno zunanjo parkirno mesto,....

 
 
 
  Stanovanje, ŠOŠTANJ, 77.500 €, 62,00 m2 cca 1250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

62,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1927, adaptirano l. 2002, pritličje, prodamo. Cena: 77.500,00 EUR Pritlično stanovanje v centru Šoštanja v bližini Vtrca (100m). Novemu kupcu je na voljo stanovanje ki obsega predprostor, večji prostor s kuhinjo, jedilnico in hkrati dnevno sobo, spalnico,....

 
 
 
  Zemljišče, DOLE PRI POLICI, 77.000 €, 1108,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.03.2026.,

www.indomio.si

1.108 m2, zazidljiva, Dole pri Polici, na mirni in sončni lokaciji, le 5 minut vožnje do AC priključka Grosuplje. Možna je gradnja eno ali dvostanovanjskih stavb, prodamo. Cena: 77.000,00 EUR Prodamo zazidljivo zemljišče v naselju Dole pri Polici, ki se nahaja na mirni in sončni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, KAMNIK, 77.000 €, 650,00 m2 cca 120 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Urejeno v zemljiški knjigi. .

 
 
 
  Stanovanje, SLOVENSKA BISTRICA, 76.900 €, 59,00 m2 cca 1300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

 
 
 
  Hiša, ORMOŽ, 76.000 €, 195,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.12.2024.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-259 Ogled oglasa na strani ponudnika V Humu pri Ormožu prodamo hišo v III. gradbeni fazi, zgrajeno leta 2015. Hiša, ki je po podatkih GURS-a velika 194,7 m2 , stoji na vzpetini, s katere je lep razgled na dolino. Hiša je etažnosti K+P+M. Parcela je velika 2638....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, 76.000 €, 57,00 m2 cca 1330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PRILOZNOST PRITLICJE !! prodam za 76.000€ oz. po dogovoru ali oddam za 350€ + stroški. Zelo dobra in mirna lokacija, eno lepsih stanovanj vsa infrastruktura, nizki obratovalni stroski, neopremljeno, vseljivo takoj. Pod stanovanjem je še klet velikosti 13m2. Mozen takojsen vpis v zemljisko....

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, ŽALEC, 75.600 €, 392,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.05.2026.,

www.indomio.si

392 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.600,00 EUR Zazidljiva parcela v Žalcu. Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v Žalcu v bližini trgovine Hofer. Cena je 62.500 + DDV. Če iščete zemljišče za investicijo je to priložnost za vas! Zemljišče v izmeri 392 m2 je zazidljivo.....

 
 
 
  Zemljišče, OREHOVA VAS, 75.500 €, 1042,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

10.01.2026.,

www.indomio.si

1.042 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 75.500,00 EUR Mariborska 81, Radizel: Prodamo zazidalno zemljišče v velikosti 1042 m2, ki je po namembnosti zavedeno kot območje centralnih dejavnosti. Glavni prednosti sta neposredna bližina avtoceste in možnost za gradnjo eno- in večstanovanjskih....

 
 
 
  Zemljišče, GROSUPLJE, 75.460 €, 686,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

22.05.2023.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Parcela se nahaja nad vasjo Velika loka. Sončna lega v okolici gozda z pogledom na dolino Velike loke in Žalne. Na mirni lokaciji. V bližini so še 3-4 počitniške hišice. Od mesta Grosuplje oddaljeno 5 km. Do avtoceste cca. 5min. Dobra cestna povezava. Na parceli je manjši sadovnjak....

 
 
 
  Zemljišče, GRADIŠKA, 75.075 €, 1925,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.02.2024.,

www.indomio.si

1.925 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 39,00 EUR/m2 Iščete idealno lokacijo, kjer bi zgradili hiško po vaših željah, pa se zdi, da še niste našli pravega zemljišča? Predstavljamo vam idealno rešitev - stavbno zemljišče, ki se nahaja v idiličnem naselju Gradiška pri Kungoti in obsega....

 
 
 
  Hiša, HRPELJE, 75.000 €, 110,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.ruj-meridoma.si

V vasi Slivje, v mirnem podeželskem okolju le 4 km od regionalne ceste in 12 km od Kozina, naprodaj starejša stanovanjska hiša z večjim gospodarskim poslopjem . Nepremičnina predstavlja odlično priložnost za investitorje, obrtnike ali kupce, ki si želijo prenove po lastnih željah.....

 
 
 
  Poslovni prostor, KAMNIK, 75.000 €, 37,00 m2 cca 2030 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.12.2025.,

www.dfi.si

37 m², prostor za storitve, zgrajen l. 1920, P/M, večnamenski prostor z lastnim vhodom v pritličju, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Dodaten opis V centru Kamnika prodamo večnamenski prostor z lastnim vhodom neposredno iz ceste. Prostor je primeren za različne dejavnosti (pisarna, storitvena....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 75.000 €, 701,00 m2 cca 110 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

DOLENJSKE TOPLICE, ob Pionirski cesti, ulica Na Griču prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 701,00 m2. Po namenski rabi gre za stanovanjske površine (SS). Nahaja na odlični lokaciji na robu naselja enodružinskih hiš v neposredni bližini vrtca in osnovne šole Dolenjske Toplice ter....

 
 
 
  Hiša, KRŠKO, 75.000 €, 30,00 m2 cca 2500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.04.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Raka - Podulce, prodamo delno stavbno in delno kmetijsko zemljišče, na katerem stoji lesen objekt . Zemljišče obsega 2.769,00 m2 površine, na katerem je zasajen lepo negovan vinograd ter sadno drevje. Objekt ima južno lego, zgrajen v eni etaži in obsega dva prostora: prostor za shranjevanje....

 
 
 
  Hiša, KOSTANJEVICA NA KRKI, 75.000 €, 97,00 m2 cca 770 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo zidanico, velikosti 97,00 m2 , zgrajene l. 1985, ter zasnovane v treh etažah, K+ P + M . Poleg zidanice stoji še dodatni kamniti objekt. .

 
 
 
 
+36%

Spremembe cen iz 55.000 € na 75.000 € z dne 05.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je cena zrasla

Hiša, STOJANSKI VRH, 75.000 €, 15,00 m2 cca 5000 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.09.2025 - 55.000 €
05.05.2026 - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Prodaja se vikend v k.o. STOJANSKI VRH (Cerklje ob Krki - Brežice). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. .

 
 
 
  Apartma, ČATEŽ OB SAVI, 75.000 €, 45,00 m2 cca 1670 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.09.2025. - 75.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.09.2025.,

www.nepremicnine-novomesto.si

Brežice, Čatež ob Savi, prodamo vrstno hišo v turistično apartmajskem naselju Terme Čatež. Hiška v površini 45 m2 je bila zgrajena leta 1989 in obnovljena leta 2023. Pripadajoče z emljišče v površini 87 m2, zajema površino pred vhodom na kateri je parkirišče za dve vozili in površino....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 75.000 €, 7000,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

KLANC , 7.000 m2, posest, od tega stavbno zemljišče v izmeri 2.500 m2 in kmetijsko zemljišče v izmeri 4.500 m2, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji posestva v naselju Klanc v Občini Dobrna , ki predstavlja delno stavbno zemljišče v okvirni velikosti 2.500 m2 in delno....

 
 
 
  Hiša, LIMBUŠ, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, vikend, zgrajen l. 1990, 472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v Vrhovem dolu pri Limbušu je na voljo bivalna vikend hiška. Hiška je na sončni legi, kar omogoča obilico naravne svetlobe skozi ves dan ter prijeten pogled na okolico.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 802)

<< <1 2 3 4 5 6 7 8 9 10> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled