• GoHome Professional
nepremicnine.net do 74000 eur urejeno gradbeno dov - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 74000 eur urejeno gradbeno dov - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 74000 eur urejeno gradbeno dovoljenje najdražje

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 74000 eur urejeno gradbeno dovoljenje najdražje" je bilo najdenih 10 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 195 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 990 m2
    • do 1240 m2
    • 1240 m2 (povprečna površina)
    • vsaj 1240 m2
    • 1480 m2
  •  Po ceni
    • 70000 eur (malo cenejši)
    • 77000 eur (malo dražje)
    • do 37 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Hiša, LIMBUŠ, 75.000 €, 66,00 m2 cca 1140 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2026.,

www.indomio.si

66 m2, vikend, zgrajen l. 1990, 472 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 75.000,00 EUR Na izjemno sončni in mirni lokaciji v Vrhovem dolu pri Limbušu je na voljo bivalna vikend hiška. Hiška je na sončni legi, kar omogoča obilico naravne svetlobe skozi ves dan ter prijeten pogled na okolico.....

 
 
 
  Zemljišče, KRŠKO, 65.000 €, 1748,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.02.2025.,

www.indomio.si

1.748 m2, zazidljiva, Prodamo zidanico s pomožnim kmetijskim objektom, sadovnjakom in manjšim gozdičkom.Objekt je bil zgrajen leta 1980 in legaliziran z gradbenim dovoljenjem za zidanico leta 1989. Zidanica ima pripadajoči parceli velikosti 1380 m2 in 368 m2, na parceli ob zidanici....

 
 
 
  Zemljišče, CMEREŠKA GORCA, 63.000 €, 5326,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

5.326 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 63.000,00 EUR Parcela Cmereška Gorca, Pristava pri Mestinju, Podčetrtek V ponudbi je zazidljiva parcela v kraju Cmereška Gorca, v občini Podčetrtek. Parcela predstavlja zanimivo možnost za različne kupce, ki iščejo priložnost v urejenem in naravnem....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 74000 eur urejeno gradbeno dovoljenje najdražje'
57.900 €
49.000 €
47.000 €
  Zemljišče, HRPELJE, 49.000 €, 5456,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.05.2024.,

www.indomio.si

5.456 m2, kmetijsko zemljišče, sadovnjak z gospodarskim objektom in vodovodnim priključkom, prodamo. Cena: 49.000,00 EUR Sadovnjak, nasad jablan z gospodarskim objektom in vodovodnim kmetijskim priključkom. Sadovnjak se nahaja na lepi lokaciji, na gozdni jasi ob dostopni asfaltirani....

 
 
 
  Zemljišče, LITIJA, 43.500 €, 725,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

Zazidljivo zemljišče, Ljubljana okolica – Litija (Vače), velikost zemljišča 725,00 m2. Cena: 43.500 EUR. Posredujemo pri prodaji sončnega zemljišča, ki se nahaja v strnjenem naselju Slivna pri Vačah in se po namenski rabi uvršča med površine razpršene poselitve. V bližini je vsa potrebna....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 46.000 € na 36.000 € z dne 08.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 36.000 €, 49,00 m2 cca 740 €/m2
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
10.04.2026 - 46.000 €
08.05.2026 - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.indomio.si

49 m2, bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m2 zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Lokacija: na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
 
-22%

Spremembe cen iz 46.000 € na 36.000 € z dne 14.05.2026.
Poiščite vse nepremičnine katerim je padla cena

Hiša, ŠENTJERNEJ, 36.000 €
 

Trend spreminjanja
cen nepremičnin:

09.04.2026 - 45.000 €
16.04.2026 - 46.000 €
14.05.2026 - 36.000 €

Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.04.2026.,

www.kvadrat-nepremicnine.si

49 m², bivalen, zgrajen l. 1976, 679 m² zemljišča, na sončni legi, v neokrnjeni naravi, z lepim razgledom, brez bližnjih sosedov, z gradbenim dovoljenjem in hišno številko, primerno za občasno ali stalno bivanje, prodamo. Cena: 36.000,00 EUR Lokacija : na sončni lokaciji v čistem,....

 
 
 
  Zemljišče, KOSTANJEVICA NA KRKI, 20.000 €, 2044,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

18.05.2026.,

www.indomio.si

2.044 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Prodamo kmetijsko zemljišče s kozolcem – odlična priložnost za investicijo ali oddih v naravi Prodamo lepo urejeno kmetijsko zemljišče, ki ponuja popolno kombinacijo narave, zasebnosti in potenciala za razvoj. Na parceli....