• GoHome Professional
nepremicnine.net do 74000 eur urejeno najdražje 90 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 74000 eur urejeno najdražje 90 - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 74000 eur urejeno najdražje 900 m2

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 74000 eur urejeno najdražje 900 m2" je bilo najdenih 2 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 44 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 860 m2 (malo manjši)
    • 940 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 70000 eur (malo cenejši)
    • 77000 eur (malo dražje)
    • do 44 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 856 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, TRBOVLJE, 50.000 €, 905,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Prodam 905 m2 parcele na Nezi v Trbovljah. Lokacije je soncna in mirna. Na njej je tudi hiska primerna za nadomestno zgradbo ter garaza. Urejen prikljucek na vodovodno, elektricno (podzemno), kanalizacijsko omrezje (greznica urejeno, speljano pa je tudi do ceste, ce bi zeleli prikljuciti).....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 29.865 €, 905,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.02.2026.,

www.indomio.si

905 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 905 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-2 (od skupaj 2)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled