• GoHome Professional
nepremicnine.net do 750 m2 čim večje do 14000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 750 m2 čim večje do 14000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 750 m2 čim večje do 14000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 750 m2 čim večje do 14000 eur" je bilo najdenih 27 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 405 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 710 m2 (malo manjši)
    • 790 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 13000 eur (malo cenejši)
    • 14000 eur (malo dražje)
    • do 222 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, KOŠTABONA, 9.276 €, 773,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

773 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 773 m2, parcela je delno poraščena in je sestavljena iz dveh parcel, ki skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin,....

 
 
 
  Zemljišče, METLIKA, 13.500 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 1427 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 14.000 €, 741,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

741 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo stavbno zemljišče ob gradu, prodamo. Cena: 17.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni velikost 741 m2 (po podatkih GURS-a), na eni izmed lepših leg v Gornji Radgoni. Parcela se nahaja direktno ob poti, ki vodi....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 750 m2 čim večje do 14000 eur'
9.900 €
9.900 €
14.900 €
  Zemljišče, SELNICA OB DRAVI, 15.000 €, 716,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

04.07.2025.,

www.indomio.si

716 m2, zazidljiva, Zemljišče v območju razpršene gradnje v Spodnjem Slemenu, prodamo. Cena: 16.000,00 EUR V naselju Spodnji Slemen, ki se nahaja 2,5 km od Selnice ob Dravi, prodamo parcelo v območju stavbnih zemljišč. Parcela je v naravi zasajena z drevesi (oreh) in je pod naklonom.....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE PIRNIČE, 15.345 €, 465,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2025.,

www.indomio.si

465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, RADMOŽANCI, 12.900 €, 429,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

429 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.900,00 EUR V manjšem strnjenem naselju Radmožanci (poštni okoliš Dobrovnik, občina Lendava), prodamo stavbno zemljišče, skupne površine 429 m2. Sončno zemljišče pravilne oblike, ravno, opredeljeno kot območje naselij za individualno....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 8.217 €, 249,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

249 m2, kmetijsko zemljišče, sončna lega, urejena parcela in dostop, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Dravlje - Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača....

 
 
 
  Hiša, ROVIŠČE PRI STUDENCU, 15.000 €, 80,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

80 m2, zidan, zgrajen l. 1909, 270 m2 zemljišča, P+1, Stara kmečka zidanica. Elektrika in vodovod je na parceli. Možno je kupiti še dodatno kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, MALO UBELJSKO, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1888, adaptirana l. 1974, 150 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V vasi Malo Ubeljsko je na voljo pomožni kmetijski objekt, ki služi trenutno kot shramba v velikosti 71,80 m2 na parceli velikosti po novih izmerah 150m2. Objekta s sivimi vrati....

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 10.000 €, 45,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

45 m2, zidanica, zgrajena l. 1825, 344 m2 zemljišča, zidanica v Savinjski regiji, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Dobrodošli v Podplatu, v čudovitem kotičku Slovenije, kjer ponujamo izjemno priložnost za nakup zidanice, ki vas bo očarala s svojo oblico potenciala. Ta zidanica, zgrajena....

 
 
 
  Zemljišče, PRILESJE, 2.204 €, 38,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

38,67 m2, posest, Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673 m2, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673m2....

 
 
 
  Stanovanje, ČATEŽ OB SAVI, 15.000 €, 28,00 m2 cca 540 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281028-164 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji popolnoma opremljene počitniške brunarice v Termah Čatež, ki je bila zgrajena leta 1986, ter stoji na 23.910 m2 velikem zemljišču. Objekt ima 28,00 m2 skupne površine v spodnih prostorih se nahaja kopalnica,....

 
 
 
  Hiša, STARI GRAD V PODBOČJU, 15.000 €, 24,00 m2 cca 630 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.03.2026.,

www.nepremicnine-novomesto.si

PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo pomožni kmetijski del stavbe, velikosti 24,00 m2 , zgrajene l. 1900, ter zasnovan v eni etaži. .

 
 
 
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2026.,

www.indomio.si

24 m2, zidanica, zgrajena l. 1900, 1.324 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR PODBOČJE, Stari Grad v Podbočju, prodamo pomožni kmetijski del stavbe, velikosti 24,00 m2, zgrajene l. 1900, ter zasnovan v eni etaži. Zemljišče obsega 1.324,00 m2 površine, v naravi gre za zemljišče....

 
 
 
  Hiša, VELIKI PODLJUBEN, 12.999 €, 16,00 m2 cca 810 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.07.2025.,

www.indomio.si

16 m2, zidanica, zgrajena l. 1971, 820 m2 zemljišča, K+P, Manjša zidanica v vinogradniškem okolišu. Trenutno na parceli posajenega nič sadnega drevja ali vinske trte.Stavba nima vodovoda ali elektrike. Vodovod in telekomunikacije poteka po cesti ob parceli, elektrika gre čez parcelo....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Bežigrad, 15.000 €, 14,00 m2 cca 1070 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

vpisana v zeljiško knjigo .

 
 
 
  Garaža, MARIBOR, Studenci, 13.500 €, 13,00 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

30.04.2026.,

www.indomio.si

13 m2, garaža, zgrajena l. 1995, adaptirana l. 2023, 13 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 13.500,00 EUR Si želite, da je vaše vozilo varno, zaščiteno in vedno na voljo? Na iskani lokaciji Studenci prodajamo garažo v velikosti 13 m² (letnik 1995), ki predstavlja odlično rešitev za varno....

 
 
 
  Garaža, AJDOVŠČINA, 15.000 €, 13,00 m2 cca 1150 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.05.2026.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1969, 7/10 nad., prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V sklopu garažne hiše na Ambroževem trgu prodamo urejeno garažo z urejeno notranjostjo in nameščeno mrežo proti golobom. Podrobnosti dvokrilna vrata širine 2m dolžina 5m višina 2m zaprte stranice s nameščenimi....

 
 
 
  Garaža, POLZELA, 5.000 €, 13,00 m2 cca 390 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

12.04.2024.,

www.indomio.si

13 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 1980, 13 m2 zemljišča, pritličje, prodamo parkirni prostor na polzeli za mercatorjem, prodamo. Cena: 5.000,00 EUR Na Polzeli, pri blokih za Mercatorjem, prodamo asfaltirani parkirni prostor. .

 
 
 
  Garaža, DIVAČA, 6.000 €, 12,70 m2 cca 470 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.10.2020.,

www.vilmar-nepremicnine.si

Uspešno poslano .

 
 
 
  Garaža, RADOVLJICA, 12.999 €, 12,50 m2 cca 1040 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.06.2025.,

www.nepremicnine-smuk.com

RADOVLJICA – v poslovno stanovanjskem objektu ob Vurnikovem trgu prodamo garažni boks v 1. etaži garažne hiše v izmeri 12,50 m2. Prodamo parkirno mesto v garažni hiši pod Poslovno stanovanjskim objektom ob Vurnikovem trgu v izmeri 12,50 m2. Garažna hiša ima nova vhodna dvižna vrata.....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Šiška, 11.000 €, 12,00 m2 cca 920 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

TRIPLEX, ZGORNJA ETAŽA, ZK. .

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Vič, 10.000 €, 12,00 m2 cca 830 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.05.2025.,

www.indomio.si

12 m2, parkirno mesto, zgrajeno l. 2006, 12 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR PRODAJA PARKIRNEGA MESTA – Ljubljana, Vič, Cesta v Gorice Na mirni in urejeni lokaciji v Ljubljani – Cesta v Gorice, posredujemo pri prodaji lastniškega zunanjega parkirnega mesta, ki se nahaja....

 
 
 
  Garaža, LJUBLJANA, Šiška, 9.000 €, 12,00 m2 cca 750 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

urejena, enostaven dostop, in povečana na dolžino 5.30m .

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-26 (od skupaj 26)

<< <1> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled

• stanovanja Ljubljana
  • prodaja nepremičnin ljubljana