• GoHome Professional
nepremicnine.net do 73000 eur terasa vsaj 60 m2 či - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 73000 eur terasa vsaj 60 m2 či - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 73000 eur terasa vsaj 60 m2 čim manjše

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 73000 eur terasa vsaj 60 m2 čim manjše" je bilo najdenih 5 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 656 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manjši)
    • 60 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 69000 eur (malo cenejši)
    • 76000 eur (malo dražje)
    • do 633 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-13%

Spremembe cen iz 74.500 € na 65.000 € z dne 17.03.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, DOBROVNIK, 65.000 €, 56,00 m2 cca 1160 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

02.07.2025 - 84.500 €
07.10.2025 - 74.500 €
17.03.2026 - 65.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.07.2025.,

www.indomio.si

56,7 m2, zidan, zgrajen l. 1955, adaptiran l. 2024, 557 m2 zemljišča, K+P+M, prodamo. Cena: 65.000,00 EUR Prodamo prenovljeno vikend hiško v objemu narave – Dobrovnik V naselju Dobrovnik prodamo prijetno vikend hišo z zemljiščem, ki se nahaja na mirni lokaciji, obdani z naravo. Nepremičnina....

 
 
 
 
-5%

Spremembe cen iz 61.000 € na 58.000 € z dne 24.02.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, MORAVSKE TOPLICE, 58.000 €, 63,00 m2 cca 920 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

21.02.2025 - 65.000 €
23.07.2025 - 61.000 €
24.02.2026 - 58.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.02.2025.,

www.indomio.si

63,2 m2, dvojček, zgrajen l. 1990, adaptiran l. 2020, 4.363 m2 zemljišča, Manjša stanovanjska hiška - dvojček- z zemljiščem v Suhem vrhu pri Moravskih Toplicah, prodamo. Cena: 58.000,00 EUR Na idilični lokaciji v Krajinskem parku Goričko, le 4,5 km od priljubljenih Term 3000 v Moravskih....

 
 
 
  Stanovanje, ČRNOMELJ, 69.990 €, 64,00 m2 cca 1090 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.06.2024.,

www.indomio.si

64,9 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 1995, adaptirano l. 2007, dobra lokacija, lasten vhod, velika terasa, CK, vsa infrastruktura, optika, lastna odjemna mesta, bližina centra, šole, vrtca, priložnost nakupa tudi za naložbo, prodamo. Cena: 69.990,00 EUR Lokacija: Stanovanje se nahaja na....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 73000 eur terasa vsaj 60 m2 čim manjše'
69.000 €
55.000 €
79.900 €
  Hiša, DOLINA PRI LENDAVI, 69.900 €, 99,00 m2 cca 710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.03.2026.,

www.indomio.si

99,6 m2, zidan, zgrajen l. 1990, 393 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 69.900,00 EUR PRODAMO BIVALNI VIKEND V NARAVI – DOLINA PRI LENDAVI V Dolini pri Lendavi, na mirni in zeleni lokaciji, obdani z gozdom in naravo, prodamo bivalni vikend z dodatnim lesenim objektom in zemljiščem....

 
 
 
  Zemljišče, CMEREŠKA GORCA, 63.000 €, 5326,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.326 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR Parcela Cmereška Gorca, Pristava pri Mestinju, Podčetrtek V ponudbi je zazidljiva parcela v kraju Cmereška Gorca, v občini Podčetrtek. Parcela predstavlja zanimivo možnost za različne kupce, ki iščejo priložnost v urejenem in naravnem....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-5 (od skupaj 5)

<< <1> >>