• GoHome Professional
nepremicnine.net do 750 m2 čim večje do 21000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • nepremicnine.net do 750 m2 čim večje do 21000 eur - GoHome iskalnik nepremičnin
  • Podrobno iskanje »
  • Nepremičnine

    - nepremicnine.net do 750 m2 čim večje do 21000 eur

  • Za iskalni niz "nepremicnine.net do 750 m2 čim večje do 21000 eur" je bilo najdenih 68 nepremičninskih oglasov - povprečna cena 439 €/m2

Omeji iskanje

  •  Po površini
    • 710 m2 (malo manjši)
    • 790 m2 (malo večji)
  •  Po ceni
    • 19000 eur (malo cenejši)
    • 22000 eur (malo dražje)
    • do 350 eur/m2 (povprečna cena)
  • Slike

Preiskali smo 6 765 nepremičninskih oglasov (37 agencij in portalov)

  Zemljišče, GRAD, 17.000 €, 768,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.02.2022.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490321044-205 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni velikost 768 m2 (po podatkih GURS-a), na eni izmed lepših leg v Gornji Radgoni. Parcela se nahaja direktno ob poti, ki vodi na Radgonski grad ter ob glavni cesti (smer....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 9.276 €, 773,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

773 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 773 m2, parcela je delno poraščena in je sestavljena iz dveh parcel, ki skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo 2% davka na promet nepremičnin,....

 
 
 
  Zemljišče, STRAŽA, 19.500 €, 755,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

755 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Prodamo delno gradbeno, delno kmetijsko zemljišče za gradnjo stanovanske stavbe. Namenska raba: površine podeželskega naselja Tip zazidave: eno in dvostanovanjske prostostoječe stavbe, kmetujski objekti Dopustni objekti:....

 
 
 
Najdenih nepremičnin s sliko z iskalnim nizom 'nepremicnine.net do 750 m2 čim večje do 21000 eur'
15.500 €
15.000 €
20.416 €
  Zemljišče, METLIKA, 13.500 €, 750,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.11.2025.,

www.indomio.si

750 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, v umirjenem bivalnem okolju, JZ lega, ob cesti Novo mesto - Metlika, možen je tudi nakup parcele velikosti 1427 m2 ali več parcel v skupni izmeri 2177 m2, vsa potrebna infrastruktura je v neposredni bližini, možen takojšen začetek pridobivanja....

 
 
 
  Zemljišče, GORNJA RADGONA, 14.000 €, 741,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

741 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Prodamo stavbno zemljišče ob gradu, prodamo. Cena: 17.000,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča, v skupni velikost 741 m2 (po podatkih GURS-a), na eni izmed lepših leg v Gornji Radgoni. Parcela se nahaja direktno ob poti, ki vodi....

 
 
 
  Zemljišče, RUŠE, 20.520 €, 684,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.03.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo.Ob parceli so vsi priključki! Parcela je popolnoma ravna.ZK urejena. Na izredno lepi in sončni lokaciji v Lovrencu na Pohorju prodamo gradbeno parcelo velikosti 684 m2. Ob parceli so vsi priključki!....

 
 
 
  Zemljišče, CERKNICA, 18.000 €, 675,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.12.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Lega parcele je lepa in sončna, neporaščena, urejen ima dostop do vode, elektrike, urejeno ima služnostno pot, vpisana v zemljiško knjigo. Podatki na GURSu - parcela št. 1612/6 k.o 1659 - RAKEK (ID 4384704) .

 
 
 
  Zemljišče, MEDVODE, 20.460 €, 620,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

03.04.2025.,

www.indomio.si

620 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - okolica, Zapoge, kmetijsko zemljišče v izmeri 620 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec. .

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 9.900 €, 580,00 m2 cca 20 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

11.07.2025.,

www.indomio.si

580 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 9.900,00 EUR Prodamo leseno uto za orodje v velikosti 12 m2 z nadstreškom (4m2) v Razborju (Dramlje). Velikost kmetijskega zemljišča na katerem stoji uta je 580 m2. Možnost postavitve sadnih dreves. Dostop do zemljišča je cca 50 m od občinske....

 
 
 
  Zemljišče, ŠENTJUR, 19.500 €, 563,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.05.2026.,

www.indomio.si

563 m2, zazidljiva, prodamo. Cena: 19.500,00 EUR Gradbena parcela Paridol, občina Šentjur pri Celju Ponujamo vam edinstveno priložnost za nakup gradbene parcele v idiličnem kraju Paridol, ki se nahaja v občini Šentjur pri Celju. Parcela v velikosti 563 m2 (po GURS) predstavlja odlično....

 
 
 
  Zemljišče, PTUJ, 16.000 €, 561,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490151032-474 Ogled oglasa na strani ponudnika Naprodaj manjša zazidljiva parcela ob lokalni cesti v Markovcih, v območju stavbnih zemljišč. V neposredni bližini vsa infrastruktura. Meje so urejene. Parcela je pod naklonom. Do mesta Ptuj je po glavni cesti 7 km, pot ob....

 
 
 
  Zemljišče, ILIRSKA BISTRICA, 19.600 €, 518,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.ruj-meridoma.si

Tatre okolica, Brkini, zazidljiva parcela, na robu naselja, ob medkrajevni cesti Tatre-Rjavče, komunalna oprema v cesti, rahel nagib proti jugu, velikost zazidljive parcele 518 m2, ki se nadaljuje v kmetijsko parcelo 460 m2, delno poraščeno, lep razgled. Ključne specifikacije Parcela:....

 
 
 
  Zemljišče, MARIBOR, 23.000 €, 513,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

02.06.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kontakt: 040 894-020 Iztok .

 
 
 
  Zemljišče, SLOVENSKE KONJICE, 14.900 €, 486,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.05.2025.,

www.indomio.si

486 m2, zazidljiva, Zazidljivo zemljišče, Bezina, prodamo. Cena: cca 14.900,00 EUR Posredujemo pri prodaji zazidljivega zemljišča v skupni velikosti 486 m², ki se nahaja v mirnem naselju Bezina, le nekaj minut vožnje iz središča Slovenskih Konjic. Po opravljenih raziskavah zemljišče....

 
 
 
  Zemljišče, DOBRNA, 17.500 €, 484,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

05.06.2024.,

www.indomio.si

484 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, Zazidljivo zemljišče za vikend ali hiško Klanc- Parož. Dostop asfalt, prodamo. Cena: 17.500,00 EUR V občini Dobrna na Klancu prodajamo za vas stavbno zemljišče površine podeželskega naselja, za gradnjo manjše hiške oziroma vikenda . Dopustna....

 
 
 
  Zemljišče, SPODNJE PIRNIČE, 15.345 €, 465,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.03.2025.,

www.indomio.si

465 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Medvode - Spodnje Pirniče, kmetijsko zemljišče v izmeri 465 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, BENEDIKT, 18.000 €, 435,00 m2 cca 40 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

09.03.2026.,

www.indomio.si

435 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 18.000,00 EUR V prodaji je zemljišče, po namenski rabi območje razpršene poselitve, ki se nahaja v naselju Drvanja, oddaljeno le cca 3 km od kraja Benedikt. Parcela je v celoti ravninska, na sončni lokaciji.....

 
 
 
  Zemljišče, RADMOŽANCI, 12.900 €, 429,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

20.08.2024.,

www.indomio.si

429 m2, zazidljiva, stavbno zemljišče, prodamo. Cena: 12.900,00 EUR V manjšem strnjenem naselju Radmožanci (poštni okoliš Dobrovnik, občina Lendava), prodamo stavbno zemljišče, skupne površine 429 m2. Sončno zemljišče pravilne oblike, ravno, opredeljeno kot območje naselij za individualno....

 
 
 
  Zemljišče, KOŠTABONA, 5.052 €, 421,00 m2 cca 10 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.03.2024.,

www.indomio.si

421 m2, kmetijsko zemljišče, Naprodaj je lepa in lahko dostopna kmetijska parcela v Koštaboni v velikosti 421 m2, parcela je delno poraščena možen je pa tudi nakup sosednje parcele v velikosti 352 m2. Obe skupaj tvorita kvadrat. Pogoj prodajalca za prodajo je, da kupec prevzame plačilo....

 
 
 
  Zemljišče, PRAPRETNO PRI HRASTNIKU, 20.000 €, 385,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490191119-22 Ogled oglasa na strani ponudnika Posredujemo pri prodaji zemljišča v Prapretnem pri Hrastniku, ki po podatkih Geodetske uprave RS meri 385 m2. Iz pridobljene lokacijske informacije je razvidno, da parcela leži v območju stavbnih zemljišč, namenska raba je naslednja:....

 
 
 
  Zemljišče, IZOLA, 20.000 €, 378,00 m2 cca 50 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.11.2023.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490111026-43 Ogled oglasa na strani ponudnika Prodajamo kmetijsko parcelo, na kateri je oljčnik in njiva. Nahaja se na lepi lokaciji v Cetorah nad Izolo. Primerna je za obdelovanje in pridelavo olje in zelenjave. Cena 25.000 eur. Vabčjeni k nakupu! Pokličite na 041336644....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Dravlje, 9.900 €, 300,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

26.03.2025.,

www.indomio.si

300 m2, kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Ljubljana - Šiška, Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, ob občinski parceli, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača prodajalec.....

 
 
 
  Zemljišče, VITANJE, 17.900 €, 285,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.01.2025.,

www.indomio.si

285 m2, kmetijsko zemljišče, gozd, V naselju Kragulj 5 min do smučišča Rogla je možnost nakupa 5 parcel, ki so trenutno nezazidljive. So pa razpalcelirane, prodamo. Cena: 17.900,00 EUR Pogoji prodaje: Kupec krije določene stroške in sicer izpeljavo pravnega posla po ceniku Nepremičninske....

 
 
 
  Zemljišče, LJUBLJANA, Šentvid, 8.217 €, 249,00 m2 cca 30 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

24.10.2025.,

www.indomio.si

249 m2, kmetijsko zemljišče, sončna lega, urejena parcela in dostop, prodamo. Cena: 33,00 EUR/m2 Dravlje - Stegne, kmetijsko zemljišče v izmeri 300 m2, sončna lega, urejena parcela in dostop, primerno za vrtiček, ZK urejeno, prodamo. Brez provizije za kupca, strošek posredovanja plača....

 
 
 
  Zemljišče, ZABUKOVICA, 18.300 €, 242,00 m2 cca 80 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.04.2021.,

www.salomon.si

ID oglasa: 490281022-137 Ogled oglasa na strani ponudnika MENJŠE GRADBENO ZEMLJIŠČE 242 M2 ZABUKOVICA - ŽALEC Novemu lastniku je na voljo manjše gradbeno zemljišče, pravilne štirikotne oblike in popolnoma ravno. Dostop do zemljišča je urejen po asfaltni cesti, prav tako je v neposredni....

 
 
 
  Hiša, IDRIJA, 22.000 €, 110,00 m2 cca 200 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno
Novo!

21.05.2026.,

www.indomio.si

110 m2, samostojna, zgrajena l. 1800, adaptirana l. 1975, 316 m2 zemljišča, Tradicionalna knapovska hiša v Idriji. Potrebna celovite prenove. Zadnja obnova strehe 1956, obnova fasade 1975. Hiša je prava časovna kapsula. Primerna za ljudi z razumevanjem tradicije, pridnimi rokami in....

 
 
 
  Hiša, MAJSKI VRH, 19.000 €, 101,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

01.05.2026.,

www.indomio.si

101,2 m2, zidan, zgrajen l. 1996, 1.320 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR Novemu kupcu je na voljo zemljišče z že postavljenim objektom, za katerega pa ni bilo pridobljenega dovoljenja, posledično tudi ni evidentiran. Nahaja se na območju razpršene poselitve, tlorisne površine....

 
 
 
  Hiša, ROVIŠČE PRI STUDENCU, 15.000 €, 80,00 m2 cca 190 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

80 m2, zidan, zgrajen l. 1909, 270 m2 zemljišča, P+1, Stara kmečka zidanica. Elektrika in vodovod je na parceli. Možno je kupiti še dodatno kmetijsko zemljišče, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR .

 
 
 
  Hiša, MALO UBELJSKO, 15.000 €, 71,00 m2 cca 210 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

14.05.2026.,

www.indomio.si

71,8 m2, samostojna, zgrajena l. 1888, adaptirana l. 1974, 150 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 15.000,00 EUR V vasi Malo Ubeljsko je na voljo pomožni kmetijski objekt, ki služi trenutno kot shramba v velikosti 71,80 m2 na parceli velikosti po novih izmerah 150m2. Objekta s sivimi vrati....

 
 
 
  Hiša, GROSUPLJE, 20.000 €, 60,00 m2 cca 330 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

27.01.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Kupim zidanico ali vikend z vodo in elektriko, od 60 kvadratov naprej. .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 22.000 €, 60,00 m2 cca 370 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

25.07.2022.,

www.nepremicninskioglasnik.com

Stara kmečka hiša,ni za bivanje, nadomestna gradnja je možna, Parcelo sestavljao travnik in gozd. .

 
 
 
  Hiša, BREŽICE, 20.000 €, 50,00 m2 cca 400 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

08.09.2025.,

www.nepremicninskioglasnik.com

GLEDE PODROBNOSTI IN MOŽNOSTI OGLEDA POKLIČITE NA MOB 041 624 596 (DARKO) .

 
 
 
  Hiša, ŠMARJE PRI JELŠAH, 10.000 €, 45,00 m2 cca 220 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

16.03.2026.,

www.indomio.si

45 m2, zidanica, zgrajena l. 1825, 344 m2 zemljišča, zidanica v Savinjski regiji, prodamo. Cena: 10.000,00 EUR Dobrodošli v Podplatu, v čudovitem kotičku Slovenije, kjer ponujamo izjemno priložnost za nakup zidanice, ki vas bo očarala s svojo oblico potenciala. Ta zidanica, zgrajena....

 
 
 
  Hiša, ŽURKOV DOL, 20.000 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

28.11.2025.,

www.indomio.si

40 m2, vikend, zgrajen l. 1915, 10.614 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 20.000,00 EUR Sončna, mirna lokacija z lepim razgledom. 1. Osnovne informacije: Objekt stoji na 10.614 m2 veliki parceli. Parcela se ob hiši spušča v dolino, kjer se zravna. Na spodnjem delu je bila včasih njiva.....

 
 
 
  Hiša, ŠENTJERNEJ, 19.900 €, 40,00 m2 cca 500 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

19.06.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1981, 917 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.900,00 EUR Prodaja se vikend v k.o. Polhovica (Tolsti vrh 93 - Šentjernej). Mirno območje, sončna lega z razgledom, asfaltni dostop. Površina Tlorisna površina stavbe je 40 m2, velikost parcele pa znaša 917 m2. Lokacija....

 
 
 
  Hiša, GORENJE LAKOVNICE, 19.000 €, 40,00 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

29.05.2024.,

www.indomio.si

40 m2, zidan, zgrajen l. 1977, 1.734 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 19.000,00 EUR V vinogradniškem območju prodamo nedokončano zidanico. V kleti je shramba za pridelek, v nadstropju sta dva nedokončana prostora in balkon. Zidanica ni priključena na gospodarsko infrastrukturo. Elkektrika....

 
 
 
  Poslovni prostor, NOVA GORICA, 19.152 €, 39,90 m2 cca 480 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

17.03.2026.,

www.hisanepremicnine.si

NOVA GORICA, CENTER, ZUNANJI VHOD , 39,90 m2, prostorna pisarna, v pritličju urejene poslovne stavbe, zgrajena l.1985, klima, v najemnini so vključeni obratovalni stroški razen čiščenja, telefonije in nadomestila za stavbno zemljišče , lastne sanitarije, neopremljena, oddamo, možnost....

 
 
 
  Zemljišče, PRILESJE, 2.204 €, 38,00 m2 cca 60 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

31.05.2024.,

www.indomio.si

38,67 m2, posest, Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673 m2, prodamo. Cena: 1,50 EUR/m2 Občina Kanal - naselje: Prilesje pri Plavah, prodamo več parcel v naravi predstavljajo gozd v skupni izmeri 38.673m2....

 
 
 
  Hiša, DOLNJA LOKVICA, 21.000 €, 34,00 m2 cca 620 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

15.05.2026.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1978, 1.334 m2 zemljišča, K+P, prodamo. Cena: 21.000,00 EUR Na mirni in sončni lokaciji v Beli krajini prodamo vikend – zidanico v dveh etažah. Objekt ni dokončan, ima pa gradbeno dovoljenje. Dostop je urejen po javni poti. Možen je priklop na vodovodno in....

 
 
 
  Poslovni prostor, TRZIN, 19.414 €, 34,00 m2 cca 570 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.04.2026.,

www.lares.si

V odlično urejeni poslovni coni v Trzinu, je v novejši poslovni stavbi na voljo večja moderna pisarna, odprtega tlorisa. Le tej pripada tudi souporaba sanitarij in čajne kuhinje. Odlična in atraktivna arhitektura poslovne stavbe. Najemodajalec najemnikom zagotavlja tudi parkirna mesta....

 
 
 
  Hiša, DOLENJSKE TOPLICE, 23.000 €, 34,00 m2 cca 680 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

06.02.2025.,

www.indomio.si

34 m2, zidan, zgrajen l. 1800, adaptiran l. 1968, 1.541 m2 zemljišča, prodamo. Cena: 23.000,00 EUR NOVO MESTO, Uršna sela, prodamo zidanico, v izmeri 34,00 m2, katera stoji na zemljišču velikosti 1.541,00 m2, od tega predstavlja stavbno zemljišče 51 m2. Zgrajena je bila l. 1800, obnovljena....

 
 
 
  Poslovni prostor, LJUBLJANA, Rudnik, 9.900 €, 33,00 m2 cca 300 €/m2
Všeč mi je
Shranjeno Shranjeno

23.12.2023.,

www.mp-projekt.si

Oddamo poslovni prostor 24 m2 , namenjen za pisarno. Pripada mu manjši prostor 9 m2, ki se lahko uporabi za arhiv/skladišče . Prostor je svetel in vzdrževan, dostopen tudi z dvigalom . Nahaja se v urejenem objektu z recepcijo in varovanjem. Parkiranje: 1 parkirno mesto na parkirišču....

 
 
 

Napako ste uspešno prijavili! Zahvaljujemo se Vam za pomoč!

Opatija-ekskluzivni apartma, takoj ob morju! zelena cona

Hrvaška riviera, Opatija, ekskluzivni apartma, takoj ob morju. Kliknite in si poglejte še več slik!

www.smart-invest.hr/

Prikazane nepremičnine 1-42 (od skupaj 66)

<< <1 2> >>

Smart Invest

Luksuzni stan bazen, terasa i panoramski pogled