• GoHome Professional
nepremicnine.net do 73000 eur najdražje 880 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 73000 eur najdražje 880 m2 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 73000 eur najdražje 880 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 73000 eur najdražje 880 m2" je bilo najdenih 63 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 52 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 840 m2 (malo manjši)
    • 920 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 69000 eur (malo cenejši)
    • 76000 eur (malo dražje)
    • do 43 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, RAZDRTO, 78.000 €, 960,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.salomon.si

.

 
 
 
  Zemljišče, POČEHOVA, 80.000 €, 890,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2026.,

www.indomio.si

890 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Na prodaj sta dve zazidljivi parceli po 890 m2 v Počehovi, le 5 minut vožnje do centra Maribora. Mirna, zelena lokacija z odprtim pogledom in rahlim naklonom. Voda in elektrika sta na zemljišču, možen priklop na optiko. Odlična priložnost za....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, Košaki, 80.000 €, 832,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.04.2026.,

www.indomio.si

832 m2, zazidljiva, Stavbno zemljišče ob Šentiljski cesti za centralne dejavnosti in stanovanjsko gradnjo, prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Ob Šentiljski cesti v Mariboru prodamo stavbno zemljišče v izmeri 832 m2. Zemljišče se nahaja na območju, ki je namenjeno centralnim dejavnostim,....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 73000 eur najdražje 880 m2'
71.200 €
75.000 €
72.360 €
  Zemljišče, GROSUPLJE, 80.000 €, 800,00 m2 cca 100 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

na izjemno lepi lokaciji,parcela v objemu narave, pod gozdičkom in obenem v centru mesta,vsa infrastruktura; do AC 700m,15min do Ljubljane; dobra povezava z Lj-vlak,avtobus .

 
 
 
  Zemljišče, BISTRICA OB DRAVI, 75.900 €, 845,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.07.2025.,

www.indomio.si

845 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče na sončni legi blizu Ruš, prodamo. Cena: 75.900,00 EUR Na mirni lokaciji v Logu, Bistrica ob Dravi, so na prodaj tri zazidljiva zemljišča v izmerah 785 m2, 845 m2 in 724 m2 ( na sliki označena z A,B,C ). Parcele ležijo ob lokalni cesti, v manjšem....

 
 
 
  Zemljišče, REPČE, 73.900 €, 821,00 m2 cca 90 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.02.2026.,

www.kumi.si

Na obrobju Ljubljane na zelo mirni , sončni in z naravo obdani lokaciji, je na voljo parcela v izmeri 821m ² katera je skoraj v celoti zazidljiva, del pa predstavlja kmetijsko zemljišče - v izmeri 32m². Čudovita lokacija katera ponuja bivanje v objemu narave , veliko sprehajalnih,....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 73.000 €, 900,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2020.,

www.kumi.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Zemljišče, VELIKE MALENCE, 70.000 €, 915,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

ČATEŽ OB SAVI, Zagrebška cesta, prodamo zazidljivo zemljišče s pridobljenim gradbenim dovoljenjem za gradnjo nadomestne stanovanjske hiše , v skupni izmeri 915,00 m2. Po namenski rabi se parcela nahaja delno na območju stavbnih zemljišč (površine podeželskega naselja), delno na območju....

 
 
 
  Zemljišče, DOLENJSKE TOPLICE, 64.000 €, 800,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

800 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 80,00 EUR/m2 Parcela za gradnjo stanovanjske hiše, ki se nahaja v novo nastajajočem nasleju Cviblje. Območje je urbanistično urejeno z OPPN: "Stanovanjsko naselje Cviblje v Dolenjskih Toplicah.". Predvidena je gradnja samostojnih stanovansjkih....

 
 
 
  Zemljišče, ŽELEZNO, 63.000 €, 900,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.06.2025.,

www.indomio.si

900 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V naselju Železno, 5 km iz Žalca, prodamo več zazidljivih parcel, prodamo. Cena: cca 70,00 EUR/m2 V naselju Železno, ki se nahaja 5 km iz Žalca in samo 3 km od avtocestnega priključka, prodamo več zazidljivih parcel. Parcele so orientirane na....

 
 
 
  Zemljišče, NOVA GORICA, 62.000 €, 801,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

PARCELA JE NA SONČNI LEGI, OKOLI PARCELE JE LE NEKAJ HIŠ. PARCELA JE ZRAVEN CELOTNE INFRASTRUKTURE IMA NEKAJ SADNEGA DREVJA IN NE MEJI NA NOBENO DRUGO ZAZIDLJIVO PARCELO.DOSTOP JE IZ LOKALNE CESTE DIREKTEN NA PARCELO. VEČ INFORMACIJ NA E-MAIL ALI TELEFON .

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 60.000 €, 860,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Maribor, Pesnica, Pekel, 860 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, zazidljivo zemljišče na obrobju Maribora, zelo sončna lega z lepim pogledom, ima dobre cestne povezave in vso infrastrukturo, prodamo, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, MOJSTRANA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2025.,

www.suvak.com

Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. .

 
 
 
  Zemljišče, KRANJSKA GORA, 60.000 €, 925,00 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

07.05.2025.,

www.indomio.si

925 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo delno zazidljivo zemljišče, delno gozd v dolini Vrata pri Mojstrani. Površine razpršene gradnje - namembnost k ( površine za kmetije izven vasi), prodamo. Cena: 80.000,00 EUR Opis: Prodamo zemljišče v velikosti 925 m2. Namembnost: 41,8%....

 
 
 
  Zemljišče, MOKRONOG, 60.000 €, 939,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.03.2022.,

www.indomio.si

939 m2, zazidljiva, za poslovno-stanovanjsko gradnjo, voda in elektrika na parceli, gradbeni načrt, prodamo. Cena: 60.000,00 EUR .

 
 
 
  Zemljišče, BREŽICE, 59.000 €, 798,50 m2 cca 70 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.09.2025.,

www.novdom.si

V kraju Bukošek (Brežice) je naprodaj ravninsko zemljišče, ki je po namenski rabi opredeljeno kot območje stanovanjskih površin-površine podeželskega naselja. Komunalna infrastruktura Priključki:elektrika, vodovod in javna razsvetljava se nahajajo tik ob zemljišču. Dostop iz javne....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LOG, 54.929 €, 931,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

931 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zadnjo v vrsti zazidljivih parcel, v objemu gozda, na sončni legi, ob javni cesti, v kateri so položeni tako električni in optični vodi kot tudi javni vodovod, prodamo zazidljivo parcelo kvadratne oblike. Do osnovne šole, gimnazije, vrtca in....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 54.870 €, 930,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.nesta.si

ZGORNJI LOG - Prodaja, Posest Zazidljiva .

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJI LOG, 54.870 €, 930,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2025.,

www.indomio.si

930 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, V objemu gozda, na sončni legi, ob javni cesti, v kateri so položeni tako električni in optični vodi kot tudi javni vodovod, prodamo zazidljivo parcelo kvadratne oblike. Do osnovne šole, gimnazije, vrtca in trgovine je dobrih 1000 m. Lokacijska....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARTNO PRI LITIJI, 50.325 €, 915,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.11.2021.,

www.portalnepremicnine-sp.si

Parcela se nahaja v urejenem zaselku, urejen dostop, 2 km iz Šmartnega pri Litiji, vsa infrastruktura ob oz. na parceli, z naklonom na zahod, možnost gradnje enostanovanjske ali dvo stanovanjske gradnje. Možnost nakupa dodatne parcele v velikosti 746 m² z istimi značilnostmi. Priložnost....

 
 
 
  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, VOJNIK, 47.500 €, 946,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.03.2026.,

www.indomio.si

946 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 47.500,00 EUR Ponujamo redko priložnost za nakup večjega stavbnega zemljišča v naselju Lindek, v neposredni bližini Frankolovega in le nekaj minut vožnje do Vojnika ter Celja. Gre za zemljišče velikosti 946 m², ki se nahaja na mirni, zeleni lokaciji,....

 
 
 
  Zemljišče, POLJANE PRI MIRNI PEČI, 44.750 €, 795,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.09.2025.,

www.indomio.si

795 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Posest se nahaja v zelo mirnem in z naravo obdanem okolju. Posest je v celoti zazidljiva. Parcela ima urejeno mejo. Možnost priklopa na vodovod, elekrtiko in optiko, vse poteka ob ali po parceli. Lokacija je 4 km oddaljena od AC priključka Trebnje....

 
 
 
  Zemljišče, KOPER, 44.492 €, 908,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2023.,

www.indomio.si

730 m2, kmetijsko zemljišče, izredo mirno okolje obkroženo z vikend hišicami, prodamo. Cena: cca 49,00 EUR/m2 Parcela v mirnem delu, odmaknjena od hrupa, vendar v bližini vse infrastrukture. .

 
 
 
  Zemljišče, LAŠKA VAS PRI ŠTORAH, 42.958 €, 914,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-151 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega delno komunalno opremljenega zemljišča, v velikosti 914 m2. Dana ponudba je 47 €/m2 + DDV 22%. Elektrika se nahaja na parceli voda na sosednji. Dostop do parcele je urejen neposredno z javne....

 
 
 
  Zemljišče, DOLINA, 42.885 €, 953,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.01.2024.,

www.indomio.si

953 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 45,00 EUR/m2 V občini Loška dolina - naselje Ograde prodamo 2 zazidljive parcele v velikosti 967,2230m2, zadnjo je možno tudi razparcelirat. Parcele so popolnoma komunalno urejene (plačan komunalni prispevek), vodovod, telekom, kanalizacija, elektro....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 42.000 €, 960,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

960 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 42.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji parcele za gradnjo stanovanjske hiše v Orešju pri Šmarjeti. Parcela obsega cca 960 m2 stavbnega zemljišča in v nadaljevanju cca 7170 m2 kmetijskega zemljišča. Na stavbnem zemljišču stoji objekt, kozolec izpred....

 
 
 
  Zemljišče, KOPIVNIK, 38.340 €, 852,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.06.2025.,

www.indomio.si

852 m2, zazidljiva, Gradbena parcela 852 m2, Kopivnik nad Framom, prodamo. Cena: 38.340,00 EUR V Kopivniku prodamo gradbeno parcelo velikosti 852 m2. Parcela je pod naklonom. V neposredni bližini sta elektrika, vodovod in ob cesti je Telekomov optični kabel. Dostop je po asfaltni....

 
 
 
  Zemljišče, DORNAVA, 38.000 €, 849,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.11.2024.,

www.indomio.si

849 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče v mirnem stanovanjskem naselju, prodamo. Cena: 38.000,00 EUR V mirnem naselju Dornava, je na prodaj urejena zazidalna parcela, v velikosti 849 m². Zemljišče je ravno, med stanovanjskimi hišami, do njega bo ob prodaji urejena služnostna....

 
 
 
  Zemljišče, ŠMARJEŠKE TOPLICE, 38.000 €, 950,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.01.2022.,

www.indomio.si

950 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 40,00 EUR/m2 Posredujemo pri prodaji zazidljivih parcele za stanovanjsko gradnjo v Orešju pri Šmarjeti. Naprodaj je več zazidljivih parcel : 1. parcela velikosti 1.100 m2 2. parcela velikosti 950 m2 3. parcela velikosti 950 m2....

 
 
 
  Zemljišče, ZGORNJA SENARSKA, 37.000 €, 967,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

21.01.2025.,

www.indomio.si

967 m2, zazidljiva, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem Vas morda zanima gradnja novega vašega doma?, prodamo. Cena: 37.000,00 EUR Pozdravljeni, Čudovita ravnica, sončna lega, na samem.. Vas morda zanima gradnja novega vašega doma? KJE: Zgornja Senarska, cca 2 km do vse....

 
 
 
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 35.261 €, 953,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.09.2019.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321055-24 Ogled oglasa na strani ponudnika V Selnici ob Dravi prodamo stavbno zemljišče v velikosti 953 m2. Zemljišče se nahaja v neposredni bližini centra mesta in nedaleč stran od glavne ceste. Dostop do zemljišča je po asfaltirani občinski cesti s pločnikom na obeh....

 
 
 
  Zemljišče, TOPOLOVEC, 35.000 €, 856,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.03.2026.,

www.indomio.si

856 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zemljišče ob cesti za Topolovec (Žrnjovec), prodamo. Cena: 35.000,00 EUR Na prodaj je zazidljivo zemljišče v čudoviti lokaciji Istre pri Gradinu. Ta redka priložnost na obrobju mirnega naselja Žrnjovec (Topolovec) vam ponuja 856 kvadratnih metrov....

 
 
 
  Zemljišče, PAVLA VAS, 35.000 €, 854,00 m2 cca 40 €/m2