• GoHome Professional
nepremicnine.net do 73000 eur terasa vsaj 60 m2 či - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 73000 eur terasa vsaj 60 m2 či - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 73000 eur terasa vsaj 60 m2 čim manjše zadnjih 14 dni Zadnjih 14 dni

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 73000 eur terasa vsaj 60 m2 čim manjše zadnjih 14 dni zadnjih 14 dni" je bilo najdenih 0 nepremičninskih oglasov

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 60 m2 (malo manjši)
    • 60 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 69000 eur (malo cenejši)
    • 76000 eur (malo dražje)
  • Slike

Preiskali smo 6 772 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

 
-3%

Spremembe cen iz 278.000 € na 269.000 € z dne Včeraj
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Stanovanje, MEKINJE, 269.000 €, 55,00 m2 cca 4890 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

12.05.2026 - 278.000 €
20.05.2026 - 269.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

55,23 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 2013, 2/2 nad., Kamnik, Mekinje, dvosobno stanovanje na mirni lokaciji z lepim razgledmom, prodamo. Cena: 269.000,00 EUR V mirnem in zelenem okolju Kamnika, v naselju Mekinje, je naprodaj svetlo in prijetno 2-sobno stanovanje v drugem nadstropju. Površina....

 
 
 
  Stanovanje, PIRAN, 315.000 €, 56,00 m2 cca 5630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

56 m2, 2-sobno, zgrajeno l. 1900, prodamo. Cena: 315.000,00 EUR PIRAN, 3. NADSTROPJE (brez dvigala) – RAZGLED ČAKA, PRENOVA JE VAŠA Ekskluzivna lokacija, edinstvena priložnost. 56 m² v meščanski hiši iz leta 1900 – sredi čarobnega Pirana, nekaj korakov od morja, plaž, restavracij....

 
 
 
  Stanovanje, ANKARAN, 358.000 €, 60,00 m2 cca 5970 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

60 m2, 3-sobno, dupleks, zgrajeno l. 1976, adaptirano l. 2001, 1/2 nad., prodamo. Cena: 358.000,00 EUR ANKARAN - Na voljo duplex 3-sobno stanovanje v prvem in drugem nadstropju večstanovanjske hiše s ČUDOVITO TERASO IN POGLEDOM NA MORJE.Hiša je grajena leta 1976 ter z leti vzdrževana....

 
 
 
  Stanovanje, NOVA GORICA, 198.000 €, 61,00 m2 cca 3250 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

61,9 m2, 2,5-sobno, zgrajeno l. 1993, adaptirano l. 2020, stanovanje z razgledom, prodamo. Cena: 198.000,00 EUR V mirni ulici na meji med Novo Gorico in Solkanom je naprodaj svetlo 2,5-sobno stanovanje z odlično izkoriščenim prostorom. Umeščeno je v mansardo, za lažji dostop je v....

 
 
 
  Stanovanje, BRESTERNICA, 132.000 €, 75,00 m2 cca 1760 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

13.05.2026.,

www.indomio.si

75,5 m2, 1,5-sobno, zgrajeno l. 1871, adaptirano l. 2026, P/1 nad., Svetlo stanovanje s teraso. Adaptirano stanovanje v starejši stavbi ob glavni cesti proti Koroški. 4 minute do Kamnice, prodamo. Cena: 132.000,00 EUR Na zasebni lokaciji ob gozdu, 4 minute vožnje iz Kamnice, prodamo....

 
 
 
  Stanovanje, KOPER, 339.000 €, 78,00 m2 cca 4350 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

78,4 m2, 4-sobno, zgrajeno l. 1860, adaptirano l. 2000, 1/M, V mestnem jedru Kopra prodamo 4-sobno stanovanje z veliko strešno teraso, dostop z avtom. Pokličite 031 615 889, prodamo. Cena: 339.000,00 EUR Na odlični lokaciji v mestnem jedru Kopra prodamo prostorno 4-sobno stanovanje,....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Bežigrad, 305.000 €, 87,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

87,6 m2, gostinski lokal, zgrajen l. 2002, adaptiran l. 2007, 14,5 m2 zemljišča, P/1 nad., prodamo. Cena: 305.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji gostinskega lokala z dolgoletno tradicijo uspešnega poslovanja, ki se nahaja na odlični lokaciji v stanovanjskemu naselju Metoda Mikuža.....

 
 
 
  Stanovanje, SEŽANA, 323.000 €, 87,00 m2 cca 3710 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.05.2026.,

www.indomio.si

87,1 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2007, 1. nad., prodamo. Cena: 323.000,00 EUR PRODAMO MODERNO STANOVANJE S PARKIRNIM MESTOM V GARAŽNI HIŠI! V urejenem in sodobnem stanovanjskem objektu v Sežani prodamo, prijetno, svetlo in funkcionalno stanovanje, ki vas bo navdušilo z odlično razporeditvijo....

 
 
 
  Stanovanje, MARIBOR, Radvanje, 319.000 €, 91,00 m2 cca 3510 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

91,3 m2, 3-sobno, zgrajeno l. 2003, adaptirano l. 2025, 2/2 nad., -bližina avtoceste-bližina narave in smučišča-bližina mesta, prodamo. Cena: 319.000,00 EUR Prodamo popolnoma obnovljeno stanovanje tik pod Pohorjem Na izjemno zaželeni lokaciji, tik pod Pohorjem v Zgornjem Radvanju,....

 
 
 
  Hiša, MARIBOR, Radvanje, 335.000 €, 97,00 m2 cca 3450 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

97,4 m2, samostojna, zgrajena l. 1963, 905 m2 zemljišča, P+1, hiša z velikim zemljiščem, dvema garažama in gospodarskim poslopjem na izjemni lokaciji. hiša meri 97,4 m2 neto tlorisne površine in stoji na čudoviti v celoti zazidljivi parceli v velikosti 905 m2. skozi leta je bila redno....

 
 
 

Vaše povpraševanje ni vrnilo rezultatov.

  • nepremicnine.net terasa vsaj 60 m2 čim manjše zadnjih 14 dni zadnjih 14 dni (50)
  • nepremicnine.net do 73000 eur vsaj 60 m2 čim manjše zadnjih 14 dni zadnjih 14 dni (45)

Če menite, da je prišlo do napake, vas prosim da nam pomagate in prijavite napako na naš e-mail naslov.