• GoHome Professional
nepremicnine.net do 72000 eur padla cena 590 m2 či - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 72000 eur padla cena 590 m2 či - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 72000 eur padla cena 590 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 72000 eur padla cena 590 m2 čim manjše" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 560 m2 (malo manjši)
    • 620 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 68000 eur (malo cenejši)
    • 75000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 771 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-11%

Spremembe cen iz 540.000 € na 480.000 € z dne 16.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ČRNOMELJ, 480.000 €, 564,00 m2 cca 850 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

11.02.2025 - 540.000 €
16.04.2026 - 480.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.02.2025.,

www.indomio.si

564 m2, samostojna, zgrajena l. 1698, adaptirana l. 2014, 1.717 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 480.000,00 EUR Črnomelj, posredujemo pri prodaji nastanitveno gostinskega kompleksa ( butični hotel) s pripadajočimi objekti in zemljiščem v Črnomlju, prodamo.Nastanitveno gostinski....

 
 
 
 
-14%

Spremembe cen iz 208.950 € na 179.100 € z dne 26.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, NOVO MESTO, 179.100 €, 597,00 m2 cca 300 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.10.2025 - 298.500 €
27.11.2025 - 208.950 €
26.03.2026 - 179.100 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.10.2025.,

www.indomio.si

597 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 179.100,00 EUR NOVO MESTO, Brod, prodamo zazidljivo zemljišče v izmeri 597,00 m2. Po namenski rabi se parcela v celoti nahaja v območju stavbnih zemljišč (stanovanjske površine). Parcela je v rahlem naklonu, sončne, vzhodne lege in je komunalno urejena.....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 395.000 € na 375.000 € z dne 11.04.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Poslovni prostor, STRAŽA, 375.000 €, 630,00 m2 cca 600 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

14.02.2025 - 498.000 €
16.05.2025 - 479.000 €
21.08.2025 - 448.000 €
14.02.2026 - 395.000 €
11.04.2026 - 375.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.12.2024.,

www.indomio.si

630 m2, kombiniran prostor, zgrajen l. 1988, 1.037 m2 zemljišča, P+1, prodamo. Cena: 375.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji poslovno stanovanjskega objekta v Straži pri Novem mestu. Predmet prodaje je poslovna stavba - delavnica in skladišče, skupaj s stanovanjsko hišo. Poslovni objekt....

 
 
 
 
-7%

Spremembe cen iz 477.000 € na 445.000 € z dne 10.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Zemljišče, IZOLA, 445.000 €, 635,00 m2 cca 700 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

06.05.2026 - 477.000 €
10.05.2026 - 445.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.03.2026.,

www.indomio.si

635 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 445.000,00 EUR IZOLA - EKSKLUZIVNA PONUDBA STAVBNO ZEMLJIŠČE Z GRADBENIM DOVOLJENJEM! za izgradnjo enostanovanjske hiše, na eni izmed zadnjih razpoložljivih zemljišč v bližini mestnega jedra. Predmet prodaje: stavbno zemljišče....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net padla cena 590 m2 čim manjše (4)
  • nepremicnine.net do 72000 eur 590 m2 čim manjše (33)
  • nepremicnine.net do 72000 eur padla cena čim manjše (61)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-0 (od skupaj 0)

<< <1> >>